Best of Beauty 2019

Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2012. február 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A koreai vörös ginzeng leginkább pórus összehúzó hatásáról ismert,mely megfiatalítja a bőr kinézetét.

A maszk élettel telivé varázsolja az arcbőrt,és segít eltünteteni az öregedés jeleit,miközben kiválóan tisztít és hidratál.

HBrigi

2012. június 10.

Szeretem ezeket a maszkokat! Mindenre találok megoldást. Ez pl csodát tesz a bőrömmel egy bulis éjszaka után :-)
Télen kicsit kellemetlen a hideg, hűsítő hatása (rendesen fázik az arcom a nedves maszk alatt), de nyáron kifejezetten tetszik. Fél óra alatt szívja fel a nedvességet a bőröm, még a nyakamat, dekoltázsomat is áttörölgetem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 10.

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Imádom ezeket a pakolásokat. Mindig jól feltankolok belőlük egy-egy rendelés alkalmával. Nem néztem nagyon utána vásárlás előtt anno a terméknek, azt hittem a tasak egy kis krémet rejt, aztán volt nagy csodálkozás, mikor kibontottam és egy nagyon vicces kis krémmel átitatott "géz" lapot húztam elő. Volt kis kivágás a szem, száj és orr helyén is:) Maga a maszk hatásos, addig kell rajtahagyni elvileg ameddig meg nem szárad a krém, illetve az összes nedvesség el nem párolog. Utána nem kell arcot mosni, hagyni kell hatni. Az illata kicsit kellemetlen, de hatását tekintve nagyon jó, és ár-érték arányban pedig egyenesen verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

stilusnaplo

2011. november 23.

Nagyon tetszik, finom, puha bőrt eredményezett. Ezen kívül semmi egyéb hatást nem tapasztaltam. Az illata meg... nos, azt szokni kell, nekem nem jött be. De időnként be fogok szerezni egyet-egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.