ColourPop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Blackxentric, az összetevőket feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   $5
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, szuper pigmentált ajakkontúr ceruza.

35 árnyalatban kapható

viragszonja

2021. február 23.

Az az ember vagyok, aki nem szeret szájceruzákat használni. Ő meg van, gyakran nyúlok érte, nincs vele bajom, árban is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

EngJudit

Korcsoport: >54
2018. szeptember 21.

A színe nagyon szép, és viszonylag tartós. Hegyezéskor azonban a hegy elválik a fa résztől, és csúszkál az egész, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

candy28

2018. július 8.

Egy pár Lippie Stix mellé rendeltem hozzá való ceruzát is. Nagyon szeretem őket, könnyű vele dolgozni. Jobban tart így a felvitt rúzs is. Na meg az ára is egész jó. Kijelenthetem, hogy ez is egy jó CP termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Blackxentric

2018. május 1.

Múltkor egyet fizet kettőt kap akcióban szereztem be nyolcat. Nagyon krémesek, jól pigmentáltak, tartósak és rengeteg színben lehet kapni. Ami egyedüli hátrány az a kupak. Valami borzalmasak, mintha nem is ezekre tervezték volna. Lecsúszkál, van amelyik egyenesen rácsúszik a ceruzára. Maga a termék fantasztikus, csak a kupakokkal kell vigyázni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Stearoxy Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891

Ceresin 0 0