KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, az összetevőket feltöltötte: cseri88, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Extra pigmentált, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Ez a hosszan tartó formula finom púderek egyedi kombinációját tartalmazza, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása viszont egyszerű és problémamentes. Matt, metálfényű és szatén finish-sel.

Meli47

2019. január 4.

Mióta megkaptam az egyik kedvenc palettám! Nagyon szép színek vannak benne, lehet vele hétköznapibb, de igazán feltűnő, alkalmi sminket is készíteni. Az egyik legszebb rosegold szín található a palettában, amit valaha láttam! Nagyon könnyen, szépen satírozható! Maximálisan ajánlom!

Meli47
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

casa17

2018. december 29.

Imádom, gyönyörű színek, jó minőségű,tartós. Végre nem egy uncsi nude paletta...
Tipp: a világos csillogó színek jók akár highlighterként is 😉

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Tipp: a világos csillogó színek jók akár highlighterként is 😉

Eperke2004

2018. november 13.

Nagyon szeretem! A zöld színek miatt vettem meg, bár tény, hogy hétköznap azokat nem nagyon használom. Viszont imádom a pirosat/narancsosat is belőle, amit általában barnával kombinálok. Most ősszel szuper.
Hihetetlenül pigmentált - bár szemhéjalap nélkül még sosem próbáltam -, tartós egész nap. Gyönyörűek a színek, csodálatos a csomagolása. Nagyon szeretem a CP termékeit, azon belül a palettákat is,

Eperke2004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

abicicaaa

2018. november 7.

Nem gondoltam volna, hogy minden arnyalatat kifogom tudni hasznalni ennek a palettanak. Es nem, itt nem a kekekre gondolok, hanem az arany/bronz színekre. A tobbseggel ellentetben nem szeretem oket, unalmasnak tartom oket, neha probalkozom veluk hogy kicsit jobban beolvadjak a tomegbe, de az eredmény mindig az, hogy utalom a sminkemet aznap.
DE! Ezek valahogy masok. A bronzos szin is inkabb narancsba vagy rosegoldba hajlik, az arany szin pedig inkabb yellow gold, nem igazi.
A kekekert oda es vissza vagyok, a pirosnarancs mattokert szintugy, ez egy tökéletes paletta, Moony kivetelevel. Inkabb lett volna teljesen matt, vagy nagyon sparkly. Ezzel a kozepes fennyel igy nemtudok mihez kezdeni.
Formula es eldolgozhatosag szinten 5*!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Formula es eldolgozhatosag szinten 5*!

vargareka29

2018. október 25.

Imádom, tökéletes nyári üde paletta

vargareka29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Imádom, tökéletes nyári üde paletta

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Az egyik legjobban összeállított paletta, csodálatos sminkeket lehet vele készíteni a természetestől az erősig. Nagyon megszerettem. Egy színt (Sweet dreams) leszámítva az összes nagyon krémes és pigmentált! 5*

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

samelike

2018. július 17.

Igazán minőségi darab, minden szempontból. Amióta megrendeltem csak ezt használom. A világos színeket jobban preferálom, de a különleges sminkeknél is ehhez nyúlok. Alapvetően tartós, a csillámos/metálos színek némileg potyognak. Egy nagyon jó, kihasználható palettának tartom. Táskabarát, bírja az utazást is.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

KFlower

2018. július 12.

Nagyon szeretem. Az árához képest irtó jó minőséget kapsz, a mattok extrém pigmentáltak, porolnak, az igaz, de ha éppen csak hozzáérsz az ecsettel, és máris ott van a szín. Ez alól talán csak a Magical (halvány barack matt) kivétel, de annak talán nem is kell extrémnek lennie, mert az amolyan starter árnyalat. A metálosak közül talán egyedül az arany a bal oldalon az, ami nem jött be, de nedvesen használható, elég átlagos szín ahhoz, hogy ne bánkódjak miatta. A kedvencem a vibráló piros-korall-rózsaszín, ami egy nagyon egyedi árnyalat.

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

nxctn

2018. július 8.

Nagyon szépen eldolgozható színei vannak, szinte bármilyen sminket el lehet vele készíteni a természetes nappalitól az éjszakai bulisminkig. Az árát abszolút megéri, ráadásul maga a paletta nem túl nagy, szóval utazáshoz is tökéletes. A tükröt hiányolom belőle kicsit,de ez csak személyes preferencia,semmit nem von le a termék értékéből.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Gabicc

2018. július 1.

Egyik kedvenc palettám! Benne vannak a mostani "divatszínek", amik jól pigmentáltak és eldolgozhatóak.
Van benne egy nagyon szép tipikus highlighter szín, ami nedves hatást kelt, imádom.
A színek tényleg porolnak, de engem ez nem zavar.
Az ára abszolút nem vészes a minőségéhez képest, érdemes beruházni rá.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

A színek tényleg porolnak, de engem ez nem zavar.
Az ára abszolút nem vészes a minőségéhez képest, érdemes beruházni rá.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!