Cosrx

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, ezáltal megújítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • mélyen tisztítja a pórusokat, megelőzve a mitesszerek és más bőrhibák megjelenését
  • a vitaminoknak és hidratáló összetevőknek köszönhetően irritáció nélkül hámlaszt
  • pH-értéke 4.0

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7000 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Ár: 5500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Timi15

2021. október 7.

Arcra sajnos nem merem használni.. egyre rosszabb lett tőle a bőröm. Kicsit csalódás ez a márka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 7.

ficeglobog

2021. június 25.

Bizony ez előtt én fizikai hámlasztót, azaz bőrradírt használtam. Kissé száraz, vízhiányos a bőröm, ugyanakkor a T zónában tágak a pórusok, fekete mitesszerekkel. Nos ezeket szerettem volna a bőrradírral csökkenteni. Nem sok esélyem volt. Azután rátaláltam a kémiai hámlasztókra. Ez volt az első, amit kipróbáltam. Eleinte heti 1x. Mostanában 2-3 alkalommal. Klasszisokkal jobb a bőröm, pórusaim nem olyan tágak. Halványította a meglévő foltjaimat.
Használata egyszerű a pumpás flakonnak köszönhetően. Vízszerű, így könnyű eloszlatni az arcon. Utána jöhet valami esszencia, vagy/és tápláló arckrém, és amíg alszom, dolgozik a bőrömön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

Bocse

2021. május 27.

Eléggé meglepő, hogy ilyen sok csillagot kapott ez a termék. Szerintem egy túlárazott víz, nekem az ég világon semmit se használt sajnos. Előtte a The Ordinary glikolsavát használtam, amit sehol se tudtam beszerezni. Ahhoz képest ez harmatgyenge, az áráról nem is beszélek (ha hatásos lenne mondjuk akkor magasról tennék rá, hogy ilyen drága)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

KlaudiaZs

2021. március 31.

Update2: Na hát eléggé régen volt már, hogy ezt először majd másodszor véleményeztem, és visszanézve nem tudom minek kísérleteztem mással, így 30-hoz közel és a maszkviselés és stressz miatti pattanások és foltok miatt visszatértem ehhez kb fél éve, és továbbra is a legjobb hámlasztó és pont. Ennyi, ha valaki hatásos, kíméletes és jó árú/nagy mennyiségű hámlasztót akar, ezt válassza. Az elmúlt hetekben beállítottam egy nagyjából mindennapos rutint, én ezt minden (!) reggel használom, nekem így vált be legjobban, megy rá a kedvenc Benton csiganyálkás szérumom (szintén régi/új kedvenc) aztán fényvédő, és garantáltan estére szebb lesz a bőröm, ha van apró pattanás, pirosság, ez a kombó eltünteti mire lemosom a sminkem este. A foltokat fokozatosan, szépen halványítja, a bőröm felszíne sima, ilyen sima régen volt. És részemről semmi negatívum, imádom, soha többet nem kísérletezek mással, nem éri meg.

Update: Előző véleményemet másfél éve írtam, szóval kb 2 éve használom, és TÖKÉLETES, valóban rövidebb távon nem látványos a változás, de így 2 év távlatából azért már nyilvánvalóbb.:D. Ez az, ami a rutinom alapja, minden pigmentfoltom eltűnt, pattanás utáni heg, folt már sehol, a bőröm simább, puhább, egységesebb. 2-szer már újravettem, számomra csodaszer, őszintén mondom, nem tudok élni e nélkül.

Már elég régóta megvan és eleinte ritkábban (heti 2szer) használtam, manapság viszont minden este. Viszont annak ellenére hogy hónapok óta használom, nem tudom megmondani, mennyire jó. Mert jó, ez tény, némi pozitív változást tapasztalok, kevesebb pattanás/komedó, ha hormonálisan/stressztől ki is jön pár, akkor hamarabb eltűnnek, és szépen kisimítja az arcom, de nem tudom, többet vártam? :D Mert az előbbiek így leírva jól hangzanak, de nem ilyen látványos a változás azért, nekem is csak azért tűnik fel, mert megszállottan figyelem az arcom. Eleinte azt hittem pattanásokat okozott, de szerencsére nem ez volt a hibás, úgyhogy alapvetően 100ml mennyiségért ennyi pénzért egy nagyon jó hámlasztót kapunk. A szaga addig nem tűnt fel, míg pár helyen nem olvastam, hogy sokakat zavar, szerintem nem vészes, de kinek hogy. Manapság már reggelente is előszeretettel használom, mert nem sikerül túlhámlasztani vele, nekem a heti 1-2 használat eleinte semmire nem volt elég, majdnem félbe és hagytam a használatát. Sajnos elég nehezen szívódik be, ragacsos egy darabig az arcom utána, de már megszoktam, hogy várok, míg akár a reggeli vagy éjszakai hidratálóm felkenem rá. Remélhetőleg felváltva a BHA-val majd sokkal látványosabb lesz a változás.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

DFI

2021. március 31.

UD: a réginek, amit 2016-ban vettem és használtam halszaga volt, az újnak semmi szaga. Remélem a hatása a régi.
Pár hónapja használom, ebayről rendeltem, a PC aha 8%-os helyett. Nem tetszik hogy hígabb, de sebaj. Illata (szaga) az üvegből szaglászva nincs, de érdekes, h néha előjön az a bizonyos halszag amiről az előzőekben beszéltek már egy páran, de csak bőrön kenegetve. Ilyenkor valamilyen kellemes illatú szérummal megyek rá (pl: oriflame) Ha nem kenegetem és hagyom beszívódni magától, kevésbé jön elő a szag. Heti 2-3 alkalommal használom.
Hatása: reggelre simább bőrkép, ráncok mélysége valamennyire csökken szerintem, de eltűnni sajnos nem fognak, főleg így negyvenfelett :( De enélkül biztosan rosszabb lenne a helyzet. Ár-érték arány nagyon jó. Én megadom az ötcsillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

VikkaBeres

2021. március 29.

Több Cosrx termékem van, mindegyiket imádom. Az arcom telis tele van white headekkel és mivel a márkával pozitív tapasztalatom van így ezt vettem meg. Igazából ha mindennap használom visszaszorítja őket de ha két napig például elfelejtem használni az arcom újra teli van. Tartósan nem használ csak ha mindennap felkenem. 3 hónapja használom , nagyobb durranásra számítottam sajnos. Legközelebb nem tervezem újra venni,szerintem vannak ennél jobb AHA-k a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

sparksy

2021. január 15.

Ez volt az első AHA hámlasztóm még annó, azóta nem vettem újra, mert folyamatosan kisérletezek, de nagyon jól működött, érezhetően simább volt másnap a bőröm, hamarosan szerintem megveszem újra ezt, de most nagyon tetszenek az Inkey List termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Katulin

2020. december 11.

Több hónapig használgattam, tesztelgettem, eleinte jónak is tűnt, aztán egyre többször vettem észre azt, hogy egy-egy pórus begyulladt jobban és megsokszorozódtak a kinyomhatatlan kis piros göbök is. Kb. 1 hónapja elegem lett ezekből a "hiperszuper" termékekből, azóta letettem az összes ilyen vackot és mindösszesen illatanyag- és alkoholmentes hidratálót használok reggel és este a megtisztított arcbőrömön. Azóta nincs szükségem alapozóra, a bőröm nem hámlik, egészségesebb a kinézete és a tapintása is, ha valami kis pötty kijön, arra korrektort teszek. Hormonális pattik így is jönnek természetesen, de azokkal ezek a készítmények amúgy sem tudnak mit kezdeni. Évek óta nem értem el semmilyen termékkel ilyen eredményt, kezdem azt hinni, hogy a 100 lépéses rutinok ahelyett, hogy javítanának az emberek bőrképén, sokszor csak "olaj a tűzre" módon működnek... Akinek van rá energiája, próbálja meg, hogy pár hétre elhagy minden ilyen "csodaszert" a rutinjából, hátha nála is működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

brigi50c

2020. december 1.

Nem akarok nagyon negatív lenni, de egyelőre három csillag. Körülbelül 3 hete használom, talán többször is, mint hámlasztót szabadna egy héten. Nem zárom ki, hogy a bőrömet kordában tartja, viszont van egy volt cisztás pattanásból kialakult lila heg a "bajuszom" vonalában, amivel az elmúlt három hétben nagybetűs SEMMIT nem csinált, nem halványította, nem gyógyította, semmit.

Update: túl kemény voltam, halványodik az a lila FÓT. Ha teljesen elmúlik, megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Eva123

2020. október 9.

Nehéz döntés, hogy ez vagy az aha isntree essence a jobb. Mind kettőt megrendeltem, mind kettő tökéletes, hajszálnyi különbség lehet csak közöttük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.