KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Extra pigmentált, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Ez a hosszan tartó formula finom púderek egyedi kombinációját tartalmazza, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása viszont egyszerű és problémamentes. Matt, metálfényű és szatén finish-sel.

Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy banki utalást követően foxpost

Kispitypang

2018. április 21.

Karácsonykor a sok leárazás között valamikor rendeltem pár palettát, aztán miután megérkeztek, elég sok minden történt és el is feledkeztem róluk, nem volt időm kipróbálni őket. Múltkor azonban színházba mentem, gondoltam próbáljuk ki. egészen eddig csak "drogériás" szemfestékeket, palettákat használtam.
Úristen ez de jó! Ég és föld a különbség, már amikor beleérintettem az ecsetet, akkor láttam, hogy elképesztően pigmentált. A csillámos színek valami álomszépek. A második sor jobb oldali piros színét pirosítónak is kipróbáltam, mert valahogy kényelmetlenül érzem magam, ha azt a szememre kell kennem, nos pirosítónak is nagyon szépen el lehetett oszlatni egy legyezőecsettel. Teljesen meg vagyok vele elégedve!

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

fblnk

2018. április 18.

Ódákat tudnék zengeni róla! Régóta szerettem volna, és most itt van, és csak ezt használom! Már a csomagolásnak is igazi luxus hatása van, pedig az ára egyáltalán nem az. A színek remekül kihasználhatók hétköznapra is, de eseményre is. Nem porol, pigmentált, tartós, könnyen eldolgozható még a ,,no name" ecsetekkel is. És egyszerűen csak jó ránézni.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

patriczia

2018. április 3.

Ez a kedvencem :) Pedig miután megjött, kb. két hónapig felé sem néztem, mert valahogy annyira nem hozott lázba. A csomagolás nagyon szép, sajnos grafikusként nekem ez szempont vásárlásnál. Én szeretem, ha nincs a palettában tükör, mert egyébként sem szoktam használni, és így sokkal könnyebb és olcsóbb lesz az egész termék. Nekem egyáltalán nem porol, pedig ettől féltem, sokaknál olvastam, úgyhogy számítottam rá. Mindig szemhéjalappal használom, úgy nekem egy egész napot bír, akár esővel vagy koncerttel is. A színeket a szememen imádom, nagyon könnyű velük dolgozni, bőven elég, ha egyszer hozzáérek az ecsettel, és már lehet is kenni. Se a világos színekkel, se a metálosokkal nem volt problémám, mindegyik simán és pigmentáltan kerül fel a szemhéjamra, pont úgy, ahogy én szeretném. Ritka az, amikor egy palettából minden színt szeretek és használok, de nekem ez olyan, tökéletesen illik a szemem színéhez, a ruháimhoz is. Ja és a pasim imádja. Amikor ez van rajtam, olyankor mindig megdicséri a sminkemet.
Egyébként ez volt az első Colourpop palettám, és már nagyon gondolkozom a másodikon, mert ezzel a minőséggel nagyon megéri. Kár, hogy a vám miatt nem olyan egyszerű hozzájutni :( De szerintem ár/érték/mennyiség alapján ez a legjobb palettám, pedig az összes közül ez volt a legolcsóbb.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

tika

2018. február 26.

Nagy álmom volt ez a paletta. Kicsit meglepődtem, amikor megérkezett mert nagyobb méretre számítottam. Az első használatnál porolt, aztán rájöttem hogy jóval óvatosabb ecsethasználatra van szükség, mert nagyon intenzíven pigmentált. Szépen összedolgozható, jól használható, puha, "vajas-puha" színek. Kár, hogy nincs európai raktár, levettem egy csillagot a nehezen hozzáférhetőség miatt.

tika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

vivuss87

2018. február 3.

Nagyon szuper kis paletta. Hétköznapi sminket is lehet vele készíteni. Illetve én arra használom főleg. Pigmentált, tartós, és nagyon jól eldolgozható színek alkotják. Véletlenül kaptam ezt a palettát, egy összecserélt rendelés miatt, de nagyon nem bánom így utólag. Szeretem.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

lzsoficim

2018. február 3.

Nagyon jól átgondolt paletta, szuper színek vannak benne. Abszolút alkalmas egy teljesen hétköznapi, nuda-matte sminkhez, de lehet vele "durvulni is".
Mindig a The Balm paletta volt az etalon nálam satírozhatóságban, de ez a paletta simán eléri ezt a szintet is. Sosem gondoltam volna, h 16USD-ért ilyen minőséget lehet kapni, őrület. Pigmentált, tartós, nem tűnik el satírozás közben.
Nekem egyedül egy teljesen nude alapszín hiányzik belőle,mert a legvilágosabb is túlságosan látszik rajta, így alapnak nem jó. Ezt mindig máshonnan szedek ilyen színt, de aztán elveszem ezt, s nincs másra szükségem.
Mióta megvettem, nem nagyon használtam más palettát, így totálisan megérte az árát, sőt más palettákon is gondolkodom azóta.
Nálam a Colourpop még egyszer nem tudott tévedni...

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Nálam a Colourpop még egyszer nem tudott tévedni...

szybylla

2018. január 12.

Karácsonykor kaptam meg a palettát, együtt 2 másik cp palettával, és ezek voltak az első szárnycsapkodásaim. Hihetetlen szépek.. Első körben meglepődtem milyen kicsik, de igazából csak optikailag az, ha megnézem a többi itthon kapható palettát hasonló mennyiségű termék van benne. A színei csoda szépek, nagyon szépen fednek. A mattok a kedvenceim mivel itthon hasonló árkategóriában egyszerűen nem találok szépen fedő tartós matt szemfestéket... Ez ezerszer lekörözte azokat:) szóval nekem nagyon tetszik valószínű hogy még később is szert teszek pár palettára. A kedvenc színem a piros és az alatta lévő irizáló kék (most hirtelen nem tudom a nevüket) De a paletta teljes színskálája nagyon jól össze lett rakva.

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.