Collines de Provence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Természetes alapanyagokat tartalmazó testápoló, mely olyan tápláló és bőrpuhító hatóanyagokban gazdag, mint az argán, édes mandula, szőlőmag olaj, továbbá természetes glicerin és vitaminok. A bőr bársonyossá és ellenállhatatlan illatúvá válik használata során.

Illatverziók: Jázmin, citrus, pézsma, tea

repülő mókus

2014. július 1.

Ápoló hatása no. 1. emellett rendkívül hamar beszívódik, könnyed állagú, a pumpás kiszerelés praktikus. Nekem a jázminos van meg, de az illatát nem tartom olyan csodásnak, ezért nekem nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Theresia

2013. január 19.

Én karácsonyra kaptam ajándékba, jázmin illatút. Elsőre már az illata is magával ragadott, nagyon finom, és visszafogott, nem hivalkodó! :) Tényleg vizessé válik, amikor felkeni az ember, de nekem azonnal beszívódott, semmi ragacsos érzés nem maradt utána, és nagyon jól hidratál, és a bőrömön is egész sokáig éreztem a finom illatát. :) Szóval 5*-ös, mindent tud, amit egy testápolótól elvárok (eddig csak olyannal találkoztam, amit ha felkentem, 5 percet várnom kellett, mire magamra tudtam húzni a ruhát, addig éreztem magamon a krémet, pedig rendesen beledolgozom a bőrömbe). Sajnos, az ára egyelőre húzós nekem (egyetemistaként), de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Mara

2012. november 30.

A jázminosat vettem meg első körben akciósan [illetve azért, mert csak két illat volt éppen], de nagyon megszerettem. Kicsit vizessé válik miközben az ember magára keni, utána kicsit talán ragadós, de gyorsan beszívja a bőr és amint ez megtörténik csak az elképesztően puha tapintás marad. Nagyon elégedett vagyok vele, mert az én nagyon száraz bőröm is jól hidratálja és a finom jázminillat is viszonylag sokáig megmarad.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

wishes

2012. május 16.

Nekem a nagy favorit, a teás van meg, ezen kívül a citrusos illata tetszett még. Nagyon könnyű, szinte vizes az állaga, ezért a bőr pillanatok alatt maradéktalanul magába szívja. A könnyed textúra ellenére jól hidratál, és a bőr is hosszan megőrzi a friss, zöld teás illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.