ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, az összetevőket feltöltötte: cseri88, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Extra pigmentált, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Ez a hosszan tartó formula finom púderek egyedi kombinációját tartalmazza, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása viszont egyszerű és problémamentes. Matt, metálfényű és szatén finish-sel.

Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Milli88

2019. november 4.

Első Colourpop palettám. Imádom a színeit és a dobozát is. A színek gyönyörűek, pigmentáltak, tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Aria249

2019. augusztus 12.

Évek óta szemezgettem ezzel a palettával, mire rászántam magam hogy megvegyem, de nagyon megérte. Ár érték arányban nem tudok jobbat mondani a ColourPop termékeknél. Pigmentált, könnyen eldolgozható színek vannak benne. Egy jó szemhéjpúder alapozóval és fixáló sprayvel nagyon tartós is. Sajnos a vámmal megszenvedtem, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Lucyshyne

2019. július 1.

Ár-érték arányban verhetetlen. Pozitívum, hogy gyönyörűen pigmentált színei vannak, gyönyörűen eldolgozhatóak, egyáltalán nem porolnak. Negatívum a tartósság. Urban Decay Primer Potiont használtam alá, de egy óra alatt begyűlt a mélyítő vonalamba a fél smink. A pislogás által nem érintett területeken mondjuk gyönyörű maradt. Hozzáteszem, a legnagyobb kánikulában teszteltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

abicicaaa

2019. június 25.

Nem gondoltam volna, hogy minden arnyalatat kifogom tudni hasznalni ennek a palettanak. Es nem, itt nem a kekekre gondolok, hanem az arany/bronz színekre. A tobbseggel ellentetben nem szeretem oket, unalmasnak tartom oket, neha probalkozom veluk hogy kicsit jobban beolvadjak a tomegbe, de az eredmény mindig az, hogy utalom a sminkemet aznap.
DE! Ezek valahogy masok. A bronzos szin is inkabb narancsba vagy rosegoldba hajlik, az arany szin pedig inkabb yellow gold, nem igazi.
A kekekert oda es vissza vagyok, a pirosnarancs mattokert szintugy, ez egy tökéletes paletta, Moony kivetelevel. Inkabb lett volna teljesen matt, vagy nagyon sparkly. Ezzel a kozepes fennyel igy nemtudok mihez kezdeni.
Formula es eldolgozhatosag szinten 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Formula es eldolgozhatosag szinten 5*!

zsviktorina

2019. május 5.

Tökéletes paletta. Izgalmas színek, extra pigmentáltság, eldolgozhatóság👌🏽 Nagyon jó áron!! Imádom a CP palettákat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

via0408

2019. április 29.

Az egyik kedvenc colourpop palettám, minden megvan benne, ami kell, bármilyen alkalomra jó, és tökéletesen illik a bőrtónusomhoz. Több CP-s palettám is van, de vita nélkül ezt használom a legtöbbet (talán még a becky g-s ér a közelébe, azt is nagyon szeretem). Az ára kifejezetten baráti, főleg ahhoz képest, hogy milyen jó a minősége. Ár-érték arányban ez az egyik legjobb márka a piacon. Érdemes befektetni rá. Ugyan van 10 dollár szállítási költség, de 40 dollár körülig simán átjön a vámon, és ennyi pénzből bőven be lehet vásárolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

zsucci93

2019. március 28.

Egy nagyon kedves KM-es hölgytől vettem teljesen új állapotban. Nagyon rég vágytam rá, de nem mertem rendelni a colourpop oldaláról a vám miatt. Aztán megláttam itt és tudtam, most eljött az én időm :) gyönyörű színek, csodás minőség, az első pár alkalom után megszerettem. Sokan panaszkodtak a sötét zöldes-kék szín eldolgozhatóságára, de nekem gyönyörűen viselkedik. A csillámos színekrt inkább Mac fix-plus-al érdemes felvinni, de ez szerintem nem probléma. Összességében csak annyit tudok mondani, hogy hosszú és boldog életünk lesz együtt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

kiscsillag1990

2019. március 10.

Az első palettám a márkától! Imádom Kathleen -t és a színek is teljesen az én színeim így nem volt kérdés, hogy megrendelem. Nem ez az utolsó palettám tőlük, az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Vivienn05

2019. január 26.

Amikor megkaptam a csomagomat, nagyot csalódtam a paletta méretét illetően. A képekhez képest elég kicsi a paletta, valahogy nagyobbra számítottam. A színei csodálatosak, nagyon jól pigmentáltak. Egyedül a barna színnel (Efish) van egy kis bajom, az valahogy nem olyan pigmentált mint a többi szín. Ezt leszámítva nagyon jó kis paletta, építgetés után egyébként a barna is jól használható. Remekül kihasználhatóak és kombinálhatóak a színei. A füstös sminktől kezdve a teljesen natúr sminkekig mindent el lehet vele készíteni. Tartottam attól, hogy nem lesz elég erős a mágnese a papír csomagolás miatt, de szerencsére jó erős és rendesen visszacsukódik haszlálat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

HaziManka

2019. január 22.

Ez az egyik legszuperebb palettám.Sokoldalúan használható szolidabb és erősebb sminkekhez is.Pigmentáltsága,minősége high-end és az ára ehhez képest nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol