ColourPop

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hajnalcsillag, az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2020. január 24.

Ár:   $18
Kiszerelés:   12 x 0,85 g

Magasan pigmentált bársonyos szemhéjpúder, hosszan tartó formula, amely könnyen tapad a szemhéjhoz. Egyenletesen eloszlatható és satírozható.

Matt és metál színeket tartalmaz.

Ár: 4500 ft , Eladó: Dorcsa
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postán maradó levél vagy Nyíregyházán személyes átvétel lehetséges.
Ár: 5000 Ft , Eladó: szaboletta
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: A szállítás Foxposttal lehetséges. (kb 1000ft)

katdly

2019. augusztus 11.

Imádom ezt a palettát!! Nyárra-őszre tökéletes,illetve arra pont jó, hogy egy kis színt vigyünk vele a mindennapokba:) A színek nekem eléggé poroznak, de nem zavaró, könnyű őket eldolgozni. Erősen pigmentáltak, van pár szín, ami kevésbé, de ezek szépen építhetők:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

fannus9

2019. június 17.

Imaaadom! Kremes, puha isteni allaguak es szuperul satirozhatoak. Tartosak csak egy picit porzik a paletta se semmi extra. Uj kedvencem csodas meleg nyari szinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

gyumocs

2019. január 23.

Hát ez egyszerűen szuper!! Hónapokig vártam, hogy elérhető legyen újra, utána 1 hónap szállítás, de megérte!! Nagyon szépek a szinek, pigmentáltak, nem potyognak, nem prozik a paletta, jól eldolgozható a formulája a terméknek. Egyszerűen tökéletes! Egyedül a fehér csomagolást féltem picit, az erős színek mellett, de szerencsére könnyen tisztítható. A csomagolása mágneses, puha bevonatú, nagyon jól záródik. Egy tükör talán elfért volna benne, de azt gondolom, pont a csomagolás nem engedi meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Borsolina

2018. október 16.

Imádom. Rettenetesen jól pigmentált, gyönyörű színei vannak, így őszre meg végképp főnyeremény! Ha azt nézzük, kb. 4-5 ezer forintért jutottam hozzá, ennyit simán megér. Isten áldja a Colurpopot!!! :) Bárcsak nálunk is lehetne kapni már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Megvolt kb 10-15 féle Colourpop paletta és ez magasan az élmezőnyben van mind minőségben, mind összeállításban. Nagyon jól el lett találva az egész. Azt sajnálom egyedül, hogy fehér felül is és emiatt hamar meglátszik rajta a púderpor és levakarni egyenesen lehetetlen. Nekem nem hiányzik belőle se a tükör se az ecset, nagyon jó, hogy olcsó és kompakt ezek hiányában. Utazáshoz is ideális. Mágneses amúgy, a színeket át is pakolászhatjátok benne, én meg szétcincáltam az egyémet, hogy több férjen bele :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

PSophiee

2018. augusztus 24.

Első Colourpop palettám, tökéletesen megvagyok vele elégedve. Pigmentált és megfelelő alappal tartós is, sokféle szemsminket ki lehet belőle hozni. Az alsó matt sárga pedig hatalmas nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

snezi

2018. június 3.

Nagyon szép paletta, és meglepően hasonlít pigmentáltságban a high end társaihoz, szóval ár-érték arányban ilyen: 👌.
Ezek a színek pedig olyan élettel teliek, hogy egyből jobb kedvem lesz tőlük. :D

Azonban mivel rejtett szemhéjam van, nem igazán használok szemhéjpúdereket, szóval megválnék ettől, és a társától is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Amari

2018. május 11.

Nagyon tetszettek a színek, és sok jót hallottam a márkáról és a palettáról is, így megrendeltem. Már legalább 3 hónapja megvan, de még nem sikerült ráunnom. Nagy a szerelem, minden szín nagyon tetszik, és nagyon jól működnek egymással is.Ami engem is meglepett, hogy nincs olyan amit ne használtam volna, pedig eleinte azt hittem, hogy az arany és a citromsárga nem fog majd tetszeni, de a megfelelő társítással mindegyik nagyon ütős. Tök könnyen lehet felvinni és elsatírozni a színeket, nem peregnek és tartós mindegyik. A matt színek (7 db van benne) kicsit jobban tetszenek mint a csillámosak, de ez nem jelenti, hogy ne szeretném mindet :) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Ronai

2018. január 23.

Ez volt az első Colourpop termékem, aztán persze követte még elég sok és még most is várok párat. Imádom a márkát, fantasztikus dolgai vannak. A Yes, please szerelem volt első látásra és ez a szerelem még mindig tart. Imádom a színeit, gyönyörűek, intenzíven pigmentáltak, eszméletlenül jó velük dolgozni. Szokták mondani, hogy milyen sminkekhez jó, pl nyári, tavaszi stb, na én pont olyan vagyok, akit nem érdekel az alkalom vagy évszak, télen is simán felcsapok valami színkombót ebből a paliból. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Nutellabella

2017. december 29.

Ez volt az 1. Cp palettám. Egyszerűen kellett. Annak ellenére, hogy a színek nem feltétlenül a legkihasználhatóbbak, és inkább egy divathullámot lovagolnak meg vele. Sajnos nem annyira használom ki, inkább a gyűjtőszenvedélyemnek kellett, mert nagyon szép! Emiatt négyes, de ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol