Cocochoco

Ár:   5428 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juli87, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megállítja a haj károsodását, és a törékeny hajat eredeti formájába visszaállítva egészségessé és fénylővé varázsolja, miközben belülről építi újjá a hajszálakat. A tápanyagok bejutnak a haj belsejébe, innen segítve a haj külső rétegeinek helyreállítását, hidratálását és a hosszan tartó újjáélesztő kondicionáltságot.

Vivien987

2018. december 14.

Nem hidratal elegge,kicsit elneheziti a hajszalakat,arahoz kepest kuka kategoria. Kenytelen voltam gyors beszerezni melle a Garnier mezes hajbalzsamat,amit mar ismertem,es tudtam hogy hidratal,mert egyedul ettol a hajpakolastol nem kapom a vart eredmenyt,sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

gbnhjmk123

2016. november 20.

Az ombre divat eléggé tönkre tette a hajam, ekkor gondoltam, hogy jobb lenne valami extra készítmény ami jobban ápolja a hajamat. Párszor használtam összesen. Nagyon kellemetlen vegyszer illata van, ami a sok parfümmel elegyedve inkább ijesztő. Maga a krém állaga tetszik, érzésre jó olajos, selymes. Használata után semmi változást nem tapasztaltam, sőt, ennél egy hagyományos termék is többet tud. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be. Erősen igénybevett hajra semmiképp, de igazából ennyiért még hétköznapi használatra sem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Juli87

2016. június 3.

Nagyon sok fajta hajbalzsamot és hajpakolást használtam már, de eddig ezzel a termékkel voltam a legelégedettebb. Az én hajamról tudni kell, hogy szálkás, száraz, nehezen nő, mert elseprűsödik a hajam vége és olyan mintha töredezne. Festett hajam van ezért ez is megnehezíti, hogy egészséges legyen. Mikor rátaláltam a neten erre a termékre és elolvastam mit tartalmaz, gondoltam egy próbát megér. És bevált!:) A keratin tényleg csodákat tett a hajammal!!:)))) Először a samponnal kellett hajat mosnom, attól furcsa állagú lett a hajam, mivel nem tartalmaz szulfátot, mint a többi sampon így nem károsítja a haj szerkezetét és nem mossa ki a keratint sem, mint a többi sampon, ami tartalmaz szulfátot. Majd a haj maszkot kentem fel és 5 percig hagytam hatni. Mikor lemostam a kezem szó szerint végig siklott a hajamon olyan selymes volt a hajam, mint még soha. Hajszárításkor is tapasztaltam, hogy a hajam puhább, selymesebb, fényesebb és egészségesebb lett már egy haj kezelés után is! A haj végeim is erőre kaptak! Azóta már eltelt pár hét és még mindig ezt a terméket használom, és teljes szívvel ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki nem fog csalódni!:) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.