Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szaszmancs, Módosítva: 2012. május 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Illat -és íz mentes!

szisz5

2012. május 18.

szép szájfények az tény. Nekem a Sheer Tan van meg, barnás árnyalatú finom aranycsillámokkal. Tetszik, de kicsit drágának tartom. Ennyit sajnálok kiadni egy szájfényért, mivel úgyis hamar lekopik + nem egy látványos része a sminknek. :) Inkább rúzsos vagyok, de nyilván nem hiányozhat a "készletből" pár szájfény sem. Viszont az Essence és Miss Sporty szájfényeim is ugyanilyen jók, csak sokkal olcsóbbak :) Tehát ár-érték arányban nem a legjobb termék.
+ ezzel az illatmentességgel kicsit átestek a ló túloldalára... Nagyon furcsa mű-szaga van... engem kifejezetten zavar.
Az ár és a szag miatt -2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Az ár és a szag miatt -2 csillag.

Szaszmancs

2012. május 12.

Strut on Nude árnyalat van a birtokomban. Maga a szín nagyon szép, a szájfény tartós,de nehezen lehet szépen felvinni. Én szeretem,ha a szájfénynek van íze vagy illata,úgyhogy nekem ez egy picit hiányzik,de másoknál előny lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.