Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. április 24.

Kiszerelés:   1,2 g

Mágneses palettába illeszthető krémes korrektor

10 különböző árnyalatban kapható

Kiszerelés: 1,2 g

ágica

2014. november 16.

A legvilágosabb, 1-es árnyalatúból használom már a második adagot, eddig ez az egyik legjobb ilyen típusú korrektor, amit használtam. Mivel a legtöbb vámpír megirigyelhetné a bőrszínemet, ezért nagyon szuper számomra ez a nagyon fehér, semleges (nem sárgás!) szín, de tényleg nagyon kell ügyelni, hogy jó színt válasszunk, sajnos a makeuplazás képek nem mindig tükrözik a valóságot.
Nagyon jó fedésű, matt finishe van, szóval ez nem szem alá való (bár fiatal, nem ráncos, zsírosabb bőrű, nagyon karikás szemű lányok próbálkozhatnak vele, alkalmakra én is szoktam egy kis mennyiséget használni, de alapvetően nem erre való). Pattanásokra, foltokra, egyéb bőrhibákra viszont jó választás, az erős fedés, és a tartóssága miatt. Szerintem érdemes púderrel fixálni, úgy egész nap szép marad, még nyáron is vállalható volt a nap végén.
Száraz, hámló bőrre nem ajánlom, minden ilyesmit kiemel, rosszabb lesz az összkép, mint előtte volt, szóval a hidratálás, esetleg primer használata fontos, ha dehidratált, de problémás is az ember bőre.
Kemény állagú, de krémes, jó tartású ecsettel, vagy ujjal lehet a legjobban eldolgozni.
Egy kis korong kb 3-4 hónapig tartott nálam, viszonylag intenzív használattal, szóval még gazdaságos is.
Én egy darabos tégelyt vettem neki, ami elég jól tart, masszív, szóval csak a korrektort kell újravenni, ami szinte nevetségesen olcsó, még a drogériás termékekhez képet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Pöti

2014. április 24.

A 3 legvilágosabb árnyalatot birtoklom. Kicsit szárítanak és elég nehéz eldolgozni az anyagot a bőrbe. A 2 legvilágosabb tökéletes a bőrömhöz, de a fent említett okok miatt elég ritkán használom. A szárítás miatt leginkább csak pattanásokra, foltokra szoktam kenni, de szerencsére mostanában ilyennel ritkán találkozok az arcomon... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.