Colgate

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 665 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natúrmániás, Módosítva: 2015. január 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 665 Ft

Az első és egyetlen családi fogkrém egyedi Cukor Sav Semlegesítő formulával, mely segít küzdeni a foglepedékben található cukor és savak ellen, - amelyek a fogszuvasodás leggyakoribb okozói közé tartoznak.

Klinikailag igazoltan két módon is küzd a fogszuvasodás ellen:

1. Az áttörést jelentő Cukor Sav Semlegesítő segít közömbösíteni a cukrot és a savakat, mielőtt árthatnának a fogaknak.
  2. Fluorid- és kálciumtartalmának köszönhetően erősíti és segít helyreállítani a fogzománcot és így megelőzni a fogszuvasodás kialakulását.

Ár: 665 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

edina66286628

2017. június 25.

Átlagos fehér fogkrém, talán túlságosan habzik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Átlagos fehér fogkrém, talán túlságosan habzik

Illesadam88

2017. április 12.

Szeretném megkérdezni ,hogy mennyire biztonságos hogy ebben a fogkrémben Sls vagyis sodium lauryl sulfate található,ami a fogkrém arányaiban nézve nagy mennyiségben megtalálható?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

cintialaura

2017. január 23.

Elsőre fura íze volt, de kb. két használat után megszoktam. Nagyon jól tisztít, utána a fogselyemnek már szinte semmi dolga nincs. Nem lett tőle érzékeny a fogam, és nem marja ki a számat sem, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

pampamacska

2016. május 25.

ugyanolyan íze van, mint a mentolos negrónak. a hatása jó, marad egy enyhe utóíz, de igazából semmi különleges. most látom, hogy sls van benne, de olyan kis mennyiségben, hogy észre se vehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

foxgirl

2015. július 5.

Egy 19 ml-es kiszerelésű mintát kaptam ajándékba a fogorvosomtól, így kipróbáltam. Az állaga és az íze nagyon tetszett, kellemes érzetet és friss leheletet hagy maga után. A tisztító hatásával is elégedett vagyok, fogmosás után fogselymezéskor kevesebb maradékot találtam a fogaim között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Berniii

2015. február 23.

Nem szeretem a colgate fogkrémeket, ez is csak a DM box által került hozzám. Kivétel nélkül aquafresh fogkrémeket használok, de ez kifejezetten elnyerte a tetszésem. Megfelelően tisztít és elég kellemes érzetet hagy a számban. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Viku23

2015. február 22.

DM dobozban volt, pont jókor jött mert épp fogyóban volt a fogkrém. :) Én nagyon szeretem, pont jó mentolos, nem lesz tőle érzékeny a fogam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.