Colgate

Ár:   790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. május 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő hatást fokozó mikrokristályokkal biztonságosan távolítja el a fogelszíneződéseket és segít megelőzni a fogkő kialakulását, hogy fogai 1 hét alatt 1 árnyalattal fehérebbek legyenek*. Az egyedülálló frissítő összetevő pedig kirobbanó frissességet nyújt fogmosás közben.

butterfly.6927

2014. május 23.

Én szerettem, nem marta ki a számat és volt hatása is. Viszont kicsit drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Én szerettem, nem marta ki a számat és volt hatása is. Viszont kicsit drága.

Szilviaa

2013. június 6.

Tökéletesen bevált.:) Jól tisztít, a fehérítő hatása is verhetetlen.:) Én használtam a normált is, az is nagyon bevált!!:) Csak ennek jobban bírom az ízét.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

amyesther

2013. május 7.

Kicsit elnéztem és nem tudtam érvényesíteni a kuponomat hétvégén a Rossmannban, de igazából nem sokat buktam szerencsére, 899 Ft-be került, mint pl. a másik Max White One. Nagyon szép a csomagolása, csak kár hogy 75 millilitert adnak ennyi pénzért. A cucc maga fehér szemcsés és zöld (!), először nagyon furi volt, mert még a habja se az a tiszta fehér, hanem halvány zöldes vagy mi.... Viszont amikor először vele mostam, már akkor tudtam, hogy jó lesz. Még soha nem volt ilyen tiszta a fogsorom! :) Olyan, mintha 3 doboz TicTac lenne a számban, nagyon-nagyon frissítő. Ha másért nem is, de ezért már megadnám az 5 csillagot. :) Elég durva menthol íze és illata van utána, ez is kicsit furcsa volt, de azért meg lehet szokni idővel. Éééés a lényeg, igen, valóban fehérít!! Persze nem hollywoodi mosolyt ad, amiről visszacsillan a fény... :D De egy héten biztos megvolt az egy árnyalat, néhány hét után azért már nem igazán csinál semmit, azon kívül hogy fenn tartja az állapotot. Szóval a hatása nekem így is jó. Legközelebb a normált és a kéket (''Active'') is ki fogom próbálni. Most ez a kedvenc fogkrémem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1