Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tyuki, Módosítva: 2014. április 2.

A Coastal Scents "Cairo" fantázianevű 12 színből álló palettája.

Gift Box

2016. július 7.

Aki szintén "A múmia" és a "A múmia visszatér" filmeken szocializálódott, és vonzza az egyiptomi kultúra, annak nem kérdés, hogy ez a paletta egy kincs. Gyönyörű színösszeállítás, kifogástalan minőség, egyszerűen maga a csoda egy apró dobozba rejtve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Tyuki

2014. április 3.

Nagyon szépek a színek, jól pigmentáltak, és tartósak. Jól lehet velük dolgozni (én a CS ecseteivel szoktam felvinni és satírozni őket). Összességében elégedett vagyok vele, viszont nap végére sajnos beleül a ráncokba. Próbáltam már többféle szemhéjalapot is, de még nem találtam meg hozzájuk a megfelelőt.
Így egyet le kell vonnom sajna.
Amúgy nagyon kis exkluzív a csomagolás, és van még 4-5 féle ilyen palettájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Így egyet le kell vonnom sajna.
Amúgy nagyon kis exkluzív a csomagolás, és van még 4-5 féle ilyen palettájuk.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.