ColourPop

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11 x 0,9 g + 1 x 1,45 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   $18
Kiszerelés:   11 x 0,9 g + 1 x 1,45 g
Lelőhely:   online külföldről

2019 őszi limitált kiadás

12 magasan pigmentált tartós szemhéjpúdereket tartalmazó paletta, tükörrel és különböző finishekben.

Alsace

2019. november 8.

Gyönyörű ez a paletta, igazi őszi színek! Tetszik, hogy főleg a matt színek dominálnak benne. Sok csillogó palettám van hiányzott egy szép őszi verzió már nagyon :) Egyelőre csak próbasminket csináltam vele, a tartósságát még tesztelem de biztos vagyok benne, hogy jó lesz :) A csillámos árnyalatokat ujjal jobb felvinni, az ecseten nehezen maradnak meg. A kedvencem egy bordós-lila Mrs. Bright nevezetű szín, egyszerűen tökéletes! A csillám is gyönyörű, de én nem merem a szememre kenni, kár, hogy ezáltal elveszít egy versenyzőt a CP maradhatnának inkább a sima színeknél és külön csillámos monokat gyártani a bátrabbaknak :) De ez lehet csak az én szívfájdalmam, emiatt nem vonok le pontot :)

A csomagolása is nagyon el lett találva, nekem tetszik ez a kis random design, a mágneszár is jól működik. Sokkal igényesebb mint a sima műanyag CP paletták azonnal nagy kedvencem lett ez a paletta, design, színek és minőség szempontjából :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.