Cosrx

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: dorisss, az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2019. május 9.

Ár:   $20
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kollagénben gazdag arckrém

• segíti a bőr önregeneráló képességét
  • csökkenti a ráncokat
  • hidratálja a bőrt
  • nem irritál

wildrose

2019. szeptember 17.

Kellemes, nagyon enyhe illatú, könnyű állagú arckrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, szépen táplál és simít. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

petszilva

2019. augusztus 21.

Jól hidratál, teljesen beszívódik, nem irritálja a bőrt. Csak mintákat rendeltem, de ha elfogynak a készletek, biztosan rendelek belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Hplusz

2019. június 3.

Nagyon szeretem, nyárra kíváló lesz esti hidratálásra. Télen nekem kevés volt még nappalra is, de rétegzős rutinba nagyon jó. Szép összképet ad, gyorsan beszívódik. Száraz bőrűeknek szerintem nyáron kevés lehet mint egyedüli hidratáló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Vicus

2019. június 2.

Egyelőre imádom! Reggel-este ezt használom, van, hogy több rétegben is, jól beszívódik. Télen viszont kevés lenne szerintem éjszakára. Sokkal szebb a bőröm összképe, mióta lecseréltem erre az előző krémemet. Szerintem ez a termék a ludas, mást nem változtattam a rutinomban, ugyanúgy étkezem stb. Mindenesetre még kicsit fura számomra, hogy csiganyálkát kenek az arcomra. Eleinte az illata (szaga) is zavart picit, de mostanában már nem érzem. Ár/érték arányban kiváló, hisz 100 ml-s a tégely. Kisebb tégelybe szoktam átöntögetni kisebb adagokat, hogy ne a nagy adagba nyúlkáljak, így higiénikusabbnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

ficeglobog

2019. február 2.

Rétegzős arcápolást használok. Nemrégen kezdtem, ez a krém is az első szerzemények között volt.
Az állaga meglepett. Nem rossz értelemben. Kicsit nyúlós, így nagyon utal a csiganyálkára. Kedvelem ezt a különlegességét. Szeretem benne, hogy könnyed formula, nem terheli meg a bőrömet. Használtam már este és reggel is. Este teljesen jó, jön még rá argánolaj és maszk is. Reggeli használatnál kicsit várni kell, mert bár gyorsan beszívódik, marad egy kicsit ragacsos érzés. De a várakozási idő nem sok, és már vihetem is rá a fényvédőt, a sminket.
Ami megfogott benne: a könnyedsége, az illatmentessége, hogy úgy hidratál, hogy nem nehezíti el a bőröm, hogy nagyon kevés kell belőle, hogy sokáig elég, pedig a dekoltázsomra is kenek belőle.
Amit nem szeretek: A kiszerelése. Én jobban örülnék tubusnak. Illetve felkenés után az arcom bal oldalán egy 3x0,5 cm-es csíkban kipirosodik a bőröm. De csak ott. Kb. 10-15 perc múlva eltűnik. Nem értem.
Nekem nem pattog a tetejéről a festék, ennek örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Nekem nem pattog a tetejéről a festék, ennek örülök.

Norina99

2019. január 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet, elsőre kicsit furcsa ez a nyúlós állag, de meg lehet szokni. Éjszaka az arcom jó vastagon bekenem, reggel pedig csak egy kis vékony réteget viszek fel. Most már pár hete használom, és biztos vagyok benne, hogy ettől lett sokkal egységesebb és szebb a bőröm. Csak az zavar, hogy hagy egy fényes réteget, így ha nem sminkelek, vagy úgy nézek ki, mintha totál zsíros lenne az arcom, vagy inkább nem használom. Ki fogom próbálni az essence változatot is, hátha az jobb. Ettől függetlenül 5 csillag, hozta amit vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

ManekiNeko

2018. december 7.

Én kifejezetten szeretem az állagát! Kicsit nyúlós, de mégis könnyed krém, ami hamar felszívódik és jól hidratál. Reggelre látványosan simítja a bőrt.
(Már sokadik tégellyel használom, de most a csomagolással valamit elrontottak. A tetejéről potyog a fekete festék.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

ágica

2018. december 3.

Már a tégely végén járok, így ideje véleményeznem, de a legnagyobb hátránya a csomagolás. Gyakorlatilag az első héttől kezdve pattog le a fekete festék a tégelyről, ami aztán belekerül a krémbe. Nincs ennyire erős kezem, hogy a csavarástól lepattogjon:))
Maga a beltartalom nagyon minőségi, könnyű, gyorsan beszívódó krém, a tavaszi-őszi időszakra tökéletes, télen picit kevés. Pattanást, mitesszert nekem nem okozott. Nem irritál még a szemkörnyéken sem. Nagyon sokáig (min fél év) elég a 100 ml, így az ár-érték arány is kiváló.
Ha megváltozik a csomagolás, gondolkodás nélkül újraveszem a kicsivel melegebb időszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Naoto

2018. december 3.

Már a második tégelyt fogyasztom belőle. Nem önmagában használom, de ő is hozzájárult ahhoz, hogy ilyenkor télen sem hámlik darabokban a bőröm. Az állaga kicsit nyúlós, de kezelhető, szaga pedig egyáltalán nincs (ha valaki ettől tartana). Korábban azt vettem észre, hogy a homlokomon lévő apróbb ráncok szépen feltöltődtek tőle, de mostanában valahogy ezt mintha már annyira nem hozná... Ettől függetlenül a bőröm szereti, jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

meekoflit

2018. december 3.

Rétegzős rutinom utolsó lépése ez a krém.
Nagy mennyiség sokáig elég még úgy is több hónapra elegendő hogy én minden este dekoltázsra cicire is használom! Nagyon szeretem remekül hidratál kicsit fura állaga van de meg lehet szokni. Tuti újravevős!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Rétegzős rutinom utolsó lépése ez a krém.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak