Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: paalginaa, Módosítva: 2012. november 12.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

paalginaa

2012. november 7.

A creative me #1 matt, élénk színeket tartalmaz. Én ki tudom használni, de hétköznapokra annyira nem ajánlott őket hordani. Csak azért adok neki 4-est, mert a sárga szín pigmentáltságával nem vagyok megelégedve, plusz krétás, potyog is. A többi remekül teljesít, erősen pigmentáltak, sokáig fent maradnak a szemen. A tokban lévő tükör pedig igen strapabíró, már kétszer dobtam el a palettát, minimális festékveszteséggel megúsztam, és a tükör sem tört el, épphogy csak megrepedt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.