Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. április 24.

3 pirosító
3 highlighter
3 bronzosító

LexiSmink

2012. december 16.

Előkarácsonyi ajándéknak szántam magamnak és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még nem volt ilyen összeállítású palettám, hogy highligter, arcpír és kontúr egyben, hanem mindig külön-külön kellett nyitogatnom. Szóval ez nekem most nagyon praktikus, ráadásul valóban gyönyörűek a színek, pigmentáltak és építhetőek. Én meglepődtem, hogy nem fekete doboza van, hanem fehér-pink, de nagyon igényes és szép. A kedvencem benne a burgundis pirosító és az enyhén csillámos, de nagyon-nagyon pinduri csillámos testszínű highlighter (inkább fényes), a kontúrszínek pedig nagyon jól kihasználhatóak világosabb és sötétebb bőrön is. Bármikor újravenném.

Jó lenne, ha olyanok szólnának hozzá, akik már kipróbálták, szerintem itt ennek van a helye!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Bella_Vita89

2012. december 16.

Ez is a mostani karácsonyi meglepim része volt, amit most 15-én kaptam kézhez. Hát valami szuper! Gyönyörű, de tényleg. A színei fantasztikusak és nagyon jól pigmentáltak. Maximálisan megéri az árát. A highlighter gyönyörű testszínű és a pirosítók is nagyon-nagyon szépek. Szinte sajnálok hozzájuk nyúlni, mert olyan szép, de tényleg. A csomagolása meg külön tetszett, mert fehér, de nagyon igényesen megtervezett dobozban van. Ötletes termék, hogy 3 funkció is egyben, ráadásul nagyon jó minőségben. Aki teheti és ilyenre szüksége van feltétlen próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Lilás piros.