Cosmia

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: csemezb, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Gourmand tusfürdő epres sütemény illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bettina28

2020. július 5.

Nagyon tetszett az illata amikor megvettem vagy a tubusban szagolgattam, viszont magamra kenve már picit töménynek éreztem. Egyébként nagyon folyós volt az állaga ami annyira nem jött be. Még egy másik illatot kipróbálok a márkától de a tubuson úgy látom hogy az is hasonlóan folyós. Az összetevői nem annyira vészesek, de az állaga miatt nem hiszem hogy veszek többet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Gabria

2019. október 7.

Sajnálom, hogy ennyire le van pontozva, én szeretem. Annyira jó az illata, imádom szagolgatni. Szerintem teszi a dolgát rendesen. Nem habzik fel, az igaz, de ettől függetlenül is bőven meg lehet vele fürdeni. Tehát amit elvárhatunk tőle, szerintem azt adja. Ahhoz képest meg, hogy mennyibe kerül, szerintem főnyeremény. Nyilván nem csodaszer, de én annyira szeretem, ha más nem az illata miatt, hogy nekem attól függetlenül is ez a tusi 5 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

aszilvia

2019. július 12.

Isteni az illata, bejön.... viszont meglehetősen híg, ami engem nem zavar, de jobban szeretem, ha egy tusfürdő sűrű, krémes állagú... Nem létfontosságú, persze... :) Szóval elmegy egynek... Bár... az árát nem biztos, hogy megéri, így nem árt, ha leakciózzák. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

csemezb

2018. április 9.

Hát... sokat vártam, használtam már Cosmia tusfürdőt, és annyira nem nyűgözött le, de gondoltam adok neki még egy esélyt, már csak az ára miatt is. Az állaga nagyon híg, az illata viszont tetszik. Nem szárít, de nem is habzik annyira jól, mint egy Nivea. 3 csillagot adok neki, elhasználom biztosan, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Színezék. Lilás piros.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.