Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák

Az exkluzív és elegáns fából készült szemceruza egyaránt használható a vízvonalon, és a szem körül.

6 színben kapható

NovakneViki

2016. augusztus 16.

Ajándékba kaptam a 102-es grigio árnyalatot, ami egy csillogó szürke szín. Eddig vízvonalra csak fekete ceruzát használtam, de ezzel a ceruzával egy visszafogottabb nappali sminket is fel tudok dobni. Szem körül is kipróbáltam, úgy is jól teljesített

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.