ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nassbetyar, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   $6

Tégelyes, színezett szemöldök formázó zselé. 8 féle árnyalatban kapható.

Ár: 1500 , Eladó: SPetra99
Állapot: 2x próbált, Helyszín: --, fizetés: --

macooka

2020. augusztus 7.

December óta használom elég sokat, ahhoz képest még több, mint a 3/4-e megvan. Hacsak nem szárad ki, nagyon sokáig elég lesz. Egyrészt imádom az állagát, tökéletesen tudom vele formázni a szemöldökömet. Szerencsére nem kell sokat rajzolgatni, mert elég dús, inkább a formáját szeretem megadni, hogy szebb legyen. Másrészt tökéletes a színe (Dope Taupe), minden márkának követni kellene ezeket az árnyalatokat és nem csak a szőke-meleg világosbarna-hideg sötétbarna-fekete színeket erőltetni, ami biztos hogy az emberek 90%-nak nem is jó. Harmadrészt a tartósságára sincs panaszom, egész nap tökéletesen kitart. Az biztos, hogy az egyik kedvenc szemöldökre való termékem (a másik az Etude House Drawing Eyebrow szemöldök ceruza Gray Brown színben). Más pomádékhoz nem tudom hasonlítani, mert még nem volt szerencsém hozzájuk, de ezek után lehet nem is lesz, annyira tökéletes, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

tamarakr

2020. április 14.

Dope taupe szinben rendeltem meg tavaly kb. ilyenkor. Majdnem minden egyes nap hasznalom azota es meg mindig tobb mint a fele megvan. Elotte meg sose hasznaltam pomadeot, de szemoldokceruzat annal tobbet. Ezzel sokkal lagyabb a vegeredmeny es nagyon konnyu vele megcsinalni a szemoldokomet. Eleg tartos is raadasul, ugyhogy ar-ertek arany az hibatlan. Szerintem ennel jobbat nem igazan fogok talalni, szoval ha egyszer talan elfogy, hatarozottan ujrarendelos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

cherry19

2019. július 19.

Soha nem használtam még ilyen jellegű terméket, de azt hiszem pomade-rajongó lettem.
Az essence ceruza sok-sok szemöldökszőröm kigyepálta, de ezzel teljesen jól ki tudom egészíteni a hiányokat és elfogadható formát adni a szituációnak.
Dope Taupe árnyalatban használom, ami egész jó, de picit túl meleg árnyalat nekem jelenleg (egy szürkébb szemhéjpúdert szoktam közéfésülni felvitel után), ezen kívül semmi problémám vele. Könnyen kezelhető, tartós, van elég színe, de nem túlontúl pigmentált.
Egy évszázadig elég lesz a tégely, de ha véletlen elfogyna, újravevős.
Örülnék, ha lenne egy fokkal hamvasabb taupe árnyalatban.

update: 2 év alatt teljesen kiürült a tégely és újravettem:) végére már elég száraz volt a formula, kicsit jobban is tetszett úgy a finishe, mint a frissen bontott újnak, de idővel ez is átalakul majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Egy évszázadig elég lesz a tégely, de ha véletlen elfogyna, újravevős.
Örülnék, ha lenne egy fokkal hamvasabb taupe árnyalatban.

Vicus

2019. május 9.

Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni és tartós is az eredmény. Az állaga nem zselés, hanem inkább habos-krémes. Dope taupe színben rendeltem meg. Tetszik a csomagolása és ekkora mennyiség jó sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Barbara92

2018. január 22.

Nagyon jó! És sztem életem végéig elég lesz. Ennyi pénzért verhetetlen, a színe is csodás és természetes. Blonde árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

im

2017. július 4.

A Blondie árnyalat szerintem jó választás volt, illik a hajamhoz és az arcomhoz.

Pozitívumok
- Nekem tetszik a textúra: nem viaszos, hanem habos-krémes, de szerintem inkább szárazabb. Nincs olyan zsíros érzete a szemöldököm, amire pedig valamiért – felkészülve minden eshetőségre – számítottam.
- A felvitelt követően bár a festék gyorsan megszárad, annyira azért nem gyorsan, hogy ne lehessen javítani, ha valamit elrontok.
- Vízállónak hirdetik, és tényleg tartós. Igaz, hogy nincsenek extrém elvárásaim, de nem fakul ki a nap végére sem, nem tűnik el nyomtalanul egy dörzsöléstől, viszont akár a micellás víz, akár az olajos lemosó maradéktalanul lehozza. (A sima víz nem.)
- Szerintem az ár-érték arány ingyenes szállítással teljesen jó.
- Tényleg gyorsan el tudom vele készíteni a bal szemöldököm, a jobbal azért trükközni kell…

Összességében
Rosszat nem tudok rá mondani, hétköznapi felhasználásra, hétköznapi igényekkel nekem megfelel. Nem hiszem, hogy tűzön-vízen keresztül újravenném, mert a postaköltséggel együtt már drágállom, de a terméktípus tetszik, örülök, hogy kipróbáltam. Ráadásul nekem a szemöldök “rajzolása” amúgy is folyton a tanulásról és egy kicsit a próba-szerencséről szól, főleg a szerencsétlenebb jobb szemöldököm miatt. Nagyon tudok örülni egy good brow day-nek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Pozitívumok
- Szerintem az ár-érték arány ingyenes szállítással teljesen jó.

Összességében

nezili

2017. július 2.

Nagyon szuper termek szerintem is. Raadasul sikerult latatlanban a tokeletes szinbe belevalasztani (a hajam sotetszoke-vilagosbarna, de a szemoldokom sotetbarna, viszont tul soteten nem szeretem kihuzni, inkabb a hajam szinehez probalom beloni), ez pedig a dope taupe volt. Pigmentalt, tartos es konnyu hasznalni (eddig port hasznaltam csak). 6 dolcsiert ajandek, erdemes megvarni amig a colourpop ingyen postat hirdet az oldalan, mert bizony neha megteszi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

snezi

2017. március 8.

Megfelelően krémes, nagyon pigmentált, tartós és gyönyörű a színe. (Blondie)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Megfelelően krémes, nagyon pigmentált, tartós és gyönyörű a színe. (Blondie)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate