Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriko, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló ápolás és ragyogó arcbőr 95%-ban természetes eredetű összetétel. Segít megelőzni a bőr UV sugarak által okozott öregedésének jeleit és szabadgyökmegkötő hatással bír. Paraben-, fenoxietanol-, színezék- és alkoholmentes. Ftalátmentes illatanyaggal. Hipoallergén.

szandra0125

2017. január 27.

Én imádom! Sajnos már nem lehet kapni szinte sehol (én teljesen véletlenül egy bababoltban találtam még). Nekem a 99% természetes összetevő tetszett meg első körben, aztán az állaga, illata, hatása is teljesen meggyőzött. Való igaz, van a piacon ettől jobb hidratáló is, de ár-érték arányban én még nem találkoztam ennél jobbal! Primerként is 5-öst érdemel!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Nashuaaa

2016. november 15.

Nekem még a tubusos változat volt meg, de amint látom ez azért nem sokkal másabb. Paraben-, fenoxietanol-, színezék- és alkoholmentes. Ezzel engem általában már félig megvesznek. Finom az állaga, jó az illata és hidratál is,bár azért csak akkor elég ,ha az embernek normál bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

MsKors

2016. július 8.

Nagyon szerettem az illatát, de igazából a bőrömmel nem kezdett túl sokat... Nem igazán hidratált, pontosabban amíg rajta volt addig finom puha volt a bőröm, de ahogy lemostam megint húzódott.
A pumpás kiszerelése miatt meg mindig az volt az érzésem, hogy nem tudom elhasználni belőle az összes terméket és ez bosszantott egy kicsit. Mostanában már nem nagyon látom, mondjuk nem mintha eszeveszettül keresném...
Összességében nem volt rossz, de ha igazán száraz a bőröd, keress mást inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Összességében nem volt rossz, de ha igazán száraz a bőröd, keress mást inkább.

ildi74

2015. március 11.

Még a DM-es akció keretében vettem, majdnem egy éve. Nagyon erős az illata, ami kezdetben kellemes, de túl sokáig intenzíven érezni, és egy idő után zavaró. Hamar beszívja a bőröm, jól hidratál, viszont szerintem ő az oka a homlokomon kijövő pattanásoknak. Használgatom (csak fogyjon már), de nem különösebben szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 11.

poppy

2014. május 5.

Eszméletlen jó krém, kicsit könnyebb mint az eredeti tubusos hidratáló, és az illata is más. Most akciós a Rossmannban is, 2000 Ft-volt.

Update: A tubus vége felé frászt kaptam az illatától, szinte utáltam felkenni. Rájöttem hogy vízhiányos bőrre ez sajnos kevés, estére nagyon kiszárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Doryt

2014. február 24.

Dm-be vettem leárazva, 1040 forint volt. Még sosem próbáltam ezt a termékcsaládot, de ez a 24 órás hidratáló engem meggyőzött. Sminkelés előtt szoktam használni, az illata erős de nekem nagyon tetszik. A bőröm puha lesz, gyorsan felszívódik, és sokkal hidratáltabb és szebb az arcom. Smink alá is tökéletes és érzem hogy egész nap finom puha az arcbőröm. Örülök hogy megvettem:) Nálam megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

mariann82

2014. február 23.

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy ilyen hidratáló krémet szeretnék valahol vásárolni, Itt Békés megyében már majdnem mindenhol megnéztem, keresem az interneten, de senki sem tud segíteni és sehonnan nem tudom megrendelni sem. Kipróbáltam már, és nekem nagyon jó volt. Ha valaki tudna nekem segíteni, hogy honnan tudnám megrendelni vagy személyesen megvásárolni, az legyen olyan szíves és írjon már egy e-mailt. E-mail: karakas.mariann@gmail.com
Előre is nagyon szépen köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Sziasztok!

Előre is nagyon szépen köszönöm!

mogyoró

2014. február 16.

Nagyon jó évek óta ezt használom nagyon jóó nagyon jó nagyon jóóó ,egyszerűen nagyszerű ez a krém imádom ,az illata is nagyon szupi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

pozsy

2014. február 5.

Tegnap vettem kiárusításon DM-ben, eddig nagyon pozitív a tapasztalatom vele, száraz a bőröm, de ez a krém nagyon jól hidratál, könnyen és hamar beszívódik. A pumpás kiszerelés is nagyon praktikus, összetevőiben is barátságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

amore

2014. január 28.

Arcomat enyhén csípte. :( kézre használom el,erősen illatos,folyt a könnyem is arcra kenve,pedig most kellett volna hidratálás. Barátnőm adta,mert többet is vett tavaly.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.