Cosmia

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok

95%-ban természetes összetevőket tartalmazó, szulfátmentes lágy sampon. Minden hajtípusra.

Yubiri

2019. január 14.

Ajándékba kaptam a pumpás verziót. Az illata nem marad meg a hajamba és elég gyorsan is zsírosodott a hajam, mikor ezzel mostam meg. Amúgy sem szeretem a hajsamponoknál a pumpás kiszerelést, mivel elég SOK sampont használok egy hajmosás alkalmával és így sokszor kellett pumpálnom, mire a megfelelő mennyiséget kinyertem. Végül kézmosó szappanként végezte, hogy ne kelljen kidobnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

bohub

2017. december 30.

Összvissz kétszer próbáltam és feladtam, nagyon viszketett és korpásodott a fejbőröm tőle. Lehetséges, ha kitartóbb vagyok ez megváltozik, de addigra megőrültem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

FDK

2017. augusztus 21.

Már nem sok van a 250ml-es flakon alján. Küzdöttem a fejbőrömmel, ezért váltottam szulfátmentes termékekre. A fejbőröm teljesen helyrejött, sokszor azt veszem észre, hogy kitoltam a hajmosást egy hétre (persze ilyenkor nem tökéletes a frizurám, de kellő fáradtság esetén összefogott haj is megteszi), nem kell hajat mosnom mindenképp. Egyelőre viszont nem veszem újra, mert a göndör, száraz hajamnak kevés. Emiatt 4 csillag csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Amadea

2017. július 14.

Nem volt benne nagy bizodalmam, de egész jó. Második körben használom - az első sampon "problémacélzó", tehát nem tudom, ez mennyire tisztít, szólóban hogyan hat a korpára és a zsíros hajra, nem bízom rá minden nyűgöm erre a kis portékára. Az tuti, hogy fényes, puha tapintású lesz tőle a hajam, a szőke balayage csíkok világosabbnak tűnnek. Kellemesen csalódtam.
(A pici flakont meg simán újra lehet hasznosítani, utazáshoz is tök jó áttölteni bele mást.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.