KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, az összetevőket feltöltötte: cseri88, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Extra pigmentált, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Ez a hosszan tartó formula finom púderek egyedi kombinációját tartalmazza, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása viszont egyszerű és problémamentes. Matt, metálfényű és szatén finish-sel.

Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Az egyik legjobban összeállított paletta, csodálatos sminkeket lehet vele készíteni a természetestől az erősig. Nagyon megszerettem. Egy színt (Sweet dreams) leszámítva az összes nagyon krémes és pigmentált! 5*

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

samelike

2018. július 17.

Igazán minőségi darab, minden szempontból. Amióta megrendeltem csak ezt használom. A világos színeket jobban preferálom, de a különleges sminkeknél is ehhez nyúlok. Alapvetően tartós, a csillámos/metálos színek némileg potyognak. Egy nagyon jó, kihasználható palettának tartom. Táskabarát, bírja az utazást is.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

KFlower

2018. július 12.

Nagyon szeretem. Az árához képest irtó jó minőséget kapsz, a mattok extrém pigmentáltak, porolnak, az igaz, de ha éppen csak hozzáérsz az ecsettel, és máris ott van a szín. Ez alól talán csak a Magical (halvány barack matt) kivétel, de annak talán nem is kell extrémnek lennie, mert az amolyan starter árnyalat. A metálosak közül talán egyedül az arany a bal oldalon az, ami nem jött be, de nedvesen használható, elég átlagos szín ahhoz, hogy ne bánkódjak miatta. A kedvencem a vibráló piros-korall-rózsaszín, ami egy nagyon egyedi árnyalat.

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

nxctn

2018. július 8.

Nagyon szépen eldolgozható színei vannak, szinte bármilyen sminket el lehet vele készíteni a természetes nappalitól az éjszakai bulisminkig. Az árát abszolút megéri, ráadásul maga a paletta nem túl nagy, szóval utazáshoz is tökéletes. A tükröt hiányolom belőle kicsit,de ez csak személyes preferencia,semmit nem von le a termék értékéből.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Gabicc

2018. július 1.

Egyik kedvenc palettám! Benne vannak a mostani "divatszínek", amik jól pigmentáltak és eldolgozhatóak.
Van benne egy nagyon szép tipikus highlighter szín, ami nedves hatást kelt, imádom.
A színek tényleg porolnak, de engem ez nem zavar.
Az ára abszolút nem vészes a minőségéhez képest, érdemes beruházni rá.

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

A színek tényleg porolnak, de engem ez nem zavar.
Az ára abszolút nem vészes a minőségéhez képest, érdemes beruházni rá.

whitemerci

2018. június 29.

Valóban szépen, erőteljesen pigmentáltak a színek ebben a palettában, de nem egyformán, úgy ahogy a színek textúrája is nagyon különböző minőségű. A matt színeknél az erős pigmentálsággal járó porzás is megvan, még finom ecsetkezeléssel is. A második sor első, halvány, enyhén "rózsás"-barackos talán szaténnak megálmodott színe, sem pigmentáltságban, sem állagban, sem tartósságban nem sikerült, a leggyengébb láncszem a palettában. Az élénk, erőteljes színek közül a matt kékeszöld színnel gyűlt még meg a bajom (legalábbis az én szememen inkább zöld, mint kék, sőt a szememen köze nincs a kékhez), mert rendkívül foltosodik, nehéz szépen, egyenletesen eldolgozni, és mivel nagyon erőteljes szín, ezért ez nagyon látványos is a szemen. Ezt a palettát egyáltalán nem nevezném a hétköznapi, nappali sminkek tárházának (mondjuk ez a paletta elnevezéséből is kiderül :)). Erőteljes, vibráló, feltűnő, színes, nagyon színes szemsminkek készíthetők vele, a neutrálisnak tűnő színek is intenzívek, csak pár kivétellel, és azok is a matt színek közül kerülnek ki. Ha színes palettáról van szó, akkor amondó vagyok, hogy legyen élénk, intenzív, és ennek ez a paletta összesítve teljes mértékig megfelel. Szemfesték bázis nélkül is szépen kitart nap végéig, igaz nálam kissé egybemosódnak a színek, de ehhez hozzájárul a szemformám is. Én úgy gondolom, hogy az ár a tálalást, és a kis mennyiséget tükrözi. A 12 különböző szín összesen 10,2 gramm, vagyis nem lehetetlenség ezt a palettát fullosan elhasználni. A kartonpapíros kivitel nem a szívem csücske, amiben a pan-ek nincsenek megfelelően rögzítve, mert használat során, enyhe mozgatásra is simán elforognak, és az esetlegesen kihulló pórszemcsék olyannyira elszínezik a világos papírt, hogy semmivel nem lehet soha többé letisztítani. Mindezek miatt utazáshoz egyáltalán nem ajánlom, én mire hazaértem vele addigra a paletta belső felső karton részét körkörösen, és erőteljesen megszínezte, vagyis sem a rázkódást, sem semmilyen más külső behatást nem jól visel. A nagy átlagban szép intenzitása, és tartóssága miatt viszont megérdemli a 4 csillagot, nekem egyelőre jobban tetszik mint a mono krém-por változata, mert az nekem rekord gyorsasággal egybemosódik egyetlen színné.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

kicsimasni666

2018. április 27.

Mikor megvettem nem gondoltam volna, hogy a kék tónusokat is használni fogom, inkább a naturális sminket szeretem, de mégis egyszer kipróbáltam a matt sötétkék árnyalatot és azóta nem tudok vele leállni... Ár-érték arányban verhetetlen. Kellemes csalódás volt, hogy szuper pigmentáltak a színek és gyönyörűen ellehet dolgozni őket. 5*

kicsimasni666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Kispitypang

2018. április 21.

Karácsonykor a sok leárazás között valamikor rendeltem pár palettát, aztán miután megérkeztek, elég sok minden történt és el is feledkeztem róluk, nem volt időm kipróbálni őket. Múltkor azonban színházba mentem, gondoltam próbáljuk ki. egészen eddig csak "drogériás" szemfestékeket, palettákat használtam.
Úristen ez de jó! Ég és föld a különbség, már amikor beleérintettem az ecsetet, akkor láttam, hogy elképesztően pigmentált. A csillámos színek valami álomszépek. A második sor jobb oldali piros színét pirosítónak is kipróbáltam, mert valahogy kényelmetlenül érzem magam, ha azt a szememre kell kennem, nos pirosítónak is nagyon szépen el lehetett oszlatni egy legyezőecsettel. Teljesen meg vagyok vele elégedve!

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

fblnk

2018. április 18.

Ódákat tudnék zengeni róla! Régóta szerettem volna, és most itt van, és csak ezt használom! Már a csomagolásnak is igazi luxus hatása van, pedig az ára egyáltalán nem az. A színek remekül kihasználhatók hétköznapra is, de eseményre is. Nem porol, pigmentált, tartós, könnyen eldolgozható még a ,,no name" ecsetekkel is. És egyszerűen csak jó ránézni.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

patriczia

2018. április 3.

Ez a kedvencem :) Pedig miután megjött, kb. két hónapig felé sem néztem, mert valahogy annyira nem hozott lázba. A csomagolás nagyon szép, sajnos grafikusként nekem ez szempont vásárlásnál. Én szeretem, ha nincs a palettában tükör, mert egyébként sem szoktam használni, és így sokkal könnyebb és olcsóbb lesz az egész termék. Nekem egyáltalán nem porol, pedig ettől féltem, sokaknál olvastam, úgyhogy számítottam rá. Mindig szemhéjalappal használom, úgy nekem egy egész napot bír, akár esővel vagy koncerttel is. A színeket a szememen imádom, nagyon könnyű velük dolgozni, bőven elég, ha egyszer hozzáérek az ecsettel, és már lehet is kenni. Se a világos színekkel, se a metálosokkal nem volt problémám, mindegyik simán és pigmentáltan kerül fel a szemhéjamra, pont úgy, ahogy én szeretném. Ritka az, amikor egy palettából minden színt szeretek és használok, de nekem ez olyan, tökéletesen illik a szemem színéhez, a ruháimhoz is. Ja és a pasim imádja. Amikor ez van rajtam, olyankor mindig megdicséri a sminkemet.
Egyébként ez volt az első Colourpop palettám, és már nagyon gondolkozom a másodikon, mert ezzel a minőséggel nagyon megéri. Kár, hogy a vám miatt nem olyan egyszerű hozzájutni :( De szerintem ár/érték/mennyiség alapján ez a legjobb palettám, pedig az összes közül ez volt a legolcsóbb.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!