ColourPop

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cherry19, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   $8
Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Selymesen lágy, könnyen satírozható, magasfényű highlighter.

12 árnyalatban kapható

Ajandékba adom, ha 3000 Ft felett vásárolsz tőlem ColourPop Pressed Powder Highlighter
Ár: - , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Campona) , vagy Foxpost (+700Ft)
Ár: 1200 Ft , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
cherry19

2018. december 15.

Az Angel Food-ot vettem meg a legutóbbi free shipping akció keretében ééés nagyon gyorsan, nagyon mély szerelembe estem vele.
Szóval ez egy világos levendulának néz ki magában a tégelyben, de van egy csodás világoskékes fénye, ami arcra felvive azt az igazi "wet look"-ot adja szerintem. Világos bőrűeknek kicsit vigyázni kell ne rétegezzenek fel túl sokat belőle, mert nem *annyira* világos az alappigmentje és azért meg tud látszani, ha túltolja az ember.
Megmondom őszintén rajtam szerintem még soha nem kopott meg highlight, így a tartósságáról nem tudok hitelesen nyilatkozni.
Mindenképp egy kicsit tömöttebb ecsettel kell felvinni és alaposan bedolgozni, hogy a varázslatos fényét feltárjuk.
7$-rt bőven megér, még úgyis, ha nem mindennapos használatra van nekem, nagyon örülök, hogy kb. 1 évnyi szemezés utána beruháztam rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

zalla

2018. január 1.

Szeretnék csatlakozni a Here Kitty Kitty árnyalat rajongóihoz! Nem vagyok egy nagy higlighter fan, de olyan sok jó véleményt olvastam erről az árnyalatról, gondoltam kipróbálom. Jó ötlet, hogy van csak panes vagy kompakt verzió. Az árnyalat visszafogott pezsgőszín, a panben szatén-metális finish határán egyensúlyoz. Feltéve azonban nagyon visszafogott, előnyösen kiemeli a megfelelő részeket, anélkül, hogy jobban láthatóvá tenné a bőrhibákat. Építgetve sem éreztem, hogy túl sok lenne. A tartóssága szerintem átlagos. Szerintem ez a termék ideális választás annak, aki először próbálkozik highlighterrel, egy univerzálisan kihasználható darabot keres, de nincs kedve egy vagyont fizetni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Reni39946

2017. szeptember 28.

Sok jót hallottam a Here Kitty Kitty nevű árnyalatról, így ez is bekerült a kosaramba. A kompaktot választottam, mivel amíg a szemhéjfestékeknél a monók helyett inkább a mágneses palettákat részesítem előnyben, ennek a mérete inkább felel meg egy jó kis kompaktban. Nagyon örülök a választásomnak. Szép, erős műanyag tartóban kaptam, amiben egy az egész cucc méretéhez képest nagy tükör is helyet foglal.
A highlighter maga az oldalon "meleg elefántcsontszín"-ként van definiálva, aminek meg is felel a szín. Krémes, jól pigmentált, én nagyon apró, finom csillámokat látok benne. Mindenképp egy hordható színnek mondanám, ezért is kap maximális pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.