Coop

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdorina3, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Coop
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A körömvirág kivonat egy bizonyított népi orvosság a haj és a fejbőr problémáinak megelőzésére. Gyulladáscsökkentő és nyugtató hatással bír, valamint semlegesíti a szabad gyököket, erősíti a fejbőr hajszálereit. Segít megelőzni a korpásodást és a hajhullást, különösen a zsírosodásra hajlamos haj esetén. A sampon rendszeres használata elősegíti, hogy a haj egészségesebbé, hidratáltabbá, rugalmasabbá és fényesebbé váljon.

NkunniT

2018. február 23.

Régebben már használtam(kb.1év).Jó volt a gyorsan zsírosodó hajamra.Igazából nem is értem miért váltottam.Most megint vettem.
Kíváncsi leszek rá,hogy ugyan az lesz e az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Kíváncsi leszek rá,hogy ugyan az lesz e az eredmény.

tdorina3

2017. szeptember 5.

Parabén-, mesterséges színézék, SLS- és SLES-mentes, jóillatú, zsíros hajra nagyon hatásos. Egyik legjobb sampon, messze lekörözi a drogériás társait. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.