Cosrx

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 7700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dorisss, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. május 9.

Ár:   $20
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 7700 Ft

Kollagénben gazdag arckrém

• segíti a bőr önregeneráló képességét
  • csökkenti a ráncokat
  • hidratálja a bőrt
  • nem irritál

Ár: 7700 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Vrnk

2022. április 29.

Nagyon szeretem, főleg nyári időszakban! Persze kicsit ragacsos az állaga,de nagyon jól hidratàl, nem fénylik és jól feltölti a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

tudatosborapolas

2022. április 25.

Volt, hogy kevésnek éreztem, de alapvetően szeretem. Tetszik az állaga, könnyen eloszlatható, és megnyugtatja a bőröm.

Erre az időszakra jó lesz, télre viszont szükség lesz majd egy testesebbre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Erre az időszakra jó lesz, télre viszont szükség lesz majd egy testesebbre. :)

Tundebe

2022. április 11.

Alapdarab. Én az állagát is szeretem, ahogy nyúlik :D könnyen beszivodik, illatot nem érzek, bár szerencsére nincs is benne parfüm. Télen nyáron jó. Télen néha kell mellé kis extra hidratalas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Lina14

2022. április 6.

az állaga igen érdekes, nem olyan kellemetlen, de ettől eltekintve egy teljesen átlagos teljesítményű hidratáló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

LivviiI

2022. március 12.

Nehezen tudom eldönteni hogy szeretem-e ezt a terméket vagy sem. Az első 2 használat után olyan volt mintha allergiás lennék rá, kivörösödtem teljesen. Nem tudom milyen indíttatásból de nem hagytam fel vele, és amúgy ad egy kellemes érzetet, viszont az állagával még mindig nem tudok kiegyezni, nehezen tudok elvonatkoztatni a csiganyálka tudatától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Moringa

2022. március 4.

Ez egy csoda! 3 nap alatt rendbe hozta a maszk miatt kialakult ekcémás foltokat az orcàmon, a pattanások szàmàt szinte nullára csökkentette.

UPDATE: elmúlt a kezdeti szerelem. Az állaga tényleg nem túl kellemes, ritkán nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Svivus

2022. február 5.

Eleinte nem értettem a nagy hypeot, mert nem hidratál jobban a többi hidratálónál. Az állaga sokkal elviselhetőbb mint gondoltam, sőt elkenve nagyon kellemes ez a lágy géles érzés. Azonban minden krém értékelésénél megfogadom, hogy csak egy bizonyos használat után véleményezem, mert ki kell tapasztalni, hogy mire hogyan jó, pár használat után szerintem nem lehet releváns tapasztalatot írni. Így egy idő után rájöttem, hogy ez egy kifejezetten nyugtató hidratáló, és ha néha érzékenyebbé válik a bőröm a sok kezelés miatt, csak ezt tudja elviselni. Ez pedig 1-2 perc után csökkenti is az enhye égő érzést és kipirosodást. Ha más krémet rakok ilyenkor ,akkor az csak mégnagyobb csípést, égős érzést okoz (TO nmf, cerave, balea med) Valamint nappalra egy üde csillogást ad a bőrnek, ez is pozitívum. Összességében fájó szívvel költök rá ennyit, de muszáj újravennem, ha égő arcom érte kiált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

ddodi93

2022. február 4.

Már a harmadik! dobozzal veszem ebből a krémből, ez egy csoda! Kövezzetek meg,de én testre is használom, nem csak arcra. Főleg a dekoltázsra szeretem felkenni az arcom mellett, és nagyon selymes bőrképet nyújt. Ahhoz képest pedig hogy atomsűtű, nagyon rövid idő alatt szívódik be. Bárkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Voros

2022. január 25.

Ennél a termeknél is vártam a wow hatást a hype miatt. Meg az -ára miatt is.. A kombinát bőrömre nem elég hidratálás, kell utána valami testesebb hidratáló. Kicsit idegenkedem az állagától is. Plusz hatást nem vettem észre. Nem érzem azt, hogy jobban hidratálna. Ellenben reggelente tocsogós fejjel kelek, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

postareb

2022. január 21.

Nagyon, de nagyon szeretem ezt a krémet! Már a negyedik tégelyt használom és egészen biztos, hogy újravevős. Nagyon szépen lehúzza a gyulladást a pattanásokról és csodálatosan gyógyítja a sebeket. Én többször használtam az arcomon kívül pl. a sarkamra, amikor kikezdte egy cipő vagy amikor megégettem az ujjamat főzés közben. Másnapra már szinte semmit sem éreztem ezekből az amúgy igen fájdalmas kis sebekből. Nem mondom, hogy ez a legszuperebb hidratáló és én is használok mást, de már nem tudom elképzelni, hogy ne legyen itthon belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.