Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók

A maszk számos ásványi anyagot és vitamint tartalmaz, melyek megfiatalítják az érzékeny arcbőrt. A tengeri alga maszkot kifejezetten azért fejlesztettük ki, hogy mélyen hidratálja és regenerálja a bőrt.

Kiszerelés: 23 g

Panda

2012. június 10.

Nekem ez ugyanolyan fantasztikus volt, mint a vitaminos. Ugyanolyan hatást is éreztem nála- rugalmas hidratált selymes bőr, és ettől is kellemesen zsibbadt az arcom főleg homlok és orr tájékon.
Arra jutottam használat közben, hogy sajnálnám kidobni a még igen csak nedves anyagban gazadag maszkot levétel után, úgyhogy végig dörzsöltem vele levétel után a karjaim meg lábaim is- mert hát ha az arcbőröm szereti a többi testrészem miért ne szeretné- pláne ha jut is rá bőven- úgy hogy másnap reggel tiszta puha, selymes volt mindenem.

Egy dolgot nem értek ezekben a maszkokban a parfum... nincs is benne szerintem legalább is.... nem tudom ez a maszk is engem a gyógyszertári c-vitamin tabletta illatára emlékeztet bár kevésbé, mint a vitaminos. Az "illata" pedig nem hagyományos értelembe vett illat- de szerintem egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.