ColourPop

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   $12
Kiszerelés:   9 x 0,9 g

Kilenc magasan pigmentált, szürke alaptónusú, tartós szemfestéket tartalmazó paletta matt és metál fényű színekkel.

Honeyhair

2020. február 6.

Imádom a monokróm palettákat, így hármat is beszereztem a Colourpop 9 panjei közül. De talán túl gyorsan döntöttem... A kék színekben játszó Blue Moont ugyanis kénytelen voltam lehúzni, ezután pedig félve nyúltam a Smoke Show után. Az árnyalatok terén végre pozitív a véleményem, a színek ugyanis itt véletlenül pont olyanok a bőrön is, mint a palettában, és nagyon szépek, jól eltalált szürkék. A tartósságuk azonban gyalázatos. Hasonlóan, mint a Blue Moonnál, alig egy-két óra múlva szinte eltűnnek a színek a szemhéjról. A csillámok a redőbe tapadnak, a különböző árnyalatok pedig szétkopnak és eggyé válnak, homogén világosszürke foltot alkotva. A szemhéjpúder-réteg tetejére felvitt szemceruza vagy tus ugyanúgy eltűnik, elmosódik. Most gondolhatnátok, hogy én vagyok a béna, de 27 éve sminkelek, sokféle palettát használok, többféle árkategóriában, és sosem jártam még így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol