Colgate

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• fehéríti a fogakat
  • eltávolítja a fogkövet és a foglepedéket
  • frissíti a leheletet

macooka

2020. augusztus 2.

A márkától a Natural Extracts szenes változatot imádom, ezt viszont nem szerettem túlzottan, örültem is mikor elfogyott. Nem éreztem úgy a fehérítő hatását, mint annak, ráadásul ebben nekem a mentol is túl tolakodó. Habzani viszont jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. július 25.

Szeretem ezt a fogkrémet, tényleg fehérit és a számat sem csípi szét. A színe inkább kicsit szürkés. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 25.

Yura

2020. július 22.

Ez a legjobb fogkrém ami évek óta a kezem ügyébe került. A fekete szín szerintem mókás, az íze nem túl mentolos, ami nekem szintén jó pont, viszont egyet értek azzal, hogy kicsit túlságosan habzik, valamint én az első használat után éreztem hogy mintha fehérítene és a lepedéket is jobban eltávolította, mint azóta bármikor, amit nem igazán értek, de emiatt kicsit csalódott vagyok. Mindenesetre még így is megérdemli tőlem az 5 csillagot, mert jü eséllyel újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

molniniki5

2020. július 19.

Másodszor vásároltam újra. Nagyon jó fogkrém. Mentolos, tisztít, kellemesen habzik. Az első tubus elhasználása után észrevettük, hogy fehéredtek a fogaink. Évek óta a legjobb fogkrém, amit használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Guppi

2020. július 11.

Pont megfelelően mentolós az íze, a fekete színe viszont elsőre furcsa volt. Kicsit talán túlságosan habzik, de meg lehet szokni.
A fehérítő hatásában nem hiszek, annak ellenére, hogy a férjem szerint minimálisan ugyan, de világosabbak (ha nem is fehérebbek) lettek a fogaim. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Jelizz

2020. március 2.

Furcsa hogy fekete/szurke a szine de NEM gaz, a fogaimat se fogja meg :D egy nagyon picit csip nekem ez eronek szamit de nem veszes, viszont...! nagyon jol tisztit es fogmasas utan 1 arnyalattal vilagosabbak lettek a fogam !!! O_o es csillogtak is, nem egy csoda fogkrem, viszont ez tenyleg hasznal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Grapefruit179

2020. január 4.

Az íze kellemes, enyhe. Nagyon tetszik a színe. Pár nap használat után észrevehetően fehérített a fogaimon, na persze nem kell csodát várni. A tea és kávé okozta elszíneződést segít eltávolítani. Hasonló fogkrémek közül nekem eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

vrgdo1991

2019. december 27.

Már több tubussal elhasználtam, nekem ez vált be legjobban. Nagyon szépek tőle a fogaim, sokkal fehérebbek, tisztábbak. Biztosan többször újra fogom még vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

KittiASzuperpocok

2019. december 9.

Újravevős. Pár hete használom és láthatóan fehérített. Nagyon finom az íze. Furi, hogy fekete ,de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Jane

2019. november 25.

Ez lett az új kedvencem :) Persze nagy dologra ettől sem szabad számítani, szóval nem lesznek szikrázó fehér fogai az embernek, de...
Azokat a fogkrémeket szeretem, amiknek pont ilyen finom borsmentás ízük van, mint ennek, illetve (valószínűleg a széntől) olyan érzésem van tőle, mint amikor fogport használtam, csak ezúttal nem kell külön mártogatnom a fogkefémet. Már többször újra vettem és még fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 25.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.