Coop

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A gyönyörű hidratált, erős, rugalmas és fényes haj a növények erejének köszönhetően. Évszázadok óta Marokkó folyékony aranya, az E-vitaminban gazdag argánolaj, amelyet az igénybevett, száraz és töredezett haj regenerálására használnak. A balzsam kiegyenesíti, fényesebbé, puhábbá, rugalmasabbá, könnyen fésülhetővé és alakíthatóvá teszi a hajat. Elősegíti a környezet káros hatásaival szembeni védelmet, segíti a hajvégek töredezettségének megelőzését. Rendszeres használata erősíti és táplálja a fejbőrt, csillapítja az irritációt. A gránátalma kivonata hidratál, és serkenti a regenerálódást és élénkíti a hajszínt.

meryem

2017. február 21.

Ma használtam először, de olyan apró betűs az összetétel leírása, hogy beléptem az oldalra, hátha többet megtudok. Én is csalódtam a tartósítószer miatt és bár a vizes haj kifésülését nem könnyítette meg a balzsam, szárítás közben érezhető volt a selymesedés, könnyebb kezelhetőség. Elhasználom, ha már megvettem, de szerintem többet nem fogom megvásárolni, az ára már 599 lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

pocok

2016. február 4.

Kár érte. Jó néhány értékes, szép összetevője van, ezért teljesen ledöbbentett, hogy olyan tartósítószer van benne, ami formaldehidet bocsájt ki. Míg itt nem elemeztem ki, az első használat után teljesen el voltam tőle ájulva. Nagyon finom, puha, selymes, lágy tapintású volt a hajam tőle. Csodás illattal. Ráadásul annak ellenére, hogy ez egy balzsam (amiktől általában már két nap után hajat kell mosnom), egyáltalán nem nehezítette el a hajam, és még három nap után sem volt zsíros érzete sem látványa a hajamnak. Azonban az elemzés után úgy döntöttem parkoló pályára teszem. A három csillag csak azért, mert tényleg vannak benne jó és hatékony hatóanyagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate