Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 500 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 5 000 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

beauty88lover

2017. december 5.

elhasználtam 2üveggel.nincsenek pattik az arcomon így én csak "sima" tonikként használom.jol hidratál de semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

miskvx

2017. november 14.

Jókat olvastam erről a tonikról, megvettem. Vártam hogy majd valami húúde hatása legyen, na ez elmaradt. De..ha használom folyamatosan akkor puhább a bőröm, ha bármi gyulladás lenne azt hamar lehúzza, tisztább a bőrképem tőle. Így szépen lassan eljutottunk oda hogy ha nem használom akkor már hiányzik. Jó kis tonik, kicsit húzós árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

sunbeam

2017. november 1.

Beleépült a rutinomba, de nem fog hiányozni ha elfogy. Nem vettem észre, hogy annyit segítene az utána következő termékeken. Nekem az Etude House tonere jobban bejön.

Szerk.: használtam C vitamint, de nyilván nem a legjobbat találtam meg a bőrömnek, így most keresgélek egy újabbat. Viszont ahhoz meg kelleni fog ez a pH érték, amit ő tud, ezzel érdemes számolni. Az etude hose tonere az 4.5 pH-n mozog, C vitaminnak pedig jobb a COSRX. Akkor lehet, hogy mégis újravevős lesz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

mókincs

2017. szeptember 26.

Imádom, hogy fújós!
Szuperül előkészíti a bőröm a további termékek használatára, beállítja a pH-t. Hámlasztó ill. C vitaminos szérum előtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Imádom, hogy fújós!

gyemi88

2017. szeptember 26.

Nem is tudom.... kb egy hónapja használom, önmagában semmi különös, de a többi termékkel együtt amit használok, elég jó a végeredmény. Nem szárít, puha lesz egy idő után a bőröm... adok neki még egy kis időt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Zsuu75

2017. szeptember 24.

Kb. Egy éve hasznàlom, bár a nyári hónapokban más tonerre váltottam. Hiányzott is, de most már újra a napi rutinom része. Egységesíti a bőrképemet, és sokkal jobban mûködnek a további arcápolók, ha ezt használom előttük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

szigabika

2017. szeptember 23.

Az arcápolási rutinom része volt, de nem vettem észre semmi változást eközött és a korabban használt között. Elhasználtam, de a korabbi jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Yami

2017. szeptember 2.

Nem tudnám elkülöníteni, hogy ez a tonik magában mennyire jó, de nem is ezért vettem. Hatásos abban, hogy a többi terméket segítse hatni. A pH helyreállítása segíti az AHA-t és a C vitamint is, persze külön rutinban. Tetszik ez a permetezős megoldás is, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Monchhichi

2017. augusztus 18.

Eléggé elmaradhatatlan része a rutinomnak, tényleg teljesen más így felkenni az első sűrűbb anyagot, mint pucér bőrre. Több más kencével együtt tette rendbe a bőrömet, úgyhogy nem tudom megmondani, mekkora a szerepe egyénileg, de úgy tűnik, mintha elég sokat tenne hozzá, hogy a bőröm "külső védőrétege" maradéktalanul helyreálljon tisztítás után. Persze ehhez az is kellett, hogy csak olajos lemosót és micellás vizet használjak. Minden esetre újra tervezem venni.

Update: Elfogyott, és továbbra is tartom az öt csillagot, de nem rendeltem újra. Nagyon tetszik ez a permetezgetés, ezért rettentően gyorsan fogyasztom. Kipróbálom inkább a hígított almaecetet, vagy tisztán a rózsavizet, mert azokból belefér ha egy hónapban fél litert fújkálok magamra :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

njudit95

2017. augusztus 5.

Már 3 hónap is eltelt az első használat után és nagyon szeretem ezt a terméket. Micellás víz után permetezem az ujjaimra és azzal viszem fel az arcomra. Színtelen, szagtalan és sokáig kitart, még több, mint a fele megvan. Nem zsírosítja és nem is szárítja a bőröm, szépen felfrissülök tőle és ahogy észrevettem jól elbánik a pattanásokkal is. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.