Cosmia

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisizé, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Samponok

Extra gyengéd sampon természetes rózsakivonattal és -illattal.

lenochka

2020. szeptember 13.

Ez a Cosmia sampon egy extra lágy samponként van feltüntetve, aminek rózsa illata van. Az illata tényleg a rózsa illatát juttatja eszembe és a hatása felveszi a versenyt az eddig használt samponjaimmal. Negatívumként azért meg kell említeni, hogy egy hajmosáshoz elég sok sampont kell használni és nem igazán habzik. A samponnal csak annyi a problémám, hogy nem habzik és egy hajmosás alkalmával nem elég egy diónyi mennyiséget használni.Ha egy minőségi de megfizethető hajápolási termékcsaládot kerestek, ami nagyrészt természetes összetevőket tartalmaz, akkor a Cosmia márka megérhet egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Inez2003

2019. július 31.

Tetszett a kiszerelése, az illata sem rossz, de samponnak nem nevezném! Többször is megesett, hogy ezzel mostam hajat, majd megszárítottam és olyan zsíros volt a hajam, hogy újra meg kellett mosnom!
Nem hinném, hogy fogom még használni, nem tudtam neki sok időt adni, max. 4× használtam, sajnos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Qetuo13579

2018. május 6.

Vegyesek az érzelmeim!
Van mikor remekül szuperál, jó illattal!
De egyébként néha olyan zsíros lesz márhajmosás után a hajam h ujra kell mosni 😐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Vegyesek az érzelmeim!
Van mikor remekül szuperál, jó illattal!

Lena2000

2017. augusztus 13.

Nagyon szerettem. Az illata kicsit ,,gejj" volt, de amúgy nagyon jó volt, mert nem zsírosodott be a hajam másnapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

csemezb

2017. augusztus 13.

Kétszer használtam. Kidobom. Kiszárította hajam, úgy nézett ki mint a seprű vége, a fejem teteje meg tiszta zsíros maradt tőle. Utálom. Soha többet. Csak tönkre teszi a hajam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.