Cosmia

Ár:   539 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2021. február 22.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Tusfürdők

Olyan ez a tusfürdő, mint egy finom, házi lekvár: a nyár legjava benne van! Szuper frissítő érzés, ahogy az apró pici szemcsék végig simogatják a bőrt, miközben üde, barack illat tölti be a fürdőszobát. Zuhanyzás után a bőr puha, selymes és ragyogó lesz!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LUNACICA

2021. február 21.

Az árához képest egészen jó testradír,viszonylag nagyobb szemcsék vannak benne,de nem zavaróan.Az illata nagyon kellemes,de sajnos nem marad meg a bőrön.Elég sokat kell belőle használni,és nem is habzik valami jól,de teszi a dolgát.Én nem valószínű,hogy újra megveszem,mert drogériák saját márkás terméket sem drágábbak,de nekem azok jobban tetszenek,mint hatás,mint összetevőket nézve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Mercury91

2021. február 16.

A testemre használom, főleg a lábszáramra az epillálás miatti szőrbenövésekre, és arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Nessa

2021. január 27.

Kellett otthonra bőrradír és ez volt szimpatikus. Jól radíroz, nem kellemetlen az illata (ellenben ennek az epres-málnás változatával), 2-3 hetente használom egyszer. A 4 csillagot az összetevői miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

hamireni

2020. május 31.

Gyorsan kellett egy tusfürdő, ezt kaptam le a polcról, és kellemesen meglepődtem. Finom az illata, jó a radírozó hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Gabria

2019. október 7.

Jó az illata, mint minden Cosmia tusfürdőnek. Nagyon szerettem használni, nagyon kellemes élmény a "barackmag" benne. Ami miatt nem venném újra, az a most látott INCI lista. De legalább a többi fajtája egy fokkal jobb. Inkább veszem azokat. :) Én nem vettem észre azt, hogy engem szárítana, de tegyük hozzá, hogy kb. 5-8 tusfürdőm van általában egyszerre, amiket felváltva szoktam használni. Nekem ez 3 pont, a többivel ellentétben, amiket meg szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Erika80

2019. június 15.

Igazából az illata kellemes, árához képest jó kis tusi. Nem mondom, hogy hú, de nagy nyomot hagyott bennem, kb. olyan Balea és Isana szintű a fürdési élmény, bár a radírozó szemcsék egész jók benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Change

2018. október 26.

Csak borotválkozás előtt szoktam leradirozni vele a lábam. Arra viszont bőven elég.
Jó illata van, nagyon olcsó és kevés is elég belőle,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Jó illata van, nagyon olcsó és kevés is elég belőle,

b5bea

2018. október 16.

Kellemes illata van, az apró szemcséi jól és kellően radíroznak, sokáig elegendő a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

vador

2018. április 6.

Váó, ennek aztán ritka retek egy összetétele van.
Elcsábított a soknak és finomnak tűnő radírszemcse, de sajnos csak az utóbbi igaz (tényleg jól eltalálták a szemcseméretet), kinyomva a flakonból elvétve úszkál csak néhány szem, gyakorlatilag ennek a tusfürdőnek nincs radírozó funkciója.
Ezen kívül sajnos szárít és nagyon híg (legalább gyorsan elfogy...).
A baracklekvár illat viszont bejött, kb. ez menti meg a terméket, imádom, néha csak úgy nekiállok szagolgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Váó, ennek aztán ritka retek egy összetétele van.
Ezen kívül sajnos szárít és nagyon híg (legalább gyorsan elfogy...).

typical

2018. január 30.

Olyan jó, igazi baracklekvár illata van, így télen különösen felvidít. Én csak radírként használom, ezért nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire szárít (meg úgyis mindig használok arckrémet/testápolót fürdés után), de a szemcséi nem rosszak. Próbáltam már más barackmagos radírozót, ami nagyon durva volt arcbőrön, de ezzel nincs ilyen probléma, finomra van darálva, de mégis hatásosnak mondanám. Összeségében megkedveltem az első pillanattól kezdve, sokáig elég lesz, ezért az árért igazán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.