Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2014. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kivi arcmaszk egyaránt frissítő és terápiás hatású. Vitaminokban és aminosavakban gazdag, ezért a kivi arcmaszk ideális választás azoknak, akik selymes, fiatalos és rugalmasabb arcbőrt szeretnének. Anti-aging hatóanyagokat tartalmaz, mely hidratálja a bőrt.

tanarilla7

2013. október 12.

Szintén imádom, egyszerűen mikor leveszem fél óra után, mintha újjászületett volna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

lavande

2013. augusztus 7.

Ma végre kipróbáltam a kiwis maszkot. Az illata egyáltalán nem hasonlít a kiwiére, de sebaj. Bő fél órát hagytam rajta, szépen rásimítottam az arcomra, hogy mindenhol érje. A levétel után maradt az arcomon egy enyhe ragacsos érzet. Az arcom simább, puhább és élettel telibb lett. Egy használat után nem várok csodát, de így is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

mse02

2013. május 2.

Tegnap este használtam és ma reggelre csoda történt! Coscoi Plus maszkok közül eddig ez volt nekem a legszuperebb! Illatra semmi nem érezhető, szokásos bő adag lé , aminek örülök mert a nyakamra és dekoltázsra is rákenhetem :) Ez a maszk ami eddig nem csípet, de nem vagyok benne biztos hogy a többi maszk volt a hibás lehet hogy csak a nagyon száraz bőröm tehet róla. Láthatóan simább lett az arc bőröm, a pattanások összébb húzódtak, a foltjaim világosodtak. Arra gondolok mind a 10 maszk lehetett volna kiwi amit vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.