Cosmia

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szmtunde, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Keleti gyanta mézzel

Érzékeny bőrre is használható. Vízzel lemosható, spatulával és letéphető textil csíkokkal kapható.

nemethlillaadrienn

2020. szeptember 17.

Eddig az X-epil cukorpasztáját próbáltam ami teljesen bevált hónaljra és bikini vonalra. Nekem valahogy a lábamról sosem sikerült vele szőrt eltávolítani...érdekes hogy ezzel a termékkel sikerült. Teljesen pozitív tapasztalat volt hiszen az alacsony árhoz képest jár hozzá egy fa spatula ami jelzi ha kellően lehűl a gyanta és egy csomag lehúzócsík is. Az igaz hogy elég “mű” az illata, de összességében nekem egyértelműen pozitív a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Flo22

2019. augusztus 13.

Sajnos nagy csalódás ez a cukorgyanta. Az illata nagyon erős és mű, gyantacsík nélkül nem tudtam lehúzni, de még gyantacsíkkal is nagyon sok szőrszálat otthagyott, pedig nem voltak rövidek. A baj pedig valószínűleg nem velem volt, mert az x-epil cukorpasztájával tökéletesen tudok dolgozni gyantacsíkkal és anélkül is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol, Honey

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.