ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fruzzs, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   $6

frostbites

2017. augusztus 10.

Első tégelyes tusom ( eddig folyékonyat használtam csak) és hát lehet hogy nem vele kellett volna kezdenem😓. Kemény, az ecsetre 2 húzás között rászárad és a szememet karcolom vele. Mire megtanultam szép vonalat húzni addig meg beszáradt a tégelybe. Egy a pozitív benne hogy tartós és nem pereg meg hogy nem drága, de nem éri meg ezt a sok szenvedést :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Reni39946

2017. június 3.

A Mr. Bing árnyalatot rendeltem meg. Nekem bevált. A szín is nagyon tetszik. Az egyetlen hibája, hogy valóban picit kemény, de azért szépen el lehet dolgozni. Nem szárad túl és töredezik meg, nem pereg és nem maszatolódik - rajtam legalábbis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

casa17

2017. január 3.

Hááát... mivel is kezdjem... a szín csodaszép (Fast lane), de vagy én vagyok béna, vagy nem jó a termék.
Többféle ecsettel próbálkoztam, pereg, lejön ha javítani próbálnék a vonalon, több réteg pedig olyan érzés mintha elnehezítené a szemhéjamat.

Pedig olyan szép lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Pedig olyan szép lenne...

Lina14

2016. november 29.

Nekem a fekete swerve van meg, valóban gyorsan megszárad, de én jól tudtam vele dolgozni, és rajtam nem is pereg, nagyon szépen bírja rajtam, de lehet, hogy ez alaptól függ
update: nagyon hamar beszáradt a tégelyben, elég nehéz vele így dolgozni. megpróbálom feléleszteni olajjal vagy sminkfixálóval, hátha úgy már működni fog, még updateelek vele kapcsolatban

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Ildie

2016. július 16.

Rettenetes termék, vagy inkább azt mondanám, hogy az a két szín, amit próbaképpen rendeltem az nem ér egy fillért sem.
Túl kemény, nem lehet vele szépen dolgozni. Ha még sminkfixálóval sikerült is puhítani, akkor is megszárad a szemen, és pár perc múlva száraz darabkákban lepereg. Nekem sárga és a türkizeskék van meg, ezekre biztosan nem szavaznék újra, talán más színek. (a szemcerkáknál is van olyan ami nagyon szar és van ami meg nagyon szuper)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Triethoxycaprylylsilane
Színezékek: CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Black 2 / CI 77266, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 42090, CI 77400, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Green 5 / CI 61570, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.