Cosrx

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Aniko19870805

2019. április 14.

Az első flakon végén járok. Remek a szórófeje, nagyon szépen porlasztja a terméket. Illatát nem igazán érzek. Arctisztítás után használom a rétegzős, koreai bőrápolásomba beépítve. Tökéletes darab, nagyon sokat segített a pattanásos, tág pórusú bőrömnek. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Alkantin

2019. április 7.

Egy ideje már használom, de különösebb változást a bőrömön nem tapasztaltam a használata alatt. Szereti a bőröm, de nekem sok használat után szárít, pedig oda szoktam figyelni a hidratáltságra (ez valószínűleg egyéni reakció lehet). Viszont ha egy-egy pattanás kibukik az arcomon akkor biztos előveszem mert az arcom megérzi a hiányát. Kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

seppunkata

2019. április 5.

Számomra szó szerint csodaszer... Többek között azért is vettem, hogy segítsen a patik után maradt hegek/foltok gyorsabb halványításában, illetve egy már lassan őskövületnek számító rizsszem miatt a szemem alatt. Egy hatalmas darabról van szó amit nem tudtam kinyomni, olyan mélyen volt, és semmi nem használt rá, hogy a felszínre hozza. Kb egy hónapja használtam már minden reggel és este a tonikot, és ma este, kb egy év küzdelem után mindenféle szúrás/vágás nélkül ki tudtam nyomni. Pár napja megjelentek rajta apró hajszálerek illetve egy nagyon nagyon apró pici fehéresebb dudor. Nem tudtam, hogy az már a közepe, de mikor megnyomtam kicsit szépen kibuggyant. Elmondani nem tudom, milyen boldog vagyok, azt hittem, életem végéig ott marad majd az a dudor a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

BHeni43

2019. március 31.

Nagyon gyengéd a bőrömhöz. Kb 3 hete használom este, retinol előtt szépen dolgoznak együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

dorkaszabo14

2019. március 2.

KB fél éve használom reggel-este. Nehéz észrevenni, hogy van e bármilyen látványos hatása.. Én nagyobb durranást vártam tőle, túl sok mindent nem csinál a bőrömmel, viszont ártani nem árt. Már nincs sok az üvegben, nem hiszem, hogy újra fogom venni. Meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Kencifice

2019. február 26.

Azt nem tudom, hogyan tünteti el az elhalt hámsejteket... de a bőröm szerette. Arcmosás után permeteztem először vattakorongra, később már egyenesen az arcomra. És a kezemmel segítettem eloszlatni. Aztán jöhettek rá a kencék. Kezdő rétegzősként nagyon tetszik, tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Aancsaa

2019. január 25.

Nagyon jó kis tonik a bőr ph-jának a beállítására. C vitaminos szérum és a márka aha hámlasztója előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Sylvi919

2019. január 11.

Tényleg az a termék, aminek akkor veszed észre a hatását ha éppen kimarad néhány alkalommal. Nagyon megszerettem és imádom használni. Hidratál és segíti a miteszerek és pattanások leküzdését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Verena

2019. január 9.

Már majdnem egy éve használom napi egyszer, most tartok kb az üveg felénél, úgyhogy kijelenthetjük, hogy nagyon gazdaságos :) A hatását nehéz megállapítani, hiszen a fő funkciója, hogy előkészítse a bőrt a többi szérumra/krémre :) de valamiért úgy érzem, hogy jót tesz a bőrömnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Aliko

2018. december 15.

Én AHA, BHA rásegítésnek vettem a terméket így sok változást nem tapasztaltam. De könnyen használható szórófejes így én vattát nem használok vele, szerintem felesleges közvetlen bőrre fújva tiszta kézzel kicsit bemasszírozom. Azt olvasom mindenkitől, hogy sokáig elég, hááát... ez tény hogy nem két hét alatt fogy el, de a többi termékhez képest sokkal gyorsabb léptékben ürül az üveg így lassan időszerű lesz az újabb rendelés. Bevallom még nem tudom hogy végül ez kerül e a kosárba... nem rossz de igazából nem is estem tőle annyira hanyatt mint az AHA-tól...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.