Cosmia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sminkeltávolító kendő érzékeny bőrre. Tisztít és hidratál. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

lois

2020. január 20.

Nagyon ritkán használom, célnak megfelel, jó az illata és a sminket elég jól eltávolítja, de én úgyis mindig megmosom az arcom a törlőkendőzés után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Zsuzsi216

2019. január 25.

Mivel nem sminkelek olyan erősen, ezért nekem teljesen megfelel.
A kendők puhák, elég nedvesek. Az illata jó, az én arcomat nem égette, semmilyen rossz dolgot nem tapasztaltam.
Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Mivel nem sminkelek olyan erősen, ezért nekem teljesen megfelel.
Ár-érték arányban jó.

bdori

2018. november 25.

Eddig a Garnier micellás kendőit használtam, de annak kezd elég húzós lenni az ára, ezért elkezdtem keresgélni olcsóbb variációk közt. A kendők kellően nedvesek, puhák, nincs olyan érzésem, hogy dörzspapírral törölném át az arcom. Tény, hogy a szempillaspirált nem távolítja el könnyen, de ezért az árért kétszer is megtörlöm a pilláim, ha úgy van. Nekem az arcom sem ég a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

javi

2018. május 6.

A korrektorral megbírkózik, de a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni. A kendők lehetnének kicsit nedvesebbek. Használat után fél percig ég tőle az arcom, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Xylitol, Caprylyl Glycol, Glycerin