Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Milka

2017. június 20.

na, pont agyaltam rajta, hogy róla meg mit is írhatnék, erre látom, másokban is hasonló érzéseket váltott ki. Már több, mint egy hónapja használom, elsősorban a PH miatt, illetve első AHÁ-s próbálkozás gyanánt, mivel rozáceás vagyok, így ezzel a hatóanyaggal óvatosan kell(ene) bánnom, de mivel semmi irritálót nem tapasztaltam, így bátorkodom erősebb verzióval is megismerkedni. Róla összességében annyit még, hogy azon túl, hogy nem okozott gondot az érzékeny bőrömön, nem szárított és nem zsírosított, én mintha tapasztaltam volna olyat is, hogy a C-vitaminos szérumot jobban hasznosította a bőröm vele, mint nélküle. ezzel együtt nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

kplivi

2017. június 16.

Csatlakozom az előző semleges véleményekhez. Nem árt, de hogy használ?? Nem tudom. A ph miatt választottam. Gyorsan felszívódik, szuper a pumpás adagolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

ravadri

2017. június 7.

A BHA hámlasztó előtt használom ezt a tonikot. Alapvetően szerintem ez egy jó tonik, bár igaza van azoknak akik szerint kicsit megfoghatatlan a tényleges hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

niki123

2017. június 3.

Update: Muszáj levonnom egy pontot, miután kipróbáltam a Mizon hasonló kaliberű tonikját. Sajnos (vagy inkább szerencsére) az magasan veri.

Egy tonikot nagyon nehéz véleményezni, én valahogy sohasem tudom megállapítani, hogy ez most hat vagy sem. Szerintem ez egy korrekt tonik, semmi kiütést vagy egyéb irritációt nem okozott. Nem javított, de nem is rontott a helyzeten. Szeretem a pumpás kiszerelést is, egyből az arcomra tudom fújni és így nem szívja fel az egészet a korong. Azt is érzem, hogy egész jól előkészíti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

csimr

2017. május 31.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, régóta a rutinom része, már sokszor újra vettem Magában nem tesz csodát, de hosszútávon se veszik össze a bőrömmel, helyreállítja a ph-értéket, sokáig elég és pumpás. Nekem ez pont elég pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

jooildi

2017. május 11.

Imádom, hogy ezzel az egy termékkel letudhatom a tonik és a hámlasztó lépést is, és kedvező az ára. Én egyből az arcomra pumpálom, finoman eloszlatom, megvárom, míg beszívja a bőröm, majd haladok tovább a rutinnal. Nekem hámlasztás nélkül nagyon száraz, hámlós a bőröm. Ezért biztos vagyok benne, hogy hámlaszt, mert továbbra is szép, egészséges kinézetű a bőröm (PC BHA hámlasztóról tértem át erre). Picit aggódtam az AHA miatt, de semmi gond, semmi irritáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

svivko

2017. május 2.

Bár már szerencsére nem kifejezetten problémás a bőrőm, én egyáltalán nem vettemészre különösebb hatást. De nem is vártam tőle csodát, hanem kifejezetten a bőr pH-jának beállítása miatt vettem. Hámlasztó és/vagy szérum előtt ajánlatos használni a legoptimálisabb beszívódás érdekében.
Nemt'om. Lehet az én bőröm szív be mindent a legoptimálisabban enélkül is, nekem 100 ml és 6 hónap használat után sem esik le tőle az állam. Ártani nem ártott, így semleges 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

nagybett78

2017. április 27.

Szerintem egy alap tonik, ami pozitív, hogy nem okozott semmilyen problémát a nagyon érzékeny bőrömnek. Én nem vettem észre javulást a bőrömön. Kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Kati04

2017. április 27.

Szuper kis tonik. Nagy kiszerelés, plusz pont amiért fújós így nem kell vattapamacsot használni hozzá.
A bőröm tisztább és a pattik gyorsabban elmúlnak mióta használom. Nem szárít. Jó alapot ad a hámlasztás előtt vagy c vitaminos szérum előtt.

Update: Sokan írták, hogy önmagában ez a tonik nem tesz semmi különöset, így nem is számítottam rá, hogy nagyon változtat a bőröm állapotán, főleg inkább a szérumok előkészítésére vettem, de meglepően tapasztaltam, hogy nagymértékben csökkentette a miteszerek számát az orromon, pedig jelenleg ez az egyetlen BHA termék, amit használok. Napi 2x használat mellett sem szárít, nem hámlik tőle a bőröm, gyengéd de hatásos. :)
A szórófej használatához egy kis tipp (bár lehet h ez evidens), én azt tapasztaltam, hogy ha az egész arcomra próbálom fújni picit távolról, akkor mindenhova megy, a szemembe, számba stb., ezért inkább azt csinálom, hogy közel viszem és célzottan egy-egy területet fújok be vele egyszerre (pl. arc, homlok stb.) és utána a kezemmel eloszlatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

anabela

2017. április 9.

nagyon jó kis tonik, teljesen semleges, semmi illat, vagy irritáció, vagy szárító hatás, mint a drogériás, alkoholos tonikoknál. tetszik a spray-s kiszerelés is, közvetlen az arcomra szoktam fújni, aztán még a kezemmel kicsit eloszlatom. használom reggel és este is, elsősorban azért vettem, hogy előkészítse a terepet a C vitaminos szérumnak és a BHA-nak. nem tudom, hogy ez önmagában változtat, segít-e, de szeretem használni és ezzel teljesebbnek érzem a rutinomat, mintha kihagynám ezt a lépést. frissíti a bőrt, jobb így rákenni a 3. lépést, mintha csak simán a lemosás után tenném. jobb és kíméletesebb a megszokott tonikoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.