Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

BFB

2019. november 16.

Nekem semmi változást nem hozott, csípett és viszketett a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nekem semmi változást nem hozott, csípett és viszketett a bőröm

Anitabori

2019. november 12.

Ez a termék volt az első AHA hámlasztó termékem, nekem látványos az eredmény heti 2x használat mellett. Túlhámlasztani szerencsére nem sikerült vele, bár sokszor két rétegben viszem fel éjszakára...Legfeljebb kicsit élénkebb lett a sápadt arcbőröm :) Kb. másfél óra után kenek fel rá valami testesebb krémet. Azért még próbálgatok más AHA-t is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Maje

2019. október 20.

Nem rossz termék, nagy flakon (sokáig tart), viszont nagyon csípi a bőröm és piros foltok lesznek tőle. Jó márka a COSRX, de sajnos ezt a terméket le kell cseréljem másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Nem tudtam elhasználni 12 hónap alatt, óriási ez a kiszerelés, így sajnos ki kellett dobjam. Emiatt nem is fogom újravenni, találtam egy ha nem is gazdaságosabb, de egy erősebb alternatívát, amit az ősz-tavasz időszak között el tudok használni heti 1x használat mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

darvulia27

2019. október 3.

Kb két napja használom. A problémám valószínűleg nem teljesen egyedi, a kezelés amit kigondoltam lehet h szokatlan, de bevállni látszik. Bő egy éve kínlódom a gyantázás következtében egyre sokasodó szőrbenövésekel a szemérem dombom tájékán. Mára egy dalmata kutyus hozzám képest semmi mivel barna foltokban hegesedik a bőröm. Amit a kezeléstől várok, az a foltok halványítása, és a szőrtüsző gyulladások csökkentése. Amit eddig tapasztaltam, 2 alkalom után, fürdés után, a meglévő begyulladt tüszők kissebb erőfeszítésel, könnyeben kifodulnak a bőrből, tokostúl, szörrel együtt. Ez már most haladás, még jelentkezem. Nem irritál, nem fáj, kényes területekhez nem ér. Még jelentkezem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Csodásan működik, próbáltam már sokfélét, de ez a legjobb. Használom a BHA-t is. Ajánlom! A legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Echooo

2019. szeptember 17.

Először az Ordinary AHA-ját vettem meg, hát én azt marhára utálom, mert ragacsos és semmit nem láttam, hogy csinált volna. Viszont ez! Ezt és a Pure Vitamin C szérumát használom naponta, ezt este, a szérumot reggel, és nagyon régóta nem volt már ilyen szép a bőröm. Az orromon vannak mitesszeres gondok, és úgy eleve baromi gyorsan lesz elég vastag a képemen a bőr... szóval nekem a napi 2 használat sem ártana meg szerintem, de a napi 1 tökéletes. Szóval az orrommal azt csinálja, hogy ahogy használgatom, sokkal könnyebb kinyomnom a mitesszereket, és egyre kevesebb is nő vissza. Ami fura, mert elvileg/állítólag az én bőrömnek a BHA lenne jó, de mégsem. Ez jó. Amíg lehet, csak ezt fogom venni, már nem kísérletezem több AHA hámlasztóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Nekem nagyon bejött, heti 1-2x használom este, a többi napon a BHA-t :) nagyon picit piros lesz tőle az arcom, reggelre meg gyönyörű sima!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

petszilva

2019. augusztus 21.

Tényleg nagyon jó hámlasztó. Engem nem irritál, reggelente használom. Először csak mintákat rendeltem, mert az Ordinary hámlasztója sajnos csípett. Nagyon szép és puha lett a bőröm tőle már az első használat után. Az ára is kedvező megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Gina19

2019. július 3.

Update: továbbra is nagy-nagy kedvenc, ráadásul a lenti véleményt tavaly nyáron írtam, akkor volt kb félig a flakon, és még mindig van belőle, rendszeres használat mellett. Szóval nagyon megéri az árát, most tervezek egy újabb adagot rendelni. A bőrkép általános javításán felül nekem nagyon bejött pattanások célzott kezelésére. Szerencsére (szerintem pont ennek a terméknek köszönhetően) ritkán "rügyezek ki", de ha mégis, akkor este "beecsetelem" őket ezzel a lötyivel, és reggelre mindig lemegy a gyulladás és vállalhatóbban nézek ki. Magyarán jelentősen lerövidíti a pattik élettartamát :D (1-2 nap alatt eltünteti). Szóval csak ajánlani tudom.

Hosszú távon nekem nagyon bevált, fényévekkel szebb a bőrképem, és csak néhanapján jön ki gyulladt patti. Én az ajánlottnál többször használom, akár másnaponta is, és arctisztítás és fizikai hámlasztás után szoktam felvinni, majd rá a hidratálót. A hidratáló krém hatását kb. megtriplázza, baromi kisimult és puha lesz a bőröm már kb 20 perc után, szemmel látható a változás. Szinte kivirul az arcom. Engem különösképpen nem szokott irritálni, a BHA-s változatával ellentétben, amitől mindig kipirul a bőröm, mintha leégtem volna, úgyhogy azt nem is nagyon használom. Ár-érték arányban szerintem megéri, kb másfél éve vettem, de lehet, hogy már több is, és még szinte a fele megvan, intenzív (heti 2-3 alkalom) használat mellett. Nekem egy pumpálásnyi egy alkalomra bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.