Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 6 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 6 500 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 500 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

jgitta95

2021. október 22.

Nagyon minimális a hámlasztó hatása, épp ezért napi használatra is alkalmas. Jól tisztít, de kíméletesen, nem szárít, mint a hagyományos alkoholos tonikok, így érzékeny bőrre is használható. Látványos változást nem okoz, de teljes rutinba kiegészítő termékként szuperül beilleszthető és hozzájárul a szebb bőrképhez szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Edina9

2021. június 10.

Lassan 1 hete használom a rutinomban reggel és este arctisztítás után, szérum előtt. Csökkentette a pigmentfoltokat, a meglévő gyulladásokat enyhítette. Nem irritál, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Regi23

2021. május 4.

Rendszeresen használom a G&G Cheer up hámlasztóját, ezt kiegészítésként vettem, és inkább ezt használom naponta 2x, a G&G-t pedig 2-3 naponta. Alapvetően szeretem használni, kellemes érzés, nyugtatja a bőrömet, de drasztikus változást nem okozott. Szerintem a tonerek nem létszükségletek a skincare rutinban, inkább a plusz érzés meg hatás miatt vettem. Megéri az árát, kb két hónapja használom naponta 2x es még jóval több mint a fele megvan. Úgy szoktam felvinni hogy az arcomra fújom és a kezemmel eloszlatom, hogy mindenhova jusson, így szerintem egy fél évig még simán elég. Nem bántam meg hogy megvettem, mert szeretem használni, de szerintem tovább fogok kísérletezni más tonerekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

lillllllla

2021. május 1.

Hámlasztás bevezetőnek vettem. Az elején szuperül teljesített, összehúzta a pórusaimat, segített a bőrképemen. Viszont nekem ez se nem igazán hámlasztó, se nem igazán toner. Elhasználom heti 2-3x összességében szeretem, de tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

Lina14

2021. április 29.

Én sem vettem észre semmi extrát vele, kicsit hidratál, de az én zsíros bőrömön nem igazán segít, nem távolít el semmit. Sminklemosás, majd habzó arclemosó, majd ez, aztán hidratálás nálam a sorrend. Megszokásból fújom, nagyon vizes, így nem nehezít, nem túl agresszív, de nekem ez kevés. Nem érzem, hogy az ára megérné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

viragocskaa

2021. április 6.

Kicsit csalódott vagyok, mert már egy fél flakonnal elhasználtam, de semmi változást nem láttam a bőrömön. Se jót, se rosszat. Igyekszem majd elhasználni, de nem fogom újravenni. Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg, csak sajnos nekem nem annyira vált be. 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Babooca

2021. március 30.

A kétlépéses artisztításom után használom, mint PH kiegyenlítőt. Erre tökéletesen bevált. Szeptember óta már újra is vettem. Hámlasztásra nem használom, arra ott van az AHA és a BHA külön-külön. Ha nem találok ennél jobbat, akkor biztosan ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Szonetta

2021. január 13.

Nem vagyok micellarajongó, inkább egy jó tonert kerestem. Tisztítás után ez a 3. lépés, szereti a bőröm, egyszer már újravettem. A kezdődő pattanásokat lenyugtatja és nem hagy ragacsos utóérzetet. Drága, de közel egy évig elég mindennapos használattal és nekem így már megtérül. Közvetlenül az arcomra fújom 2-3*, majd a tenyeremmel rálapogatom a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

delux2001

2020. november 20.

DM-ben vettem, elég borsos áron (majdnem 7000 ft-ért) és számomra hatalmas csalódás. Sokat vártam tőle, de igazából semmi különöset nem csinált a börömmel. Alapvetően seborrheás bőrre gondoltam nem lehet rossz. Nem is tett vele semmi rosszat, igazából semmi nem tett vele. A pórusokat talát kicsit összébb húzta, illetve elősegítette, hogy jobban hámlodjon a bőröm, viszont így gyakrabban kellett leszednem bőrradírral. Lehet, hogy csak rossz időszakban használtam, talán még visszatérek updatelni.
Ja igen, és: nem vattakorongra fújtam rá, hanem arcmosás utána a tenyeremben és úgy ütögettem fel óvatosan a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Ichigo94

2020. november 18.

Sok reményt fűztem hozzá a vélemények alapján. Ez volt az első toner-em, így nem igazán tudom más termékhez viszonyítani. Brutál mitesszeres, tág pórusú, olajos, vízhiányos bőrre vettem. A márka tisztítója után szoktam használni, vagy a hámlasztója után lemosáshoz. Nagyon jól tisztít, eltávolítja a maradék koszt, amit a tisztító nem tudott. Hámlasztó hatást egyáltalán nem tapasztaltam és a bőröm állapotán egy picit sem javított, sőt mintha több mitesszerem lenne tőle. Ennyi pénzért sokkal többet várnék el, mint egy alapos tisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.