Colgate

Ár:   375 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 280 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csilluska, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 280 Ft

A fogkrém használata hármas védelmet nyújt: védelem a fogszuvasodás ellen, fehér fogak, friss lehelet.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 280 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Viki0620

2021. április 17.

Szép fehérek lettek a fogaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Szép fehérek lettek a fogaim.

Dyana91

2021. február 21.

Kiszerelése gazdaságos,jó hasznát lehet venni ha semmilyen más fogkrém nincs itthon.Elég jól habzik és kellemesen mentolos.Nem tudom mennyire védi a fogakat,mert csak egy tubussal használtam el utána másfajtát vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Bubucim

2020. július 13.

Nagyon jól fogalmazott valaki előttem: "mezei elegancia". Olcsó, viszont többet nyújt, mint az extra white társai a piacon. Egy ideje már csak ezt használom. Én szeretem, ha egy fogkrém brutálisan mentolos. Ez az. A többi ízesített fogkrém után úgy érzem, mintha nem is mostam volna fogat. Annak, aki nem szereti a nagyon mentolos fogkrémet, nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

mlexa

2020. január 20.

Ár-érték arányban annyira nem rossz. Nekem túl mentolos volt, illetve a tisztító hatása sem nagy. Kicsit szárította a szám. De ennyi pénzért hatalmas kiszerelés, jól habzik, szóval közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Sziszikee58

2019. március 13.

Nagyon jól habzik már egy borsónyi mennyiségű is, jó az íze, (ahogy előttem is írta valaki, nem marja a nyelvet a mentol), és jól is tisztít. Nem csoda fogkrém, de a napi szintű fogmosásra tökéletes. Az ára is teljesen rendben van, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Csillagporocska

2017. december 10.

Mezei elegancia, de ár-érték arányban a legjobb fogkrém. Habzik, frissít, tisztít, sűrű a texturája, én az ilyen fogkrémeket szeretem. Már többször vettem, néha kilengek egy-egy más fogkrémhez, de ő stabil befutó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

mokojka

2017. július 6.

Olcsó,gazdaságos,jól tisztít,kellemes, nem túl erős íze van, jól habzik, nem szeretem, ha folyik ki a számból. Mit kell még egy fogkrémnek tudnia?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

eperturmix

2017. június 1.

Sok és tömény habot képez,nem fogy el egy perc alatt a szájból.Az ára is jó,pingvin pontért meg pláne.Az íze elég gyenge,olyan nagy frissesség nincs,fehéríteni se fehérít,de egynek megteszi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Sztellaaaaa

2017. május 7.

Eddigi leggyengébb fogkrém amit valaha használtam. Nem tetszik az íze, nem tisztít semmit, és nem is lett friss tőle a leheletem egy kicsit se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

MNNiko

2017. január 18.

Mindegyik colgate fogkrémet szeretem, mert nem drága. Nagyon jól habzik (ami nekem nagyon fontos!) és nem marja az ember nyelvét a túl erős mentollal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.