Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

Julus92

2020. szeptember 21.

Egész kellemes volt használni, tényleg jobban felszívódott utána minden. Azt hozza, amire hivatott: előkészíti a bőrt a további lépések előtt. Mivel viszonylag alacsony koncentrációban van benne AHA és BHA, hámlasztó hatást nem vártam tőle, arra ott vannak a hámlasztó folyadékok.
Ami a rutinomat illeti, mostanság minimalizálásba fogtam, így kiesnek a tonerek, az erősebb hatóanyagokat tartom fókuszban. Ha a jövőben úgy döntenék, hogy mégis kellene egy toner, lehet újraveszem. Toner kategóriában ötös, de ez azért nem nélkülözhetetlen cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Accika

2020. szeptember 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, amikor a dm-ben összefutottam vele. Régóta kerestem olyan arctonikot, amit pH kiegyenlítésre tudok használni arctisztítás után. Az első két-három nap használat után 5 csillagot adtam volna neki, mert az első időkben nem zsírosodott egyáltalán át a bőröm a fényvédő használata után. Viszont a homlokomon mindig húzódott, így amikor kb. másfél hét után észrevettem, hogy ha így folytatom, ki fog száradni a bőröm, abbahagytam. Egyébként minden nap használtam, valószínűleg ez sok volt a bőrömnek. Vattakorongra fújtam és úgy vittem fel, de nem volt valami gazdaságos, mert nagyon sok fogyott belőle kevés használat után is. Így sajnos teljes pénzkidobás volt, nem fogom tudni úgy használni, ahogy szerettem volna. Továbbra is keresem a tökéletes, pH kiegyensúlyozó tonikot, ami csak ezt csinálja, mást pedig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Martu0508

2020. augusztus 1.

Már régóta szemeztem ezzel a termékkel, viszont visszatartott, hogy meg kell rendelni. Pár hete belefutottam az egyik drogériában és bár nagyon húzós volt az ára, kis gondolkodás után mégis megvettem és nagyon nem bántam meg. Csak este használom alaposan megtisztított arcra, utána folytatom a szokásos rutinomat. A mitteszereim kevésbé láthatóak, a pattanásaim (ha épp elő is jönnek) sokkal gyorsabban múlnak és enyhébb lefolyásúak is. A rutinomban más terméket nem cseréltem le, így egyértelműen ennek tulajdonítom a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

farkasdorii98

2020. július 15.

nekem nem okozott semmilyen látványos változást, bár egy toniktól szerintem se kell csodát várni. reggel és este használtam, irritációt nem okozott és szépen hidratált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

jurase87

2020. július 7.

Alap darabja a rutinomnak. Minden reggel-este arctisztítás után és a szérumok előtt használom. Nagyon szépen előkészíti a bőrt a további lépésekre. Vele láthatóan sokkal szebben, hatásosabban szívódnak fel a szérumok, krémek, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

btoth25

2020. április 12.

Inkább placebo effektnek tartom a hatását. Hámlasztónak gyenge, tonereknek alapból nem tulajdonítok nagy jelentőséget személy szerint. Rosszat nem csinál de ha elfogy akkor nem rendelem újra mert nem egy nélkülözhetetlen darab. De azért szívesen használtam, mert ad egy kis spa hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Skuto

2020. február 13.

A hihetetlen jó vélemények alapján vettem meg, de nekem őszintén szólva csalódás volt. Hónapok óta használom, de csodát semmiképpen nem csinált, sőt, úgy érzem mintha szimpla vizet kennék csak az arcomra (jó drága vizet...). A Geek & Gorgeous Cheer Up-ja nálam sokkal jobban bevált, éreztem és láttam a változást. Itt semmi. Nem tapasztaltam különbséget akkor ha használtam vagy sem, pedig sok esélyt adtam neki, mielőtt véleményt akartam formálni. Másnak lehet bejön, de sajna nekem csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

pankafru

2019. november 22.

Szuper tisztító tonik. Eleinte locsoltam magamra reggel-este. Mert nagyon szerettem, ahogy puha és üde volt tőle a bőröm. Most már csak kétnaponta esténként veszem elő a CNP PHA-s hámlasztója előtt. Utóbbit próbáltam enélkül is, úgy is szuper, de együtt még jobban működnek. Meg néha hidratáló tonik alá is jut belőle, ha éppen rétegezni támad kedvem. Még nagyon sok van benne, és ilyen ritka használat mellett szerintem egy év lesz, mire elfogy.
Még annyi, de annyi tonik van, amit ki szeretnék próbálni. Így lehet, hogy nem veszem újra, de ez nem von le semmit az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Anitabori

2019. november 12.

A termék szintén az első koreai csomagok egyikében jött, és azóta is folyamatosan rendelem. Ezt használom AHA hámlasztás előtt és C vitamin szérum előtt, bízom a tonik alacsony ph beállító képességében ;) Marad a rutinom eleme!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Gerbo01

2019. október 27.

Többlépéses rutin részeként használtam, így nem tudom pontosan mennyi írható ennek a terméknek a javára, de az biztos, hogy látványosan javult a bőröm állapota amikor használtam, kevesebb bőrhibám jött ki a gyengéd hámlasztó hatásának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.