Colo

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   www.colo.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Colo.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   www.colo.hu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Colo.hu, 2790 Ft

A málnamaggal és ananászporral készült gyümölcssavas arctisztító radír gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, kitisztítja a pórusokat, serkenti a kollagén termelést. A bőr hihetetlenül sima lesz a kezelés után, mindez a gyümölcsöknek köszönhető.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
eztak

2018. március 7.

Próbacsomaghoz kaptam mintát, így nagyon hamar elfelejtettem miféle magok vannak ebben a készítményben és sehol nem éreztem málnaillatot, de lehet, hogy a hiba bennem van. Egy zseléről van szó egyébként, amiben totál zavaró össze-vissza csúszkáló, kellemetlen magocskák vannak. Nem értettem a radír jelzőt, nem éreztem semmit de mikor lemostam tényleg puha volt az arcom. Később rákérdeztem, jött is a gyors és informatív válasz, hogy az erős radírok felkarcolják a bőrt, ez nem úgy dolgozik. Nem rossz, tetszik, hogy természetes, de ezeket a nagy magokat továbbra sem értem és továbbra is kellemetlenek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

m_maya

2018. február 7.

Ajándékba kaptam, és mivel nem volt rajta használati útmutató, itt olvastam el, hogy mi is ez. Érdekes, zselé szerű anyagban vannak a magok (sosem jöttem volna rá, hogy málna). A zselét szét tudom kenni az arcomon, de a magok szerepét nem igazán tudom, hogy mi, mert kicsúsznak a kezemből így radírozni nem lehet vele. Biztos csinál valamit ez az "arcradír" mert a használata után nagyon kipirosodik a bőröm. El fogom használni, mert nem nagy mennyiség, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

babyface

2017. szeptember 22.

egy sokkal vadabb málnamagos arcradírra számítottam (kb mint a régi málnás testradír a tbs-nél), de ez inkább hámlasztó gél elenyésző számú málnamaggal mint málnamagos arcradír. és inkább gél mint radír. magam sem tudom miért (gondolom a gyümölcssavaktól) de mégis végzi a dolgát és a használata után pihe-puha az arcbőröm. ennek ellenére ár/érték arányban horror már csak a gagyi csomagolás miatt is, ami minden colo terméket jellemez... :( (nem értem miért nem lehet közvetlenül a műanyagra rakni a tipot és miért kell rá az ultragagyi matricázás ami néha ferde és le is kopik... :( mentségére legyen szólva hogy szerintem sosem fog elfogyni hiába 30 ml, de én a durvább arcradírokat szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

realet

2017. április 2.

Első Colo-s rendelésemkor kaptam ajándékba mintaként, de egyértelmű, hogy ő lesz a második rendelésem főszereplője. Felkenéskor amolyan csúszós, enyhén habzó állagra vált, kellemes, enyhe málnaillattal, lemosáskor pedig mintha a bőröm összes nyűgje leoldódna vele, annyira selymes és puha eredményt produkál. Az érzés ráadásul napokig kitart: nem győzök örömködni, amikor az arcomhoz érek :) Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

szandracska

2016. november 15.

Náthás időszakban (totál piros, hámló orr) próbáltam ki, ezért féltem, hogy baromira fog csípni. Nagyon meglepődtem, amikor felkentem, és nem éreztem semmi maró, irritálót. Az állaga kocsonyás, a málnamag szerintem sok funkcióval nem szolgál. Lemosás után szép sima, egyenletes lesz a bőröm felszíne.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Szeretem.

Angie1988

2015. augusztus 23.

Kedvenc kémiai radírom, amit mindenkinek ajánlok, mert a babapopsi elbújhat, ha ezt haszálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

ava

2015. augusztus 16.

Rozáceás,érzékeny bőrre próbáltam ki,nem voltam körültekintő,nem tanulok a hibáimból.Nem ilyen bőrre való.Teszi a dolgát amit a leírásban igér.Olyan a hatása mint az ilcsi esemény előtti pakolásának csak nem mar nem csíp,sima,tiszta ,finom tapintású bőr.a málnamagok nem csinálnak semmit,de jól mutatnak.az én bőrömet kipirosította,kiszárította,aloét kentem rá utána,remélem holnapra az érzékenység miatti piros göbök visszahúzodnak és a kezelés jótékony hatása fog látszani.Nem fogom használni többet , nem merem.Kombinált,pattanásos bőrre biztos siker.Nem a termék hibája ,hogy ..lye vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!