ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g

Tizenkét nude, neutrális színeket tartalmazó paletta, amelyre mindenkinek szüksége van és mindenki számára tökéletes! Hideg és meleg árnyalatok, a mattól a fémes finish-ig, bármely alkalomra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anheszenamon

2020. október 25.

Pont most írtam kissé negatív véleményt a Making Mauves palettáról. Miért nem tud a CP mindig ilyen minőséget gyártani, mint a Double Entendre? Csodás ez a paletta. Mind színek, mind pedig minőség tekintetében. Hibátlan. A mattok is jók, a fényesek meg egyenesen szenzációsak. Pedig először nem is akartam megvenni, túl melegnek gondoltam hozzám. Azt hittem olyan lesz mint a Soft Glam, mert azt egyenesen utáltam magamon. De ez a paletta nem okozott csalódást. Ami miatt mégis menesztettem a kollekciómból a Natasha Denona Metropolis paletta volt. Mert annyi hasonló meleg színt tartalmaz, hogy nem volt szükségem ennyire. De ha egy Colourpop palettát kellene ajánlanom mindennapokra akkor ezt mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

dunaimano

2019. április 19.

Első Colourpop palettám, de tutira nem az utolsó. Vásárlás előtt csekkoltam itt a véleményeket, de arra jutottam, szinte mindegy melyik Colourpop palettát választom, nem fog csalódást okozni. Így olyat kerestem, ami jól kihasználható, hétköznapi sminkre alkalmas, de van benne bőven potenciál. Ez mindet tudja. Sajnos egy-két szín tényleg narancssárgásabb, mint a képeken látszik. Én ezt annyira nem szeretem, szerintem jobban állnak nekem a hűvösebb színek. Ettől függetlenül is ez lett a kedvenc palettám. Minden nap használom, sokszor full sminket készítek vele, máskor csak az alapot. Nagyon megérte, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Linali

2018. október 11.

Egyszerően imádom ezt a palettát! Erősen pigmentált, jól kihasználható színek vannak benne. Az ára nagyon kedvező, minőségben pedig a magasabb árkategóriás termékeket is felveszi a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Első colourpop 12es palettám, nagyon szeretem. Csodálatos meleg sminkeket tudok vele készíteni. A matt színek kicsit szárazabbak, de könnyen elsatírozhatóak. Az uninhibited és a draft árnyalat valami csodálatos igazi metálfényű szín imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

nusysan

2018. augusztus 4.

Már régóta csorgattam a nyálam ez után a paletta után, de aztán végül beadtam a derekam. Olyan gyönyörű! tényleg naracsosabb, melegebb színű, mint képen tűnik, de nekem ezek a színek nagyon jól állnak. Lehet vele természetes, alkalmi sminket is csinálni, és imádom, hogy ennyi matt van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Dorcikaa

2018. június 12.

Nagyon jól kihasználható paletta, jól pigmentált, gyakran nyúlok utána. Ár-érték arányban kiváló:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

snezi

2018. június 3.

Igazi natúr, föld színek, amik tökéletes harmóniában vannak egymással. (Na és persze a csomagolása is szép.:D)
Mint ahogy a Yes, pleasnel is leírtam, a pigmentáltságuk eléri a magasabb árkategóriás társaikét.

Azonban a kihasználatlanság miatt ezt is eladásra bocsátanám.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Azonban a kihasználatlanság miatt ezt is eladásra bocsátanám.:)

fannus9

2018. április 15.

Kedvenc palettam. Az-ertek aranyban verhetetlen gyonyoru pigmentalt minden szin. Van 1-2szin benne amit nem igazan lehet kihasznalni de szerintem mindenhol van ilyen. Szerintem alap paletta bar van egy rozsdas beutese a szineknek. Tartossaga is nagyon jo es meg tobb palettat is szeretnek kiprobalni. Sokkal jobban megeri ilyen palettakat venni mint a drogeriasakat. Csomagolasa is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

csimr

2018. április 15.

Tényleg remek kis nude paletta(lenne), szépek a színei, nem porol, alappal nagyon tartós. Ár-érték arányban tényleg szupi. Csak baromira irritálta a szemem..Ami nem nagy kunszt(bár bosszant egy csöppet), mert már más szemcuccal is előfordult, ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

kissnoncsa

2018. február 10.

Nagyon megéri az árát. Remek nude paletta, nem porol, jól pigmentált, könnyű eldolgozni. Picit magasabb az ára mint az itthoni drogériás termékeknek, de megéri! Minden CP palettát imádok, de ez a go-to palettám tőlök! Mindennapokra tökéletes, de drámai hatást is el lehet vele érni. Aki teheti próbálja ki, vegye meg és el fogod felejteni, hogy naked is van a világon :) Annyira hihetetlen a termék ár-érték aránya!! (nekem az egyik kedvenc CP palettám)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol