Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a HelloSkin-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $17
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Eva123

2020. október 9.

Nehéz döntés, hogy ez vagy az aha isntree essence a jobb. Mind kettőt megrendeltem, mind kettő tökéletes, hajszálnyi különbség lehet csak közöttük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

roseanne

2020. október 3.

Nem tudok már élni nélküle. Egy jól kialakított rutinban mindenképpen helye van. Kezdőként elég heti 1x, majd lehet növelni az alkalmak számát. Én felváltva használom a BHA liqiuddel, így elég a heti 2 alkalom. Állaga: vízszerű, illata: nincs. Használat előtt nem árt a AHA/BHA toner, a pH beállítása végett. Utána én szeretem a márka Birch Sap lotion-jét használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg a terméket. Alig vártam, hogy megérkezzen, kipróbáljam és jöjjön a csoda, az új, ragyogóan szép arcbőr. Aztán megjött, kipróbáltam és próbáltam és próbáltam máshogy... megtisztított bőrre egyből, aztán nedves vattával, aztán száraz vattával... Aztán lemondtam róla. Nekem nem csinált semmit. Tényleg semmit. Nem csípett, nem irritált (ennek azért örülök), nem tisztított, szóval én a negyedét elhasználtam kb. és feladtam. Nem nekem való termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

okroseva

2020. szeptember 4.

Nagyon jó, nagyon jó nagyon jó! Szeretek benne mindent, kiszerelés, adagolás, állag, hatás. Van heti 5 - esti rétegezős rutinba beépítve - használat, mellett egy-két whitehead, de azok szinte ha hozzáérek kitisztíthatóak, nyom nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

krembarbi

2020. szeptember 4.

Tegnap vettem meg a dm polcon meglátva nagyon megörültem 8990ft-ért.Este ki is próbáltam,hialuronos szérum és cicabio krém ment rá 10 perc elteltével.Az állaga vizes és illata nincs.Reggelre nagyon szép egyenletes és puha arcbőrrel keltem a sminkem is nagyon jól mutatt az arcbőrömön.Nagyon örülök,hogy hozzájutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Málni

2020. augusztus 25.

Én csalódtam benne, szállítással együtt 7 ezret kifizettem egy olyan termékre, ami kb. semmit sem csinál a bőrömmel. Legelső alkalommal csípett és vörös lett tőle az arcom, ekkor azt hittem, h na ez csinál is vmit, de azóta már nem csíp, nem is lesz tőle vörös a képem. Az van a tájékoztatóban, hogy heti 1x szabad használni, mert nagyon szárít, én ehhez képest minden este áttörlöm vele az arcomat, de semmi eredménye, pórusok uolyan nagyok mint előtte, mitesszerek is ott ücsörögnek benne, összesen annyit tesz, hogy puha az arc felkenés utáni reggel is, de ezt egy sima hidratáló krémmel is elérem 1000 Ft-ért. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem használt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Nojemi

2020. július 9.

Használat előtt érdemes lehet beleásni magát az embernek a kémiai hámlasztás rejtelmeibe - AHA-ként a termék hozza azt, amit ettől, és specifikusabban a glikolsavtól elvár az ember. Imádom, több éve újravevős. Este felkenem, és reggelig üldögél az arcomon - mindig friss, iszonyatosan puha bőrrel ébredek utána. Nem a legintenzívebb AHA a piacon, viszont rendszeres használatra nekem ez a visszafogottabb hatás is tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

nika97

2020. május 24.

Szerettem, de mégsem lett kedvenc sajnos. Többet vártam, talán látványosabb eredményt. Úgy éreztem, hogy nem produkált túl sokat, de tette azt amit tennie kellett. Az arcom nem hiányolta, miután elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

danna113

2020. május 2.

Nagyon szerettem volna ha használ, mert pont a nevében említett pobléma jellemző rám, nem a miteszerképződés. Én kézzel szoktam felütögetni az arcra, ha a ciklusom bizonyos szakaszában járok és a pattanásaim hajlamosabbak megjelenni, de nem az egész arcra, mert kissé szárít. Felkenve van egy kicsi "csipős" érzete, de ez természetese a 4-es pH miatt. Sajnos, és nem tudom megmondani, hogy pontosan miért, de nálam pont az ellenkező hatást váltja ki, mint amit szeretnék. Ha megelőzés céljából alkalmazom, a pattanásaim szinte biztosan előjönnek, ha meg már a tünetet kezelném, akkor az csak még rosszabb lesz. Ha nem használom, akkor pedig a bőröm szép tiszta marad, kivéve persze az említett szakaszban. Alapvetően egyik összetevőre sem hiszem,. hogy allergiás lennék, így nem értem a dolgot.
Előttem valaki említette, hogy szőrtüsző gyulladásra neki bevált, lehet így adok még neki egy esélyt. De ejelnleg sajnos nem tudok többet elmondani róla, csak hogy egyszerűen borzalmas. Azért is vagyok elkeseredve mert, szeretnék több, más kémiai hámlasztót kipróbálni, de ezek a tapasztalatok kissé visszavettek a bátorságomból és most azt se tudom, pontosan mivel folytassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

souzanna

2020. április 27.

Szeretném szereztni, de valahogy csak nem az igazi. Nem mondom, hogy semmit nem csinál, de közel sem éreztem azt a wow effektust, mint az AHA/BHA testvérénél. Vattakorongra spriccelve szépen át szoktam kenni kb. heti 3x a bőrömet és közben imádkozom, hogy érjen is valamit.
Az első alkalmakkor még felkenés után éreztem egy enyhe "csípést" illetve elég brutál módon kivörösödött a képem, ez azóta megszűnt, hogy tényleg rendszeresen használom.
Nem mondanám, hogy kifejezetten szárít de a jó hidratálást nem hanyagolom el mellette.

Ha egyszer elfogy (most úgy néz ki ez sosem történik meg), biztos, hogy nem veszem újra, inkább visszatérek az AHA/BHA testvéréhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.