ColourPop

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   $12

Extra pigmentált, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Ez a hosszan tartó formula finom púderek egyedi kombinációját tartalmazza, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása viszont egyszerű és problémamentes. Matt és metálfényű finish-sel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

macooka

2021. április 18.

Amikor először megláttam ezt a palettát, tudtam, hogy be fogom szerezni, mivel imádom a pasztellesebb árnyalatokat, a lila pedig tényleg az én színem. Szerintem sokkal szebb és jobb is, mint az It's my pleasure.
Én kedvelem, hogy nem a kartonpaletta, jobban szeretem a műanyag csomagolást a tükörrel, nekem valamiért minőségibb benyomást kelt.
Ami a színeket illeti, a mattok nagyon szépen építhetőek a szemen és jól satírozhatóak. Az 5 matt színből egyik sem felesleges vagy hasonlít kísértetiesen a másikra, sem a pan-ben, sem a szemen és ez tök jó. Ami a csillámos színeket illeti, sajnos ennél a palettánál is kijön az "új CP minőség", mármint hogy szemen extra szép, de amúgy baromira potyogós, darabos árnyalatok vannak benne. Itt még talán egy fokkal jobb a helyzet mondjuk, mint a Going Coconuts-nál. NYX glitter primerrel azért meg lehet zabolázni őket, nekem ezt használva aztán egész nap helyükön maradtak a színek és nem potyogtak tovább.
Na de egyébként maguk az árnyalatok, azok csodásak. Egyik palettámban sincsenek ilyen érdekesen irizáló lilás csillogósaim, mint pl. az arany csillámos rózsaszín, a szürkés lila vagy a kékes rózsaszín. Van benne egy alap hideg lila csillogós is, ami szintén must have.
Annyira az én világom ez a paletta és annyira tetszik, hogy nem tudok neki 5 csillagnál rosszabbat adni, pedig nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

cherry19

2020. április 24.

Kevert érzések kavarognak kobakomban.
Szóval én imádom a lilát, ezt a színt használom legszívesebben a szememen, úgyhogy természetes volt számomra hogy előbb-utóbb enyém lesz ez a szépség is. Kollekcióm arányaiban nézve elég sok lila festékem van, így van némi viszonyítási alapom is. Igencsak szélsőséges ez a paletta, kicsit úgy érzem ahány árnyalat annyi formula van benne.
A külcsíny:
Csomagolás nem rossz, jobban örülnék egy mágnesesen nyíló papírpalettának ehelyett, ugyanis ha kicsit hosszabb a körmöm macerás kinyitni, de megoldható. Tükör bónusz benne, amit viszont nem szeretek, hogy ha nem a papírdobozban tárolom, amiben érkezett a külsejéről simán használattal is lekopik a felirat, pedig nem utaztatom, nem dobálom, élére állítva tárolom..nu mindegy.
A belcsíny:
A mattok összeségében piszokjók. Magasan pigmentáltak, de vékony rétegekben szépen építhetők és satírozhatóak, a Zoned Out és a Filtered kivételével nem is porolnak túlzottan, tartósak, egymással is jól kombinálhatóak, az én bőrtónusomon nem is túl hasonlóak egymáshoz, szépen elkülönülnek. Tényleg, egyedül a két említett árnyalattal van problémám, ugyanis rendkívül lazán préseltek és óvatos ecsetérintéseket igényelnek különben pazarló porolás történik (és különösen a Zoned outnál nagyon sajnálom légbeereszteni, talán az a kedvenc színem belőle).
Aztán vannak a fényes, metálos árnyalatok, a 4 szín 3 különböző formula és egyik sem favoritom. A színek maguk csodaszépek lennének, ha tégelyben láthatóhoz hasonlóan fel lehetne vinni őket szemhéjra.
A Cloud és a Fluff hasonlóan "pelyhes" állagú, darabos, világértnemtapadaszememre-formulájú festékek. Egyenletes színmintát nem lehet belőlük húzni, darabokban lepotyog az egész, hacsak nincs alatta valami ragadós, intenzív alap. Korrektort, essence primert és NYX Glitter primert próbáltam velük (illetve nedvesített ecsettel, ujjal), egyedül a NYX-be tapadtak bele rendesen, de 3-4 óra alatt elkezdtek a glitterek a szemembe és alá potyogni. Ez nem a hagyományos foiled metallic formula, értem hogy TYŰDEEXTRÉM próbál lenni, mert ha sikerül felvinni tényleg valami eszméletlen fémes effekt, de..de valami összekötőanyag hiányzik belőle, túl laza az egész, azon lepődtem meg hogy nem törtek ki a tégelyből a szállítás során..
Na jó következő, Wake me. Tégelyben: wooow de menő kékfényű rózsaszín! szemen: hehe te azt csak szeretnéd. Ez egy felvizezett verziója az Earthshine mononak. Alappigment 0, kék csillámok minimális mennyiségben. Se nedves ecsetekkel, se ujjal, se alapra, sehogyan nem néz ki úgy, mint a tégelyben. Ilyen topper-jellegűnek tűnik, de annak pedig annyira egy halovány felvehetetlen semmi, hogy nekem teljesen haszontalan.
A Trainwreck az egyetlen közepesen okés a 4 shimmerből. Ez egy ilyen irideszcens(irizáló?) szürkés lilás különleges szépség, kicsit poros és átlátszó ez is, de nem hullanak belőle a méretes glitterdarabok, mint az első kettőből. Visszafogott, éppen kis "cuki" fénye van. Topperként is alkalmazható, bár inkább gél/krém alapon jön ki az effektje.

Összeségében a kiváló mattok miatt gyakran és nagyon szívesen nyúlok a palettáért, viszont a fényesek a ColourPoptól megszokott standarhoz képest szerintem gyatrák és csak a helyet foglalják a palettában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Kevert érzések kavarognak kobakomban.
A külcsíny:
A belcsíny:

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.