Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 4400 , Eladó: Maryam
Állapot: 3-szor használtam belőle, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: bármelyik opció lehetséges
Aniko19870805

2019. április 14.

Fantasztikus, imádom.
Pattanásos, tág pórusú , vegyes bőrömre tökéletes volt. Sokáig elegendő, géles, könnyed állag. Praktikus, pumpás adagolója van. Remekül beípíthető a napi rutinba. Smink alá sem zavaró. Gyorsan beszívódik. Sokat javított a bőrképemen, persze önmagában nem elég , de egy rétegzős rutinba beépítve remek!!!💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Fantasztikus, imádom.

audrina22

2019. március 23.

Az első AHA-s hámlasztóm. Imádom, fantasztikusan rendbetette a mitteszeres, néhol gyulladt bőrömet, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Pirkko

2019. február 6.

Ő az első AHÁm. Picit csíp, és kipirosítja a bőrt, ezért csak este használom egy héten 1x (és még 1x egy BHA-t). Mintha megújulna a bőr reggelre, elképesztően finom, kellemes tapintásúvá válik. Nagyon szeretem, újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

anneshirley

2019. február 2.

Első glikolsavas hámlasztómnak választottam, előtte csak tej- és mandulasavas termékeim voltak. Mennyiségénél fogva arcra és testre is használtam, heti 2-3 alkalommal. Eleinte nagyon látványos és érzékelhető "hűha!" hatása volt: puhább, egységesebb, hidratáltabb bőr, az arcomon és a hátamon a vízhiánytól előforduló zárt komedók pedig instant eltakarítva. Később sajna lecsengett az újdonság varázsa, leginkább annyi maradt belőle, hogy utána a hidratáló rétegeket korlátlan mennyiségben be tudja cuppantani a bőröm. Csak az első néhány alkalommal csípett picit, utána soha. Soha nem szárított, volt, hogy úgy éreztem, nem is kell fölé semmi más. Miután elfogyott, áttértem a TO glikolsavas "tonikjára", ami ugyan nem erősebb ennél, de a pH-ja elvileg kedvezőbb (alacsonyabb) a hámlasztáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

pinkyy

2019. január 27.

Nagyon szeretem a koreai arcápolási termékeket, ez is egy kitűnő darabja. Engem sose csípett, nem pirosodtam ki tőle. Bár igaz, hogy fokozatosan szoktattam hozzá a bőrömet, mivel sok helyen olvastam, hogy kicsit irritálhatja az érzékenyebb bőrt. Minden második nap szoktam használni arctisztítás után. Eleinte a kezembe nyomva oszlattam el az arcomon, aztán rájöttem, hogy látványosabb eredményt érhetek el, ha egy kis gézdarabra nyomok rá 2-3pumálásnyit és azzal viszem fel az arcra. Így közben az elhalt hámréteget is eltávolítom, könnyebben bejut a bőrbe a termék. Már több mint fél éve használom és tényleg nagyon megszerettem, sokat segített a mitesszereimen, a "whiteheadek" (magyarul talán zárt comedonak hívják) teljesen eltűntek a homlokomról. És még mindig kb félig van az üveg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

WhiteMarble

2019. január 26.

Több év után szántamrá magamat hogy megrendeljem. Leginkább azt vártam tőle a vélemények alapján, hogy a pattanásokat és a hegeket szépen elkezdi majd eltüntetni. Nagyjából egy hónapja használom, és látom az arconom hogy szépen végzi a dolgát. Persze a gondolt magát nem orvosolta, így újabb patik jelennek meg az arcomon. Rajta vagyok az ügyön, hogy ezek mennyisége legalább csökkenjen vagy persze teljesen elmúljon. Szuper termék nagyon elégedett vagyok vele. Most télen napi rendszerességgel alkalmazom fényvédelem mellett természetesen. Nyárra talán egy c vitaminis kurát iktatok be helyette, vagy szombatonként fogom alkalmazni amikor tudom hogy itthon ülős vasárnapom lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Aancsaa

2019. január 25.

Imádom ezt a hámlasztót. Nagyon gyengéd a bőrhöz, de már az első használat után pihe-puha lesz tőle az arcom. Nem okoz irritációt, kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Soulwalker

2019. január 13.

Alap darab, gyonyoruen karbantartja pattanasokra hajlamos kepemet, es reggelre babapopo-bort eredmenyez:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

artep

2019. január 7.

Hosszú ideje használom már, kisebb kihagyásokkal, kb. heti egyszer. Érdekes módon jobban bevált pattanások ellen, mint a BHA. Már másnapra iszonyú puha, egyenletes bőrt eredményez, a pórusokat is kisebbíti.
Mivel hatalmas mennyiség, kipróbáltam szőrbenövésekre és a sarkamra is. Mindkettőre bevált. Biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Aliko

2018. december 15.

Érzékeny vízhiányos bőröm van ami emellett korom ellenére (30 elmúltam) gyakran volt mitesszeres és pattanásos kenhettem rá bármit. Végül a Crosx-et és a hámlasztót hívtam segítségül és bár olvastam róla negatívat véleményt is nekem semmi gondom nem volt. Leginkább a túlhámlasztástól féltem, mert tényleg extra érzékeny vagyok, de no para, csak okosan kell csinálni! Az Aha - val kezdetem és heti egyszer használtam. Ekkor egy minimális változást éreztem csak, a bőröm puhább lett és kevesebb lett a pattanás is de ezzel nem akartam megelégedni. Duplázni még nem mertem így bevetettem vele együtt a BHA-t. Ekkor a miteszerek száma is szépen csökkenni kezdett... majd emeltem az adagot az addigi 1:1-ről 1:2 majd 2:2 -re. Kb 3 hónap alatt 1 nap pihenés BHA egy nap pihenés AHA váltással dolgozok. A bőröm nem pirosodik, nem hámlik helyette szinte 0 pattanás (kivéve a bizonyos időszakban) mitesszerek száma radikálisan csökkent és lényegében egy pihe puha bőrt kaptam kevesebb ránccal... De tényleg ;) Így azt kell hogy mondjam ha szépen fokozatosan vezetjük be nem okozhat problémát még extra érzékeny bőr esetén hiába magasabb a sav tartalma. Több hónapos használat után elégedetten mondom azt megérte a vétel....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.