ColourPop

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $7
Kiszerelés:   4,7 g

Metálos alapú ultra-csillámos szemhéjárnyaló, mely rendkívül hosszan tart, és alapként, önmagában vagy fedőrétegként is használható.

Az INCI az UF-Woah árnyalatra vonatkozik.

Devy

2018. február 8.

Én a Mothership árnyalatot vettem, ez egy kékeszöldes árnyalat. A színe gyönyörű, az üveg szintúgy. A formula viszont baromi nagy csalódás volt számomra. Ecsettel ha megpróbáltam eldolgozni a szélét, lepergett.. De egy idő után magától is, vagy ha csak kicsit hozzáértem az ujjammal lepergett, hiába fixáltam. Talán egy világosabb színnek még adok esélyt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

vivuss87

2018. január 26.

Running in orbit színben van meg nekem. Szemhéjalapra szoktam felkenni, az ujjammal eldolgozom, majd kis idő után ha megszáradt, akkor sötétebb por állagú festékkel árnyékolom, eldolgozom. Nagyon szépen csillog, és tartós is. Szerintem megéri az árát. Egy pezsgő színűt el tudnék még képzelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.