Cosrx

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 1500 , Eladó: VBoga
Állapot: 1/4 tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után postázom, vagy debreceni átvèt.
szmtunde

2019. május 14.

December óta használom, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy van e bármi hatása. Ez a rutinom (4 lépés) első eleme. Nem tudom, hogy a többi termékkel együtt, vagy mitől, de amióta ezt a rutint élem, azóta szép az arcom. Szóval számomra megfelelő a termék, és szerintem újra is fogom venni, ha elfogy.
Plusz pont, hogy nagyon lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Plusz pont, hogy nagyon lassan fogy.

Krikike

2019. május 11.

Felkenés után egyből szép puha lesz a bőröm tőle, de semmi mást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Hiriel

2019. május 9.

Nekem ez a holy grail tonikom. :) A pórusok méretét csökkenti, gyengéd a bőrömhöz, és az orrom mellett lévő kis teleangiectasiákkal is felveszi a harcot! A szórófejes megoldásért pedig külön piros pont. Az elején nem mertem C-vitamin előtt használni, a benne lévő AHA és BHA miatt, de utánaolvastam, és tényleg olyan kis mennyiség van csak benne, hogy alapos betapicskolás után mehet rá a C-vitamin is. És megéri az árát, én 3 spriccelésnyit alkalmazok egy használatra, reggel és este is ez kerül a kezembe tonikként, és így is közel háromnegyed évig simán kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Aniko19870805

2019. április 14.

Az első flakon végén járok. Remek a szórófeje, nagyon szépen porlasztja a terméket. Illatát nem igazán érzek. Arctisztítás után használom a rétegzős, koreai bőrápolásomba beépítve. Tökéletes darab, nagyon sokat segített a pattanásos, tág pórusú bőrömnek. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Alkantin

2019. április 7.

Egy ideje már használom, de különösebb változást a bőrömön nem tapasztaltam a használata alatt. Szereti a bőröm, de nekem sok használat után szárít, pedig oda szoktam figyelni a hidratáltságra (ez valószínűleg egyéni reakció lehet). Viszont ha egy-egy pattanás kibukik az arcomon akkor biztos előveszem mert az arcom megérzi a hiányát. Kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

seppunkata

2019. április 5.

Számomra szó szerint csodaszer... Többek között azért is vettem, hogy segítsen a patik után maradt hegek/foltok gyorsabb halványításában, illetve egy már lassan őskövületnek számító rizsszem miatt a szemem alatt. Egy hatalmas darabról van szó amit nem tudtam kinyomni, olyan mélyen volt, és semmi nem használt rá, hogy a felszínre hozza. Kb egy hónapja használtam már minden reggel és este a tonikot, és ma este, kb egy év küzdelem után mindenféle szúrás/vágás nélkül ki tudtam nyomni. Pár napja megjelentek rajta apró hajszálerek illetve egy nagyon nagyon apró pici fehéresebb dudor. Nem tudtam, hogy az már a közepe, de mikor megnyomtam kicsit szépen kibuggyant. Elmondani nem tudom, milyen boldog vagyok, azt hittem, életem végéig ott marad majd az a dudor a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

BHeni43

2019. március 31.

Nagyon gyengéd a bőrömhöz. Kb 3 hete használom este, retinol előtt szépen dolgoznak együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

dorkaszabo14

2019. március 2.

KB fél éve használom reggel-este. Nehéz észrevenni, hogy van e bármilyen látványos hatása.. Én nagyobb durranást vártam tőle, túl sok mindent nem csinál a bőrömmel, viszont ártani nem árt. Már nincs sok az üvegben, nem hiszem, hogy újra fogom venni. Meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Kencifice

2019. február 26.

Azt nem tudom, hogyan tünteti el az elhalt hámsejteket... de a bőröm szerette. Arcmosás után permeteztem először vattakorongra, később már egyenesen az arcomra. És a kezemmel segítettem eloszlatni. Aztán jöhettek rá a kencék. Kezdő rétegzősként nagyon tetszik, tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Aancsaa

2019. január 25.

Nagyon jó kis tonik a bőr ph-jának a beállítására. C vitaminos szérum és a márka aha hámlasztója előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.