Colgate

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellaa, Módosítva: 2013. november 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

• A Colgate MaxWhite One fogfehérítő mikrokristályokat tartalmaz, hasonlót a fogorovosok által használtakhoz.
  • Biztonságosan távolítja el a szennyeződéseket és megakadályozza a fogkőképződést, így segít, hogy fogaid csupán 1 hét alatt 1 árnyalattal fehérebbé váljanak.
  • Folyamatos használata segíteni fog, hogy fogaid tovább fehérek maradjanak.

Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Platina890413

2021. július 16.

Napi kétszeri használat mellett , nekem nem lettek egy picivel se fehérebbek a fogaim. Enyhe mentolos íze van.
Egynek jó, de biztosan nem veszem újra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Egynek jó, de biztosan nem veszem újra .

vrgdo1991

2019. december 27.

Az itteni vélemények után megvásároltam. Nincs rossz tapasztalatom, viszont a szenes sokkal jobban bevált. Ennél a fogkrémnél nem tapasztaltam szembetűnő változást. Egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Valentina90

2019. augusztus 11.

Tényleg fehérít. Most használom a második tubust és a fogaim szuperfehérek lettek. Eddig az egyetlen fogkrém ami tényleg bevállt ilyen téren.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

persephone

2019. március 4.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, már régóta használom. Az eredmény tényleg magáért beszél, viszont kicsit drágának tartom. A fehérítés mellett jól tisztít, sokáig érződik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

livaj0829

2018. december 24.

Nagyon érzékenyek lettek tőle a fogaim, pedig előtte is mindig Colgate-et használtam. (Főleg a lapkásokat)
Ezt az érzékenységet a Sensodyne sem hozta helyre, azonban a Zendium Sensitive úgy tűnik, hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

anitaanett

2018. február 14.

Nekem bevált, jól habzik, ami számomra fontos, mert nagyon nem szeretem az olyan fogkrémeket, amik alig vagy egyáltalán nem habzanak. Az íze kellemes, a fehérítő hatása pedig szemmel látható. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Nabukonodozor

2017. július 9.

Rengeteget kávézok és teázok, ezért nagyon elszíneződtek a fogaim. Sok fehérítő fogkrémet használtam már, de csodát egyik sem művelt, csak ez. Én már egy fogmosás után is láttam a különbséget, meg is lepődtem rendesen, és most pontosan két hónapja használom reggel-este, és hihetetlen!! Hófehérek a fogaim, és nem színeződnek el. Szeretem, és tutibiztos, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

betrayers

2017. április 13.

Ajandekba kaptam ezt a termeket, en nem koltottem volna ennyit egy termekre, amirol nem tudom, hogy tenyleg azt hozza, amit a reklam iger. Viszont teljesen elegedett vagyok vele! Az also fogaim elszinezodtek a sok teazastol, pedig rendszeresen mosok fogat, es az eddigi megoldasom erre a fogkoleszedes volt. Ennek a fogkremnek a rendszeres hasznalata mellett (reggel es este) mar 2 nap utan halvanyodni lattam az elszinezodest es 4-5 nap alatt teljesen el is tunt!! A fogfeherito hatasat is eszrevettem, es nem csak en, hanem a kornyezetem is megdicseri a feher fogaimat =) Teljesen elegedett vagyok vele es legkozelebb a sajat penzem is hajlando vagyok rakolteni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Babooca

2017. március 5.

2014.okt.23.

Glamour napokon vettük a Kedvessel, de nem Glamour kuponnal végül. Kettő volt egybecsomagolva jó áron. Miután láttam, hogy a Kedvesem fogai szépen fehérednek tőle,mint még soha semelyiktől eddig, felajánlotta, hogy a másikat nekem adja. Használgatom is és szeretem is nagyon, de olyan erős a habja, vagy a mentol benne, még nem tudom, hogy a szám szélét teljesen felszakítja mindkét oldalt, pedig jól lemosom, és próbálok rá figyelni, hogy oda ne kerüljön. Életem legtökéletesebb fogkréme lehetne, ha ezt nem csinálná, mert szerintem ő a ludas, bár lehet az új ajakápolóm. Meglepett, hogy van benne Mica, vagyis csillámpor. Ha kiderül, hogy nem ő okozza a bajt, megkapja a max pontot, és milliószor újravesszük.

2017.03.05.

Azóta többször is újravettük, a csillámos ajakápolóm volt a ludas. Tökéletesen bevált, azóta kisérleteztem pár újabbal, de egyik sem tetszett meg annyira, hogy ezt lecseréljem rájuk. Tökéletes úgy, ahogy van. Kellőképp mentolos, frissítő, fehérítést nem ettől várom el. Remélem nem vonják ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

2014.okt.23.

2017.03.05.

nagyheni92

2017. február 13.

Woow! Végre tényleg egy olyan fogkrém, ami nem hazudtolja meg a reklámját! Imádom!!!! Észrevehetően fehérebbé teszi a fogaimat, jól habzik, jól tisztít és kellemesen hűs lehelletet is biztosít! Nagyon szeretem! Teljesen áttértem a max white one fogkrémekre, de azért a többi társát kirpóbálom még! Az biztos, hogy ez újraveveős lesz! Elnyerte a bizalmamat eléggé rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1