ColourPop

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: KVanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   $18
Kiszerelés:   12 x 0,85 g

Magas pigmentáltságú, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Hosszan tartó formula, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása egyszerű. Matt és metálfényű színek.

macooka

2020. december 18.

Teljesen szuper, pigmentált paletta, amely csodásan eldolgozható árnyalatokat tartalmaz, amik egy jó alappal egész nap mozdulatlanok maradnak a szemen. A mattok és a csillogósok aránya pont megfelelő, minden szín megtalálható benne, ami egy nude smink elkészítéséhez szükséges. Úgy érzem a régebbi Colourpop minőséget hozza, amikor még a csillogósak is jobban voltak préselve, kevésbé potyogtak. Szerencsére glittert sem tartalmaz, mint mostanában az új CP paletták. Egyedüli problémám, hogy csak meleg színek vannak benne, így szerintem nekem kevésbé áll jól, kevésbé is nyúlok érte, ezért kénytelen vagyok megválni tőle.

Update: végül nem bírtam magammal és mégis megtartottam. Az utóbbi időben elég sokat nyúlok mégis érte. A csillogósak szerintem szuperek, ráadásul tényleg imádom, hogy nem annyira potyogósak, mint az új CP palettákban. Az meg abszolút plusz, hogy ecsettel is fel lehet venni és ugyanannyira szuperál, mintha ujjal tenném meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Milli88

2019. november 4.

Második palettám a márkától. Igazán szépek és praktikusak a színei. Pigmentáltak, tartósak, hétköznapi használatra és alkalmi sminkhez is tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Iszonyatosan pingmentált, így alig szükséges az ecsetet hozzáérinteni a festékhez! Szuper! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Gingerbread21

2019. február 23.

Nagy vágyam volt a Colourpoptól rendelni egy kis palettát, mert a youtuberekről is csak jókat hallottam folyamatosan. Eközött és a Yes please között vacilláltam, végül a GITMS nyert. A csillogós színek gyönyörűek, a felső sorban lévő ezüstös színt pl highlighterként elég sűrűn használom a hétköznapokban. A matt színek egész jól elsatírozhatók, talán az utolsó kettő kivételével. Sajnos nem annyira pigmentáltak és kb lehetetlen szépen eldolgozni másfél óra folyamatos satírozással is :( A paletta porol elég rendesen, ettől független nagyon hozzám nőtt és tülkön ülve vártam a postást minden nap :) Mindenképp fogok még rendelni tőlük, de azt viszont annyira nem értem miért hypolják ezt a palit. Kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

izsofanni

2019. január 5.

Ez volt az első rendelésem az oldalról, de már régóta szemezgettem ezzel a palettával. Most, hogy karácsony idején ingyenes kiszállítas volt, rászántam magam végre a rendelésre, habár hallottam, hogy sokszor komplikációk lépnek fel a kiszállítás során. Az én rendelésemnél is történt egy kis probléma, mert hetekre megakadt Los Angelesben. Végül írtam az oldalnak, és újra elküldték a csomagom díjmentesen. Így 2 hónap után érkezett meg hozzám a rendelés.
Ami a palettát illeti, a színei tényleg csodálatosak, mindennapi használatra teljesen megfelelőek. Ami problémás, hogy pár szín nagyon porol és ráadásul a szemhéjon is nehezebben elsatírozható. Ráadásul én a csillogósabb színektől is nagyobb pigmentáltságot vártam, nem olyan kiemelkedőek.
Összességében ha valaki egy mindennap használható, praktikus, kis helyen is elférő palettát keres, annak ajánlani tudom ezt a terméket, mert az ár-érték aránya is megfelelő. A jövőben lehet, hogy még én is rendelni fogok az oldalról, de a felmerült komplikációk miatt ez a rendeles nem hinném, hogy a közeljövőben fog megtörténni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Vicus

2018. december 9.

Csodás paletta, nemrég kezdtem el használni, de már most imádom. Pont olyan színek vannak benne, amik hétköznapra is jók, de erősebb sminket is el lehet vele készíteni, szóval ez az utazós palettám. Mérete és csomagolása miatt is igen praktikus. Könnyen satírozhatók a benne lévő színek, a csillámosak pedig ujjal feltapogatva egyszerűen mesések. Viszont nagyon picit porol egy-két szín, ezért ha a Morphe x Jaclyn Hill palettám 5 csillagot érdemel, akkor ez bizony papíron csak 4.5-öt 🙂 (Főleg ha azt is figyelembe veszem, hogy abban egy szín több, mint 1.5 grammos, szinte duplája a CP-os pan méretének.) Egyébként ajánlom mindenkinek, most pont free shipping van CP-nél, szóval érdemes lecsapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

fannus9

2018. november 21.

Masodik palettam toluk. Minden vagyam volt beszerezni es egy lanytol vettem egy csopiba. Igaz ritkan hasznalom, szamomra vannak hianyossagai. Jobb also utolso szinek szornyu minoseguek, poroznak es nem lehet egyenletesen felvinni. Kozepen is van egy rozsaszin ami meg kicsit halvanyka..Ugyhogy vegyes erzeseim vannak vele, a masik palim sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Mandulaszem

2018. október 10.

Első Colourpop palettám,de meggyőzött, hogy nem ő az utolsó.:) Az előttem szólót tudom erősíteni mindenben. Nagyon pigmentált,a színek gyönyörűek, jól kombinálhatók. Egyszerűen lehet vele dolgozni.😍💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

candy28

2018. augusztus 5.

Nagyon jóóó! Megint csak ezt tudom mondani erre a CP-s termékre. Megrendeltem, mert éppen 20%-al olcsóbban jutottam hozzá. Alig vártam, hogy megérkezzen. 1,5 hónap alatt sikerült neki. Szép színeket tartalmaz. Élőben sokkal szebbek az árnyalatok, finomabbak, mint a képen. Kisebb, mint vártam és nincs benne tükör, de ennyiért talán elnézem neki. Könnyű vele dolgozni, nem porol. Szépen építhető. Engem megint meggyőzött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Dimethiconol