Colgate

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Irish, Módosítva: 2019. május 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Eukaliptusszal és propolisszal.

Aanyta

2017. május 5.

Nemrég vettem és teljesen pozitív! Nincs kesernyés íz a számban tőle. Azt hittem erősebb, csípősebb lesz, de nem, kellemesen csalódtam. Biztos,hogy újra veszem ha nem tetszik meg valami más, mivel 500 ml-es később fog elfogyni.
A helyi 100 Forintos boltba 680 Ft-ért vettem, majd a Rossmannba folytattam az utam, ahol 1400 Ft. volt ugyanez . :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

roddo

2016. november 14.

Jelenleg ezt használom. Az íze nagyon kellemes, nincs rossz, szúró utóíze. Jóval kellemesebb, mint pl. a Prokudent-nek amit eddig használtam. Hatását ennyi idő alatt nem lehet megítélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.