Cosrx

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: AKCIÓ! 5800 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Ár: 5500+pk , Eladó: Mixi
Állapot: Pár ml hiány, Helyszín: --, fizetés: Előre utalást követően posta

delux2001

2020. november 20.

DM-ben vettem, elég borsos áron (majdnem 7000 ft-ért) és számomra hatalmas csalódás. Sokat vártam tőle, de igazából semmi különöset nem csinált a börömmel. Alapvetően seborrheás bőrre gondoltam nem lehet rossz. Nem is tett vele semmi rosszat, igazából semmi nem tett vele. A pórusokat talát kicsit összébb húzta, illetve elősegítette, hogy jobban hámlodjon a bőröm, viszont így gyakrabban kellett leszednem bőrradírral. Lehet, hogy csak rossz időszakban használtam, talán még visszatérek updatelni.
Ja igen, és: nem vattakorongra fújtam rá, hanem arcmosás utána a tenyeremben és úgy ütögettem fel óvatosan a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Ichigo94

2020. november 18.

Sok reményt fűztem hozzá a vélemények alapján. Ez volt az első toner-em, így nem igazán tudom más termékhez viszonyítani. Brutál mitesszeres, tág pórusú, olajos, vízhiányos bőrre vettem. A márka tisztítója után szoktam használni, vagy a hámlasztója után lemosáshoz. Nagyon jól tisztít, eltávolítja a maradék koszt, amit a tisztító nem tudott. Hámlasztó hatást egyáltalán nem tapasztaltam és a bőröm állapotán egy picit sem javított, sőt mintha több mitesszerem lenne tőle. Ennyi pénzért sokkal többet várnék el, mint egy alapos tisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Kincso3

2020. november 10.

Önmagában sokat nem tesz, de ugye nem is ezt várjuk el egy toner-től. Frissít, segít arcmosás után visszaállítani a bőr ph-ját. Szereti a bőröm ..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Symeta

2020. november 8.

Nagyon szeretem, ha olcsóbb lenne mindig tartanék itthon. Figyelni kell mert nem lehet bármivel együtt használni, viszont egy jó hidratáló előtt tökéletes része a napi rutinnak. A bőrproblémáimat már nagyon hamar láthatóan kezelésbe vette, és szebb bőrképet ad. Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

FodorPapBarbara

2020. október 13.

Jó kis tonik, bár nem csodaszer, mondjuk egy toniknak nem is kell annak lennie. Én csak heti 2x használom általában a hámlasztós napjaimon, ha többet használom kicsit szárad tőle a bőröm. Ez a fújós adagoló nem annyira praktikus, így mintha több fogyna belőle. A márkának van az AC Collection-je amelyet kifejezetten pattanásos és érzékeny bőrre fejlesztettek, és az az AC tonik nekem jobban bevált. Abban is van AHA/BHA kis mennyiségben, de van benne centella is. Azt napi szinten használtam és nem szárított plusz tényleg levitte a pirosságot. Azt előbb újravenném mint ezt.

4 csillagot kap, mert nem rossz, de nem hiszem hogy megveszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

4 csillagot kap, mert nem rossz, de nem hiszem hogy megveszem újra.

Eva123

2020. október 9.

Tökéletes, bár nem egy csodaszer. Vannak rosszabbak és jobbak is nála. A spray kivitel miatt sokkal gyorsabban fogy, mint az eddigiek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

lovecreams

2020. szeptember 30.

Én is hiszem, hogy helye és szerepe van a rutinban. Önmagában lehet nem mutatkozna hatása, de mindennel jól kijön, egy igazán szép INCI-jű toner. Igen, toner, mert az ITT kezdődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Julus92

2020. szeptember 21.

Egész kellemes volt használni, tényleg jobban felszívódott utána minden. Azt hozza, amire hivatott: előkészíti a bőrt a további lépések előtt. Mivel viszonylag alacsony koncentrációban van benne AHA és BHA, hámlasztó hatást nem vártam tőle, arra ott vannak a hámlasztó folyadékok.
Ami a rutinomat illeti, mostanság minimalizálásba fogtam, így kiesnek a tonerek, az erősebb hatóanyagokat tartom fókuszban. Ha a jövőben úgy döntenék, hogy mégis kellene egy toner, lehet újraveszem. Toner kategóriában ötös, de ez azért nem nélkülözhetetlen cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Accika

2020. szeptember 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, amikor a dm-ben összefutottam vele. Régóta kerestem olyan arctonikot, amit pH kiegyenlítésre tudok használni arctisztítás után. Az első két-három nap használat után 5 csillagot adtam volna neki, mert az első időkben nem zsírosodott egyáltalán át a bőröm a fényvédő használata után. Viszont a homlokomon mindig húzódott, így amikor kb. másfél hét után észrevettem, hogy ha így folytatom, ki fog száradni a bőröm, abbahagytam. Egyébként minden nap használtam, valószínűleg ez sok volt a bőrömnek. Vattakorongra fújtam és úgy vittem fel, de nem volt valami gazdaságos, mert nagyon sok fogyott belőle kevés használat után is. Így sajnos teljes pénzkidobás volt, nem fogom tudni úgy használni, ahogy szerettem volna. Továbbra is keresem a tökéletes, pH kiegyensúlyozó tonikot, ami csak ezt csinálja, mást pedig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Martu0508

2020. augusztus 1.

Már régóta szemeztem ezzel a termékkel, viszont visszatartott, hogy meg kell rendelni. Pár hete belefutottam az egyik drogériában és bár nagyon húzós volt az ára, kis gondolkodás után mégis megvettem és nagyon nem bántam meg. Csak este használom alaposan megtisztított arcra, utána folytatom a szokásos rutinomat. A mitteszereim kevésbé láthatóak, a pattanásaim (ha épp elő is jönnek) sokkal gyorsabban múlnak és enyhébb lefolyásúak is. A rutinomban más terméket nem cseréltem le, így egyértelműen ennek tulajdonítom a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.