Colgate

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• fehéríti a fogakat
  • eltávolítja a fogkövet és a foglepedéket
  • frissíti a leheletet

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

viragocskaa

2021. augusztus 31.

Meglepően jó! Már az első 2 használat után is fehérebbnek tűntek a fogaim. Lehetne kicsit olcsóbb is, teljes áron nem biztos, hogy újravenném. Pedig jó :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

CharlotteCobbler

2021. május 19.

Kíváncsiságból vettem meg, ki szerettem volna próbálni. Működik. Sokat kávézom, teázom, amitől szokott sárgulni a fogam, de ez a fogkrém király cucc...
Fehérít és még az íze is kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Fehérít és még az íze is kellemesebb.

Fiszuli

2020. december 8.

Egy drogéria alkalmazásán keresztül, virtuális kaparós sorsjegyen nyertem, így nem érzem pénzkidobásnak. Faragtam már rá fogfehérítős Colgate fogkrémmel és szájvízzel, amik kékre fogták be a mosdókagylót és a fogkefét egy hét használat után... Ez simán csak egy fogkrém a sok közül, semmi több. Ártani nem árt semmit, viszont engem nagyon zavar, hogy nem elég mentolos, bár használok utána szájvizet. A szürke hab is zavar - rossz beidegződés a kék miatt -, de egyelőre nem vettem észre, hogy elkezdené befogni a fogkefét, vagy a mosdókagylót. Csak és kizárólag azért kap eggyel több csillagot, mint amit eredetileg szántam neki, mert valóban észrevehető egy minimális fogfehérítés már nagyjából egy heti használat után, ami ebben a teázós, forralt borozós időszakban nagyon jól tud jönni. Ezen kívül nem nyújtott semmi kimagaslót, az eddig használt Oral B fogkrémemnek sokkal több jótékony hatása volt... igaz, az is fehérítősként van eladva, mégsem fehérít - ez viszont igen. Ezt a tubust elhasználom, de nem nem hiszem, hogy be fogok rá ruházni, a fehérítős hatása ellenére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Bubucim

2020. november 8.

Számomra kellemes meglepetés volt ez a fogkrém. Valóban fehérít egy leheletnyit a fogakon. Nem hittem volna, hogy az aktóv szenes cuccok így bejönnek majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Freegine77

2020. október 24.

Igen igen és igen! Enyhe mentolos az íze, ami számomra azonnal plusz pont volt. Radírozott pár használat után néhány sárgaság-szerűséget a metsző fogaimon, így gyorsan kedvenc lett. Elég vicces a szürke hab, amit produkál, de tény és való, hogy az egyik legjobb fogkrém, amit eddig használtam. Ezt csak a kókuszos übereli, amit most próbálok. Szerintem biztosan újra fogom venni, ha néha mást is ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Brunettee

2020. október 7.

Soha életemben nem ragaszkodtam kifejezetten egy fogkrémhez. Ennek az lehet az oka, hogy nem találtam meg azt, ami nekem igazán jó lenne. Aztán megláttam őt, és a nagy fekete fogkrém őrületben csak megvettem. Azóta kitartóan használom. Szeretem az ízét, nekem pont elég mentolos. A színe vicces, és talán-talán fehérít is valamit, de ez nem annyira feltűnő nálam. Viszont jól tisztít, kellemes érzés egész nap. Nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Hadrus

2020. október 7.

Tudatosan, a kíváncsiságtól hajtva vásároltam meg. Bevált. Amúgy is nagy hangsúlyt fektetek a fogaim ápolására és fehéren tartására, ezzel a termékkel pedig jól működik ez a folyamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Sziszikee58

2020. szeptember 16.

Véletlenszerűen vettem meg akció miatt, de nagyon bevált. Valóban jól tisztít, a fogaimat is fehérítette. A színe inkább szürke. Ami az ízét illeti, az is teljesen rendben van, de nekem még lehetne picit mentolosabb. Valószínű, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Ehlena

2020. augusztus 31.

Én nem vettem észre, hogy különösebben fehérített volna, átlag fogkrémnek jó, de hát nem azért vettem, ugye. Egynek jó volt, de szerintem nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

macooka

2020. augusztus 2.

A márkától a Natural Extracts szenes változatot imádom, ezt viszont nem szerettem túlzottan, örültem is mikor elfogyott. Nem éreztem úgy a fehérítő hatását, mint annak, ráadásul ebben nekem a mentol is túl tolakodó. Habzani viszont jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.