Cosrx

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

pankafru

2019. november 22.

Szuper tisztító tonik. Eleinte locsoltam magamra reggel-este. Mert nagyon szerettem, ahogy puha és üde volt tőle a bőröm. Most már csak kétnaponta esténként veszem elő a CNP PHA-s hámlasztója előtt. Utóbbit próbáltam enélkül is, úgy is szuper, de együtt még jobban működnek. Meg néha hidratáló tonik alá is jut belőle, ha éppen rétegezni támad kedvem. Még nagyon sok van benne, és ilyen ritka használat mellett szerintem egy év lesz, mire elfogy.
Még annyi, de annyi tonik van, amit ki szeretnék próbálni. Így lehet, hogy nem veszem újra, de ez nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Anitabori

2019. november 12.

A termék szintén az első koreai csomagok egyikében jött, és azóta is folyamatosan rendelem. Ezt használom AHA hámlasztás előtt és C vitamin szérum előtt, bízom a tonik alacsony ph beállító képességében ;) Marad a rutinom eleme!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Gerbo01

2019. október 27.

Többlépéses rutin részeként használtam, így nem tudom pontosan mennyi írható ennek a terméknek a javára, de az biztos, hogy látványosan javult a bőröm állapota amikor használtam, kevesebb bőrhibám jött ki a gyengéd hámlasztó hatásának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Márka AHA hámlasztója alá, vagy aszkorbinsavat (nem származékot) tartalmazó C-vitamin szérum alá jó a bőr PH-jának alacsonyan tartása miatt. Nem fogom újravenni, nem hiányzik a rutinomból. Már olyan termékeket használok, amik nem csak alacsony PH-n működnek jól.
A dolgát teszi, így 5*, viszont semmi hidratálást nem ad a rutinhoz, így ezt ne is várjuk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Hasznàlom a hámlasztók előtt, nem tudom, hohy használ-e, de szeretem magamra fújni, mert szerintem hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Pipi

2019. szeptember 22.

Esténként használom, kb. 2 hete. Sminklemosás után áttörlöm vele az arcom. Másik 2 terméket is használok a gyártótól és mondhatom, hogy a gyorsan zsírosodó, problémás bőrömet szépen rendbe tették. Szóval eddig 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Én is úgy használom, mint az előttem szóló. Utána jönnek a hámlasztók (mikor melyik, BHA, AHA) majd az esszencia. Nem tudnám külön kiemelni, hogy csak ettől szép a bőröm, de így összességében nagyon jók, és valahogy hozzáad a rutinomhoz, vele teljes, szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

fudanshiro

2019. augusztus 13.

Nagyon kiadós, egy év alatt fogyott el. Én arclemosó után használtam reggel és este. Kellemesen rendben tartotta a bőröm, összehúzta a pórusokat is. Szerintem teljesen rendben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Julus92

2019. augusztus 5.

Tonik lévén nem vártam sokat, és nekem hozza is azt, amit vártam tőle. Reggeli rutin első lépéseként előkészíti a bőrömet a hámlasztó előtt, könnyen beszívódik, nem szárít, picit simít is a bőrömön. Nyáron nem használom az AHA miatt. Sokáig elég, valószínűleg újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Rekaa09

2019. június 20.

Enyhén hidratál, nagyon vizes formula. Igazán zsíros bőrűeknek tudom elképzelni. Valamennyire hidratál, de nem túlzottan. Viszont szépen lehet rá sminkelni. Pár hónapja használom, különösebben nem lettem érte oda, de nem is volt vele negatív tapasztalatom sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.