Colgate

Ár:   549 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: oszibarack, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Colgate Max White Shine segít a meggyengült részek visszaépítésével erősíteni a fogzománcot, valamint véd a fogszíneződés ellen a minden eddiginél simább, ragyogóbb fogakért. Segít erősíteni és ragyogóvá tenni a fogzománcot, frissíti a leheletet, segít küzdeni a fogszuvasodás ellen.

Noyko

2019. január 16.

Hú,számomra megdöbbentő,hogy mennyi mindent várnak az emberek egy fogkrémtől.. :-) Ez csak egy fogkrém. Én a fehérítő hatásban amúgy sem hiszek,de rá is van a legtöbbre írva,hogy csak látszólagos kis ideig,nem kell csodát várni. Én szeretem ezt a fogkrémet,de őszintén,nem is várok sokat egy fogkrémtől,csak legyen valami mentolos íze,meg valami színe,meg persze tisztítson. Mondjuk az tény,hogy ez egy édesebb fogkrém. A Colgate szerintem jókat újított ezekkel a kis szemcsésekkel. Fogkrémek terén azt azért valljuk be,hogy ez csak egy plusz az ápolt fogakhoz... a többit az adja,hogy mennyire vigyáz az ember a fogaira,és mennyire igényes rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Vicus

2016. december 30.

Én imádom ezt a fogkrémet! Végre egy olyan amitől igazán sima lesz a fogam, érzem hogy nem lepedékes. Ezen kívül kellemesen lágy mentolos az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Zsofii88

2016. december 30.

Nem tudom mi ez a sok negatív vélemény. Nekem nagyon tetszik ez a fogkrém. Kellemesen mentolos az íze (mondjuk én alapból ki nem állhatom az erősen mentolos fogkrémeket), nagyon jól habzik, jól tisztít.A fehérítő hatása minimális de ugyan mit várunk 600Ft-ért.. szerintem max a párezer forintos fogkrémek képesek fehéríteni a fogat,de kitudja lehet többet roncsolnak,csak a fehérítés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

senskin

2016. október 24.

Gyenge nagyon. Íze semmi, tisztító hatása semmi. Vendégségben voltam, és ez a fogkrém volt a fürdőszobában és a Colgate total. Egymás után mindkettővel megmostam, mert ettől semmi tisztítást nem éreztem. Végül a kettő együtt is gyenge volt.
A Colgate -et már nem fogom venni ezek után, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

A Colgate -et már nem fogom venni ezek után, csalódás.

catpaw

2016. augusztus 5.

Nekem ez a fogkrém csalódás volt, nem csak azért, mert nem tapasztaltam semmi fehérítő hatást, hanem a használata után pár órával a kelleténél gyorsabban kezdett leválni a szájnyálkahártyám (fehér, sűrűbb nyálkás foszlányok jelentek meg a számban), ami elég kellemetlen volt. Sose tapasztaltam még ilyet más fogkrémnél, de miután lecseréltem, egyből eltűnt ez a mellékhatás. Pedig ízre nem lenne rossz, de biztos allergiás vagyok rá.

ui: Egyébként fehérítésnél nekem eddig csak a Blanx jött be (a bronz csíkú csomagolású, csak ennél mondta kívülálló, hogy fehérebb a fogam), csak az semennyire se mentolos. De szájvíz használatával már okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

doreszka94

2015. szeptember 24.

A Max white az egyik kedvenc fogkrémem, gondoltam kipróbálom ezt is( meg tetszett a lila doboz :D ), de nem sok mindent csinált. Tisztított meg jól habzott, de se fehérítés, se ragyogás nem volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

bandita

2013. augusztus 3.

Ez egy teljesen értelmetlenül megvásárolt termék, amelynek erősen fontolgatom a kihajítását, három egymást követő napi használat után.
A márka eddig általam próbált fogkrémjeivel elégedett voltam, mert hatékonyak, kellemes habzásúak, és frissítő ízűek, de ez egy förmedvény.
Vérszegény, se íze se bűze, csillámokkal telepumpált ostobaság.
A fehérítő hatása értékelhetetlen számomra.
A Colgate ezúttal alkotott számunkra egy esztétikai élményt a fogkefénkre, amit tátott szájjal csodálhatunk, amíg előkígyózik a tubusból..és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Vérszegény, se íze se bűze, csillámokkal telepumpált ostobaság.
A fehérítő hatása értékelhetetlen számomra.

jns.melinda

2013. június 7.

Kár volt. Az elődje a sima max white-ot nagyon szeretem, gondoltam a tesó sem lehet rossz. Ez nekem nagyon habzik, nem elég mentolos, majdnem édes. Nem ad friss érzést egyáltalán, pedig én nem szeretem a nagyon mentolos dolgokat, pl. Listerine. Fehérítést sem tapasztaltam. Ami tetszik, csak abszolút jelentéktelen, hogy szép, lila, mikrocsillámos anyag jön ki belőle kis négyzet alakú ezüstös lemezkékkel. Ez tényleg jól néz ki. Ráadásul, amit tud, ahhoz képest drágállom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

oszibarack

2013. június 2.

Jól habzik és szerintem elég jól tisztít is, és ezzel ki is merülnek a pozitívumok. Fehérítésről szó sincs, bár nem is nagyon voltak ilyen illúzióim, de az íze is valóban gyenge, nekem nem elég friss, mentolos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin

Sorbitol h 1 1