Best of Beauty 2019

ColourPop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabicc, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   $5
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált festék, melynek felvitele egyenletes, ultra bársonyos és selymes. Hosszantartó formulája egyedülálló kombinációját alkotja a lágy por, amely könnyen tapad a szemhéjhoz, lágyan eldolgozott hatást ad, simán és egyenletesen összemosható.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Meli47
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén posta
ColourPop Metallic Pressed Powder - Chauffeur
Ár: 1200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
candy28

2019. április 26.

Több árnyalatot is beszereztem már belőle és iszonyú szépek. Pigmentáltak és telis-tele vannak csillámokkal. Az ára is nagyon jó. Formulára krémesek és szépen eldolgozhatóak. Ha nedvesen építi fel őket az ember jobban kiadódnak a színek. Folyamatosan bővítem a kollekciómat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Anheszenamon

2019. április 23.

Snake Eyes színben van meg, és oda vagyok érte. Pontosan az az árnyalat amit nagyon szeretek magamon. Gyönyörű fényes árnyalat, leginkább ujjal szeretem feltapogatni. Tapintásra szinte krémes textúra, a pigmentáltsága pedig kifogástalan. Leginkább úgy használom, hogy teljes mozgó szemhéjra teszem fel, széleket egy matt színnel elsatírozom és kész is. Glass Bull árnyalatra még fáj a fogam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

ErikaErika2

2019. április 12.

Amiota felfedeztem a Colourpop-ot, csak toluk veszek szemfestekeket es ruzsokat. Nagyon jo minoseguk es valami hihetetlen mennyire pigmentaltak. A hab a tortan az ara. :) Van egy csomo palettam, pressed powderem, SSS-om, ruzsom, setting powderem, arcpirositom, stb. A multkoriban volt egy akcio, aminek a kereteben sajat magam allithattam ossze egy palettat (4 szemhejfestek) puderrel es arcpirositoval egyetemben 22 dollarert + a tarto paletta ajandek volt :D IMADOM oket! Allatbarat ceg, ami miatt aztan kulonosen a szivembe zartam oket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Nutellabella

2018. december 1.

Te jó ég, ezek ZSENIÁLISAK!!! Akcióban kifogva megéri megrendelni őket, kifogástalan minőségűek. A coastal scents monókat messze túlszárnyalják!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Veronikaa

2018. november 25.

Összességében SZERELEM!!!

Külön-külön:
- Paper tiger: csodálatos mustársárga szín, akár az egész mozgó szemhéjra, akár csak a mélyító vonalban! Gyönyörűen illik a zöld szememhez.

- I owe you: matt krémes narancs-terrakotta álomszín.

- Glass bull: gyönyörű kékes-rózsaszínes duókróm. Kicsit “chunky”bb mint a többi, ujjal felvíve a legszebb. Szürke/zöld (Team captain) színnel kombinálva a kedvencem.

- Take a break: csillogos barack árnyalat. Nem metálos, kicsit visszafogottabb fényű, hétköznapokra is tökéletes.

- Issues: matt barackos szín, kissé neonba hajlik. Satírozásra nagyon szeretem vagy akar az egész mozgó szemhéjra. Krémes és matt!

- Team captain: hidegbe hajló olíva zöld, swatcholva is gyönyörűen mutat, felvíve minimálisan szürkesebb mint amire számítottam. Viszont nagyon szépen mutat a zöld szememmel, zöld vagy akar barack sminkekkel is.

Going steady: Extra pigmentált lila, imádooom!

Two piece: ez a szín kevésbé pigmentált swatcholva, de ecsettel szépen felvihető, elsősorban az alsó szempillatőhöz viszem fel.

5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Összességében SZERELEM!!!

Külön-külön:

- I owe you: matt krémes narancs-terrakotta álomszín.

Going steady: Extra pigmentált lila, imádooom!

5*****

Blackxentric

2018. július 14.

A glass bull nevű csoda boldog tulajdonosa vagyok. Különleges és gyönyörű szín remek pigmentációval és tartóssággal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

cherry19

2018. július 14.

Update: Nos tavaly augusztus óta rendesen bővült a kollekció.
Glass Bull: különleges barack-kék duokróm szín, különleges formulával. Csúszósabb, szilikonosabb a tapintása, mint a többi PP-mnek, kicsit darabos pont emiatt, ecsettel macerás felvenni, viszont ujjal sokkal könnyebb.
Now and Zen: fehér szín arany shifttel, ez is kicsit szilikonos tapintású, jobban is működik az ujjammal, belső szemzugban különösen szeretem.
Let Me Explain: gyönyörű fényes világos aranyos valami csodadarab. Ritka basic árnyalat, de nagyon hasznos. Mostanában megszerettem a fényes szemöldökhighlightot, oda is tökéletes, nekem arcra is, baromi jól pigmentált és könnyen felvihető.
Sandbar: ugyan ez pigmentnek számít, mégis ide írom. Na ez aztán a neonpink! Baromi intenzív, mégis jól eldolgozható árnyalat, cserébe szereti megfogni a bőröm, de annyit megér nekem.
Silver Lining: vele nem felhőtlen kapcsolatunk. Igazi piszkos hűvös lila, gondoltam na ez majd jó lesz őszre, de valamiért nehezebb vele dolgozni. Nem nagyon tudom felvinni egy egyenletes rétegben, valahol mindig kicsit foltos, satírozni is necces, de építeni se épül magára sajnos.
I Owe You: igazából ezt csak azért vettem meg, mert kellett egy negyedik az ingyenpalettához és gondoltam pirosítónak jó lesz. Csecse középnarancs darab, semmi extra, de problémám sincs vele.
Cannonball: szintén pigment. 1 év alatt valahogy majdnem teljesen elpusztítottam a Yes Pleaseből azt az élénk narancssárgát és ezt vettem meg pótlásként. Nem teljesen ugyanaz sajnos, de célnak megfelel, könnyen satírozható, pigmentált, önmagára épül, szeretem.

Illetve úton van még a Howlin' és a Formation..nincs megállás

3 matt és 3 metallic van meg ColourPop Pressed mono szemhéjpúderből s mivel a mattot nem találom külön feltöltve azt is ide fogom írni.

A 3 metallic: Sideline, Pinky Promise, Come and get it
Gyönyörűek. Ha nem lenne ennyire szűk a színskálájuk sokkal többem lenne már, mesés a formulájuk. Valóban vajpuhák, könnyen felvihetőek (száraz ecsettel picit porolnak, nedvessel jó, de én ujjal szeretem a legjobban) és nekem a helyükön is maradnak egész szépen, de valamennyire az összes szemhéjpúder picit felmászik a mélyítővonalamba, mert (részben) fedett szemhéjú vagyok. Könnyen bele tudom satírozni a külső v-be és mélyítővonalba dobott sötétebb színekkel. A Sideline annyira gyönyőrű, hogy szívem szerint minden nap vele és a Team Captainnel készült zöldes smokey eye-t csapnék magamnak. Pinky Promise szintén, kicsit úgy érzem hasonló az alapja, mint a Sideline-nak, kicsit duokróm beütése van mindkettőnek. A Come and get it áll tőlem a legmesszebb színvilágában, nem vagyok egy nagy rózsaszín-kedvelő (úgy érzem furcsán mutat a sárgás bőrömön), de meglepően hordható nekem is sötétebb melegebb lilákkal kombinálva.

A 3 matt: Team Captain, 143 és Dreamboat.
Jók. Határozottan jók. Formula szempontjából továbbra is az ABH Modern Renaissance mattjait preferálom, de színben ezek persze sokkal változatosabbak.
Team Captain egy igazi katonazöld, magához képest jól pigmentált, puha állagú, könnyen satírozható, nem ver fel túl sok púdert.
143-től kicsit megijedtem, amikor kézhez kaptam. Nagyon élénk szín, de összebarátkoztunk. Senki se swatch alapján ítélje meg, úgy borzalmasan fest, de szemen teljesen jól működik. Igaz, elég száraz és porolós, de megéri a munkát.
Dreamboat a legújabb tagja a kollekciómnak, nagy kár, hogy kifuttatták, nagyon jó darab. Régóta kerestem pont ilyen piszkos világos rózsa árnyalatot a melegebb liláimhoz átmenetnek, színe tökéletes, állaga mesés, nem porol, pigmentált, tartós. Satírozhatóság szempontjából is ez a legjobb a 3 közül, szorosan mögötte a Team Captain, 143-vel kicsit többet kell játszadozni.

Összeségében: mihelyst bővítik a színskálájukat élénkebb és "piszkosabb" árnyalatokkal meg lesznek rendelve, teljesen meggyőzött, szóval ADJATOK MÉG SZÍNEKET, COLOURPOP! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Update: Nos tavaly augusztus óta rendesen bővült a kollekció.

Illetve úton van még a Howlin' és a Formation..nincs megállás

A 3 metallic: Sideline, Pinky Promise, Come and get it

A 3 matt: Team Captain, 143 és Dreamboat.

cleo8

2018. április 8.

Nekem az SSS-ek nagyon nem jöttek be, ezeket viszont imádom, krémesek, nem porolnak. EGY ÁLOM.
Metálosak, amiket birtokok:
Glass bull ,High strung,Two Birds,Now and zen
Mattok: going steady ,Paper tiger
Mindegyik csodás.
Meg van a Dream st. paletta, annak hatására vettem plusz monokat, mert borzasztóan pigmentàlt, és legalább annyira szeretem mint a zoeva és huda palettám.
Pirosítóból is ezt a porosat használom, és már jön a highlighterem is, mind pakolom be egy szép nagy palettába.❤️ Alig várom h együtt lássam őket. :D
Nedves ujjal viszem fel a duokrómokat, nagyon durva az eredmény. :)
Már tart hozzám az ebayes mágneses tartó, de anélkül is tudtam használhatni őket átmenetileg.
Az ára tökéletes.
Most még rendeltem az új kollekcióból 4 színt, alig várom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Metálosak, amiket birtokok:
Glass bull ,High strung,Two Birds,Now and zen
Mattok: going steady ,Paper tiger
Mindegyik csodás.
Nedves ujjal viszem fel a duokrómokat, nagyon durva az eredmény. :)
Az ára tökéletes.
Most még rendeltem az új kollekcióból 4 színt, alig várom.

_zsulu_

2018. március 13.

Egy hatos pakkot rendeltem a kis monokból, a 'The Yin to My Yang' nevű összeállítást. Nagyon jó választás volt, és abszolút meghozta a kedvem a többi pressed powder kipróbálásához.
A 'Snake eye' egy nagyon szép bézs selyemfényű árnyalat, hétköznapra és elegánsabb füstös szemhez is tökéletes. A 'Now and zen' arany színű szintén selyemfényű highlight, belső szemzugba tökéletes. A 'Tea garden' duokróm limezöld téglabarnával keveedve, nagyon különleges szín, zöld alapra téve gyönyörű. A 'Glass bull' szintén duokróm, kékes-barnás, de világosabb verzióban mint a híres Mac, ez is nagyon egyedi szín. A 'Dragonfly' lilás barna szín, selyemfényű, nagyon pigmentált és eszméletlen elegáns. Ezeken kívül van még egy matt fekete a 'Let's do it', ennek külön örülök, mert eddig minden palettában lévő fekete festékem jó indulattal is a szürkénél megállt, de ez tényleg fekete, durván pigmentált!
Összesszégében mindegyik festék minősége csúcsszuper, erősen pigmentáltak, krémesek, nem potyognak és a hatos válogatásban nagyon megérte megvenni őket. Mennyiségileg (a Snake eyes és a Tea garden annyira meg van töltve, hogy rányomódik a palettám tükrére), minőségben, árban remekek. Ha nem lenne ilyen gyötrelmes beszerezi itthon, félő hogy minden pénzem elverném ilyenekre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Amadea

2018. február 23.

Nekem a préselt púderek lettek a nagy szerelem a CP-től, nem a SSS-k, amikor először feltévedtem az oldalra, legszívesebben az összeset megrendeltem volna, olyan kis guszták voltak.
- Tea Garden: a képeken gyönyörű duokróm szín, instant vizuális orgazmus, de nekem inkább csak topperként működik és a nap közepén már a mélyítővonalamba is felvándorol. A testvére, a Glass Bull is ilyen volt, őt el is adtam, mert a Nabla ugyanolyan színének sokkal jobb a formulája.

- Négy fényes színem van: Pinky Promise (sötétebb rozé), Goody Two-Shoes (enyhén lilás beütésű szürke), Snake Eyes (halvány rózsaszínes-bézses valami, de határozottan nem rózsaszín) és Now and Zen (fehér alapon arany csillámok). Gyönyörűek. Sajnos a béna leírásaim nem adják vissza a színeket. Hétköznap is abszolút hordhatóak, egymással jól kombinálhatóak és iszonyúan pigmentáltak. Ujjal a legjobb őket feltapogatni, de enyhén nedves ecsettel is felvihetőek. A Now and Zen hatalmas kedvencem (pedig csak úgy bedobtam a kosárba, a honlapon nem tűnt olyan izgalmasnak), a tökéletes inner corner szín, de sötétebb színekre felütögetve is szuper (főleg kicsi szemmel bíró lányoknak, mint én).

- Az öt matt: Labyrinth, Cute Alert, Silver Lining, 143 és Team Captain. Elég finoman hozzájuk érinteni az ecsetet, elég pigmentáltak. Erőteljesebb érintésre kicsit porolnak.
Vigyázni kell a színekkel, mert a honlapon lévő minták (a karon lévő swatchok még hagyján) nem adják vissza a valóságot, nekem így lett szép lila gyűjteményem taupe helyett.
A Labyrinth egy fáradt púderrózsaszín, satírozószínnek vagy alapszínnek a teljes szemhéjra is tök jó. A Cute Alert barnás-bordó, de nem az a vadul élénk, ami virít a villamoson. A Silver Lining fáradt, piszkos lila, jól megy a 143-hoz, amit biztos nem mertem volna megrendelni, ha valaki nem írja, hogy milyen szép. Élénk fukszia, kicsit már bevállalósabb, de jól illik a szolidabb színekhez. Ő egy kicsit jobban porol, mint a többi. A Team Captain katonazöld, nem igazán az én színem, de nem bírtam kihagyni.
A sötét színek nem foltosodnak, szépen el lehet őket dolgozni, és a fényesek is a helyükön maradnak, a Tea Garden kivételével.

Szerintem megéri kipróbálni néhány színt, mindig van valami akció az oldalon, és némi trükközéssel állandóan el lehet játszani az öt dolláros kedvezményt - ha úgy tetszik, mindig megfelezzük a szállítási költséget (eredetileg 10 dollár), az már tényleg nem sok, a követési szám meg automatikusan jár. A minőségükhöz képest nagyon olcsók ezek a termékek, és kb. 10 nap alatt itt van a csomag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.