Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. július 31.

Kategória:   Fog- és szájápolók

lovecreams

2016. szeptember 11.

Nagyon szeretem őt is, mint a cooling crystals társát! Jól habzik, kellemes az íze, tetszenek benne ezek a mini "kristályok":D Biztosan újraveszem, mivel az ára is kedvező. 5:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

KupaiVirag

2016. május 3.

Átlagos fogkrémnek mondanám, kellemes mentolos íze van, jól tisztít és frissít, jól habzik, de semmi extra, nem fehérít, nem tud többet, mint bármelyik társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

őzgida88

2016. március 17.

2 pont, mert jól habzik. De: fájnak tőle a fogaim, nem vettem észre, hogy fehérített volna, de még csak annyira sem, mint más ugyan ilyen kaliberű fehérítő fogkrém. Nem volt hosszan tartó nekem a hatása. De a 3 mínusz a fogfájás miatt van, arra nagyon érzékeny vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

Brielle1999

2015. december 2.

Nagyon jó fogkrém, imádom a szinte jeges, mentholos ízét. Használatával elég tartós a friss lehelet. Fogerősítő, fehérítő hatást nem tartom reálisnak - egy fogkrémnél sem-, de ez a fogkrém maximálisan megfelel a fogam ápoltságához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 2.

annroi

2015. október 3.

Jó fogkrém, jó az íze, és nagyon jól habzik, de nekem semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Jó fogkrém, jó az íze, és nagyon jól habzik, de nekem semmi extra.

doreszka94

2015. szeptember 24.

Ez a kedvenc fogkrémem. Sokáig friss utána a leheletem, jól habzik és ez az egyetlen fogkrém, ami tényleg fehéríti is a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

siss

2014. augusztus 18.

Most használtam el belőle egy tubussal.Annyira nagy pluszt nem nyújt,alán annyit,hogy kissé mintha "fehérebbek" maradnának a fogaim ha ezt használom.Jó íze van,de lehetne erősebb is,nem sokáig marad meg a szájban a friss íz.Valóban remekül habzik,amit én kifejezetten élvezek,de a Signal Deep Fresh sokkal jobban habzik ennél,nálam az produkálja a brutál hab kategóriát.Annak az íze is jobb,szerintem.
Összességében abszolút jó fogkrém,zselés állagához képest még jól is tisztít,icipici szemcsék vannak benne.Fogom ezt én még venni a későbbiekben is.Kár,hogy kutatni kell,mert elég kevés helyen kapható.
------------
Megszerettem,újra is vettem,szerencsére lelőhelyet is találtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

------------
Megszerettem,újra is vettem,szerencsére lelőhelyet is találtam.

Rony

2013. szeptember 10.

Annyira brutálisan habzik, hogy az csak na! :D
Kicsit csalódott vagyok, azt hittem, hogy sokkal mentolosabb, de számomra ez egy közepesen erős csak. Ettől eltekintve, teszi a dolgát, alaposan tisztít, nem érzem utána lepedékesnek a fogaim.
Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Annyira brutálisan habzik, hogy az csak na! :D
Az ára is rendben van.

kremimado

2013. augusztus 3.

A család minden tagja ezt használja! Bevált!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

A család minden tagja ezt használja! Bevált!:)

amyesther

2013. július 31.

Életem fogkréme, komolyan!!! :D
Már régóta szemeztem vele, egyszer láttam a piacon, aztán inkább megvártam, amíg a drogériákba is bekerül. És most az enyém lett a DM-ből végre. :)
Kinézetre, csomagolásra ugyanolyan, mint a többi Colgate (nem rajongok értük), de igazából már a paszta is szokatlan. Világoskék géles dologban vannak a polyethylen 'buborékok', lapocskák vagy mittudomén mik.
Az illata tiszta mentholos, az íze pont jó! :)
Iszonyatosan felhabzik, többször kell öblögetnem fogmosás közben is, olyan szintről beszélek. Ezek a kis buborékok picit pattognak és nagyon jól kitisztítják a fogközöket is!
Nagyon szépek lettek tőle a fogaim, talán picikét fehérít is!! :)
Most ezt, meg a fehérítőset használom együtt (este ezt/reggel azt). Még felkelés után is tudom, hogy este mivel mostam fogat. :)
Nagyon imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 31.

Életem fogkréme, komolyan!!! :D
Az illata tiszta mentholos, az íze pont jó! :)
Nagyon szépek lettek tőle a fogaim, talán picikét fehérít is!! :)
Nagyon imádom. :)

Hidratálók: Sorbitol, PEG-12, Glycerin