Cosrx

Ár:   9450 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 9050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dorisss, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2022. július 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 9050 Ft

Könnyed zselés textúrájú hidratáló krém, amely hatásosan veszi fel a harcot a bőr öregedésének jeleivel. Bőrnyugtató hatású, csökkenti a pirosságot, miközben javítja annak rugalmasságát és tónusát. Aknéra hajlamos bőrre is kiválóan alkalmazható.

Ár: 9450 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 9050 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 7 000 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost
Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream - 100 g
Ár: 7000 / db , Eladó: cidre
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost / előreutalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jordanpatti96

2024. május 9.

Szeretem , este szoktam használni , kellemes érzés viszont hagy maga után egy filmes érzést az arcon , engem nem zavar. Szép puha tőle az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

TSRita

2024. május 5.

Legjobb krém amit valaha használtam! A bőröm olyan friss és üde a használata után. Zsíros bőrre felüdülés a használata. Reggel és este is ezt kenem.
Az egyedüli zavaró hogy tégelyben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 5.

Az egyedüli zavaró hogy tégelyben van.

Lillalaland

2024. április 26.

Felemás érzések vannak bennem, mert hidratálónak nekem nem igazán vált be, de a hegeimet iszonyatosan gyorsan rendberakja. A snail mucin szérum szerintem jobb, viszont örültem volna ha egyben kipipálhatom a rutinban a folthalványítást és hidratálást. Még nyáron kipróbálom, hátha akkor elég lesz ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

salifa77

2024. április 17.

Koreashop webshopból rendeltem, miután a Snail 96 esszencia volt az első csiganyálas termékem onnan, és azt is nagyon szerettem. Hihetetlenül jól hidratál, nyugtat, kisimít és minden kis csúnyaságot orvosol. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 17.

bambuszkrem

2024. április 16.

2024.03. Minden nap használok csiganyálas terméket a rutinomban. Érezhetően szebb a bőröm tőle. Ha kihagyom, láthatóan több a fine line, kevésbé ragyogó lesz az arcom. Ezt és a COSRX Snail Essence-t váltogatom, mindkettőt nagyon szeretem használni!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 16.

Rednails

2024. április 3.

Soha többet nem veszem, tele lettem apró, pici pattanásokkal. A nyàlka furi, de megszokható, a pàrom bőre szerette, de ő meg a nyàlka miatt nem hasznàlta el. Nem szerettem, amikor tégelyből kellett kiszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

Trisha22

2024. március 30.

Jaj, de nagyon jó 😊 zsíros/kombinált, vízhiányos bőrre egy álom. Nagyon jól hidratál, nekem nem okozott pattanásokat, pedig nagyon hajlamos vagyok rá. Én inkább este használom, mert a homlokom egy picit kifényesedik tőle, de reggelre pihe puha lesz a bőrőm.

Pattanásos bőrűeknek szerintem plusz pozitívum, hogy gyorsítja a sebgyógyulást. Pont akkor kezdtem használni, amikor meg voltam fázva és agyon gyötörtem az orromat. Szépen rendbe rakta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 30.

Ashmatiii

2024. március 27.

Tubusos kiszerelésben van, először azt hittem rosszat hoztak nekem, de nem. Így könnyebb, mert nem kell belenyúlkálni.
Imádom. De nagyon. Face wellness. Bepacsmagolod vele a fejed és máris szebbnek érzed tőle magad.
Diszkrét az illata, szépen beszívódik és nagyon kellemes.
Lehet rá sminkelni, nem mászik el felette semmi, megküzd az alá bepakolt másik 6 réteg cuccal is. Szerintem nagyon klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 27.

Diszkrét az illata, szépen beszívódik és nagyon kellemes.

bambuszka

2024. március 19.

2023.11. Idegenkedtem sokáig a csiganyálas dolgoktól, de aztán a sok jó véleményen felbuzdulva, ajándékba kértem egyet. Imádom. Nem hidratálókrémként használom a rutin zárásaként, hanem a szérumok előtt/közben. Nekem így vált be a leginkább. Nagyon nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és másnapra csoda puha lesz az arcom tőle. Minden este használom, már a sokadik tégelynél járok. Vásárlás előtt direkt utánaolvastam, hogy a cég hogyan nyeri ki a csiganyálat. Találtam egy videót, ahol azt mondták, hogy kellemes hőmérsékletű gőzben a csigák jól érzik magukat, és az így kinyert nyálka összetétele is jobb, mint a forralással készülteké. A videóban a csigák mászkálnak a gőzben, tényleg úgy tűnik, hogy jól érzik magukat, így emiatt szántam rá magam a kipróbálásra és egyáltalán nem bántam meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

Annucska

2024. március 18.

Először 22-ben vettem, sokat javított a pattanásaimon, utánna kipróbáltam más krémeket, de visszatértem ehhez, mert a használta közben volt a legszebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 18.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginine
Vitaminok: Panthenol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.