Cosmia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2017. június 27.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30+ védelem az első ráncok ellen. Algakivonattal, simít és élénkíti a csillogást, minden bőrtípusra.

BecCc

2019. január 10.

Ajándékba kaptam, s vegyes érzelmekkel kezdtem el használni. Első alkalommal csípett. Másodszor már nem, de bepüffedtem tőle. Harmadszor is püffedten, a vörösség sem múlt. Kezkrémnek használom, annak bevált. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

juhaszregina

2017. július 12.

Hatóanyagot is rakhattak volna bele, ez volt az első gondolatom, amikor alaposan átnéztem az INCI-t. Reggelente használom, inkább jó sminkalapnak mondanám, mint szérumnak. Puhítja a bőrömet, de ezt el is várom tőle ennyi bőrpuhító anyag láttán :) megy rá a hidratáló krém és a többi...fényvédő, BB. Elvagyunk. Elhasználom, ha már megvettem. Újravenni nem fogom, az értelmes hatóanyagok hiánya miatt. De sminkalapnak ennyi pénzért elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.