Cocochoco

Ár:   5428 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juli87, az összetevőket feltöltötte: zimmbo, Módosítva: 2020. október 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megállítja a haj károsodását, és a törékeny hajat eredeti formájába visszaállítva egészségessé és fénylővé varázsolja, miközben belülről építi újjá a hajszálakat. A tápanyagok bejutnak a haj belsejébe, innen segítve a haj külső rétegeinek helyreállítását, hidratálását és a hosszan tartó újjáélesztő kondicionáltságot.

Damian

2021. február 2.

Már egy használat után a száraz agyonszőkített vékony szálú hajam, könnyen kezelhető, puha és sima lett. Biztos vagyok benne, hogy a további használatok alkalmával még ápoltabb lesz a hajam. Mindenképpen ajánlom, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

Vivien987

2018. december 14.

Nem hidratal elegge,kicsit elneheziti a hajszalakat,arahoz kepest kuka kategoria. Kenytelen voltam gyors beszerezni melle a Garnier mezes hajbalzsamat,amit mar ismertem,es tudtam hogy hidratal,mert egyedul ettol a hajpakolastol nem kapom a vart eredmenyt,sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

gbnhjmk123

2016. november 20.

Az ombre divat eléggé tönkre tette a hajam, ekkor gondoltam, hogy jobb lenne valami extra készítmény ami jobban ápolja a hajamat. Párszor használtam összesen. Nagyon kellemetlen vegyszer illata van, ami a sok parfümmel elegyedve inkább ijesztő. Maga a krém állaga tetszik, érzésre jó olajos, selymes. Használata után semmi változást nem tapasztaltam, sőt, ennél egy hagyományos termék is többet tud. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be. Erősen igénybevett hajra semmiképp, de igazából ennyiért még hétköznapi használatra sem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Juli87

2016. június 3.

Nagyon sok fajta hajbalzsamot és hajpakolást használtam már, de eddig ezzel a termékkel voltam a legelégedettebb. Az én hajamról tudni kell, hogy szálkás, száraz, nehezen nő, mert elseprűsödik a hajam vége és olyan mintha töredezne. Festett hajam van ezért ez is megnehezíti, hogy egészséges legyen. Mikor rátaláltam a neten erre a termékre és elolvastam mit tartalmaz, gondoltam egy próbát megér. És bevált!:) A keratin tényleg csodákat tett a hajammal!!:)))) Először a samponnal kellett hajat mosnom, attól furcsa állagú lett a hajam, mivel nem tartalmaz szulfátot, mint a többi sampon így nem károsítja a haj szerkezetét és nem mossa ki a keratint sem, mint a többi sampon, ami tartalmaz szulfátot. Majd a haj maszkot kentem fel és 5 percig hagytam hatni. Mikor lemostam a kezem szó szerint végig siklott a hajamon olyan selymes volt a hajam, mint még soha. Hajszárításkor is tapasztaltam, hogy a hajam puhább, selymesebb, fényesebb és egészségesebb lett már egy haj kezelés után is! A haj végeim is erőre kaptak! Azóta már eltelt pár hét és még mindig ezt a terméket használom, és teljes szívvel ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki nem fog csalódni!:) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Retinol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Színezék. Barnás sárga.

Retinol a I v

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.