Colab

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Rendkívül jól felszívja a fejbőrön lévő olajat anélkül, hogy fehér nyomot hagyna. Azonnali lenyűgöző hatást kelt, miközben trópusi kókuszillattal ölel körbe. Repítsd magad távoli tengerpartokra bármely évszakban.

hzsvitamin

2020. november 24.

Nem űberjó, de jó. Elmegy. Viszont tapasztalatom szerint csak akkor működik, ha tényleg zsíros a haj, ha nem annyira zsíros, csak egy kis frissítést szeretne az ember, akkor csak ront a helyzeten és zsírosnak fog tőle kinézni a haj. Na jó sokszor írtam le a zsíros szót. Csak az illata miatt nem választok másik fajta szárazsampont, de akinek nincs különösebb kötődése ehhez az illathoz, az vegyen másikat! Biztos van jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Zsan31

2020. február 25.

Sajnos nekem szinte mindent eltudnak adni ami flamingós. 🤣 Ezt is sikerült nekik. 😂 Nem lett a kedvencem. Teljesen átlagos szárazsampon. Az illata tetszik, a teljesítménye kevésbé. Nem igazán frissíti fel a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

bobekecske

2019. augusztus 16.

A Dry Plus Active verziót már használtam, és sokkal jobban szerettem, mint az összes eddigi általam használtat (Dove, Batiste, Aussi). Hozzáteszem, nem vagyok bnagy szárazsamponos, nálam elég sokáig kitartanak a flakonok, egyónapban 1-2 alkalommal fordul elő, hogy szükségét érzem, hogy értük nyúljak mivel a hajam száraz, göndör, dús, így nem igazán látványos, ha elkezd zsírosodni, és 3-4 naponta -mire szükségem lenne rá- általában már meg is mosom.
Sajnos egy ideje nem találom üzletekben azt a verziót, így az illatokat végigpróbálva (szégyen, de muszáj volt, mert a többségnek ki enm állhatom az illatát) emellett döntöttem. Csodálkozom, hogy mások ezt még nem írták, de ez egy Estée Lauder Bronze Goddess koppintás. Videóknak utánanézve nem is véletlen. :) Ez hasznos információ lehet, ha valaki az illat kapcsán vacilálna. Az illata megmarad a hajban, én nap közben is érzem, de azért lehet mellette parfümöt is használni (mondjuk nem olyat, ami teljes diszharmoniában van vele). Mivel én kedvelem ezt az illatot, nem válóok, de emiatt nekem problémásabb ez a verzió . Hatásában is egyelőre nekem a másik jött be jobban, mert felvitelkor ez hagyott egy kis fehér foltot (dedörzsölve már nem láttam). Felfújva elsőre amolyan nedves hatású, tapasztalatom szerint alaposan fel kell rázni és megfelelő távolságból érdemes fújni, így könnyen eloszlatható, és utána egyáltalán nem ragasztja össze a szálakat. Nekem frissebb, tisztább hatású lesz tőle a hajam, igaz én nem is keresem azt az intenzív púderes hatást, és nem is hiszem, hogy nagyon jót tenne a fejbőrömnek rendszeresen olyan mennyiségben, rétegben adagolni. Az erős illatanyag miatt feltételezem, hogy irritálhatja a fejbőrt, de amíg nem találom a másik verziót, megbékülök ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Vichy

2019. augusztus 3.

Nagyon finom az illata, de az égvilágon SEMMIT nem csinál. Nem is értem miért engednek ki ilyen terméket a piacra..... Senkinek nem ajánlom, a Batiste sokkal, de sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Miliana

2019. március 2.

Unikornisost vettem meg, úgy örültem neki, mint egy kisgyerek (hozzáteszem, mindet megvettem volna, állati jó a dizájn). Egyébként az összetevők ugyanazok, a végén szereplő illatanyagokban van csupán kis eltérés. Tetszett a duma is, hogy nem hagy fehér nyomot a hajban. Na első alkalommal rájöttem, hogy valóban nem hazudtak, de ez nagyjából azt jelenti, hogy SEMMI hatása. De valami botrány. fújtam tőről tőre, választékról választékra, és semmi nem történt :D nagyon nehezen használtam el emiatt. Csalódott vagyok, de mivel még mindig csak a cuki csomagolására tudok gondolni, és az illata jó volt, adok neki egy 2-est :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

szirimiri

2019. január 21.

Atyaisten, ez valami iszonyat! A Müllerben vettem 1500ftért. Konkrétan ha 4x használtam utána elfogyott, semmitérő, a legrosszabb, amit valaha megvettem. Tulajdonképpen illatos levegő, szép flakonba zárva... Semmi egyéb. Egy csillagot sem érdemel! Hatás nulla, vagy még ront is a helyzeten. Senkinek sem ajánlom. Fujjj

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Wolf

2018. november 19.

Csak egyszer használtam eddig. Megvettem, aztán elolvastam az itteni véleményeket, és konstatáltam, hogy megint kidobtam egy csomó pénzt. Aztán ma reggel kipróbáltam. A hajmosás utáni 4. napon vagyok. Nem fújtam túl sokat. Szinte azonnal megemelte a hajtöveimet és eltűnt a zsíros hatás. Eddig szuper! Majd update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

szucsnikky

2018. augusztus 22.

Nem pont ezt az illatot, hanem az unikornisos dobozút vettem meg, bár gondolom a hatása között nem lehet nagy különbség. Egy alkalommal kb a negyed dobozt ráfújtam, és még így sem vettem észre semmi pozitív hatását, 1-2 óra múlva kb még rosszabb lett, mint ha rá se fújtam volna. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

AngiToth

2017. december 26.

Kellemes az illata, a munkáját elvégzi. Tényleg nem marad utána fehér folt, bár ha végigsimítom a hajam, érezhető, hogy van rajta valami por, bár nem zavaróan (mint pl. az Avonos szárazsamponnál). Nem sokáig elég viszont egy flakon, ezért vonok le egy csillagot. Újravevős, eddig a kedvenc szárazsamponom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

cherry19

2017. október 6.

Update még 2 héttel később: ez egyre rosszabb, most már semmi hatását nem tapasztalom. Lehet nem az én hajamra lett ez kitalálva, de mintha csak hűvös levegőt fújnék magamra, pedig van még a dobozban. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Update 1,5 hónappal később: muszáj lesz levonnom egyet. Az illata nagyon zavar mindenkit (rajtam kívül), a hatása olyan semmilyen, mintha mi sem történt volna, kivéve, ha negyed doboznyit ráfújom a fejemre..akkor meg ugye nagyon nem gazdaságos, plusz mintha ez okozná a hajtövem körül megjelent apró pattanásokat. Nagyon sajnálom, de az én minden-másnap-muszáj-megmosni hajamnak ez kevés. El fogom használni, de visszatérek a batiste-hoz.

A minap bukkantam reá a Müllerben, 1490 ft-ért, pont, mint a batiste (ami a kedvenc szárazsamponom), aztán beugrott, hogy ez Ruth Crilly márkája, akinek a csatornáját (AModelRecommends) egy időben sokat néztem YouTube-on. Gondoltam akkor kipróbálom, szívesen támogatom őt.
Egyelőre csak az első benyomásom tudom megírni róla, később még updatelek, de eddig nem vett le a lábamról sajnos.
Az illata nem rossz, kellemes, nem túl agresszív, elvileg kókuszos, én nem érzek kókuszt rajta, de lehet bennem van a hiba.
Óriási plusz, hogy nem egy fehér por, hanem valóban teljesen színtelen. Azért kipróbáltam úgy is, hogy egy foltra többet fújtam, úgy picit fehéres, de könnyen bedolgozható. Hatását sajnos nem tapasztaltam sokat, minden másnap hajmosós vagyok, második nap reggel fújtam be vele, akkor jó volt, de délutánra már elmúlt a hatása sajnos, ami a batiste-tal nem szokott előfordulni, egészen estig elfogadható vagyok vele.

Egyelőre 3 csillag, mert CF&vegán, illata is kellemes és tényleg zéró randomfehérfolt a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol