Cosrx

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 6600 Ft

Eltávolítja az elhalt sejteket, vitalizál, hidratál. Természetes AHA-t és BHA-t tartalmaz.

pH érték: 3.9

Ár: 6600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5400 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Ár: 5300 , Eladó: Dakina

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Márka AHA hámlasztója alá, vagy aszkorbinsavat (nem származékot) tartalmazó C-vitamin szérum alá jó a bőr PH-jának alacsonyan tartása miatt. Nem fogom újravenni, nem hiányzik a rutinomból. Már olyan termékeket használok, amik nem csak alacsony PH-n működnek jól.
A dolgát teszi, így 5*, viszont semmi hidratálást nem ad a rutinhoz, így ezt ne is várjuk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Hasznàlom a hámlasztók előtt, nem tudom, hohy használ-e, de szeretem magamra fújni, mert szerintem hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Pipi

2019. szeptember 22.

Esténként használom, kb. 2 hete. Sminklemosás után áttörlöm vele az arcom. Másik 2 terméket is használok a gyártótól és mondhatom, hogy a gyorsan zsírosodó, problémás bőrömet szépen rendbe tették. Szóval eddig 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Én is úgy használom, mint az előttem szóló. Utána jönnek a hámlasztók (mikor melyik, BHA, AHA) majd az esszencia. Nem tudnám külön kiemelni, hogy csak ettől szép a bőröm, de így összességében nagyon jók, és valahogy hozzáad a rutinomhoz, vele teljes, szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

fudanshiro

2019. augusztus 13.

Nagyon kiadós, egy év alatt fogyott el. Én arclemosó után használtam reggel és este. Kellemesen rendben tartotta a bőröm, összehúzta a pórusokat is. Szerintem teljesen rendben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Rekaa09

2019. június 20.

Enyhén hidratál, nagyon vizes formula. Igazán zsíros bőrűeknek tudom elképzelni. Valamennyire hidratál, de nem túlzottan. Viszont szépen lehet rá sminkelni. Pár hónapja használom, különösebben nem lettem érte oda, de nem is volt vele negatív tapasztalatom sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Szabincsepp

2019. június 17.

Imádom! Egyetlen szépséghibája, hogy nagyon gyorsan fogy, nagyjából egy-másfél hónap alatt ürül egy üveg. Próbáltam vattalapra, és ujjra spriccelni is, mindenhogy gyorsan fogy, de hiába, működik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

smkati

2019. június 15.

Ha nem is használ, de legalább nem árt! - Ezért aztán rendíthetetlenül használom a márka AHA, illetve BHA-ja mellé (és még egy sor Cosrx társaságában, amelyeket ilyenkor felkenek magamra. Hozzáteszem, ez a rétegzős rutin nagy muri! - Egy kicsit olyan, mint a főzés: egy csipet ebből, egy pici abból... Már-már művészet, nevezzük arcmetikai művészetnek.)
Szóval, bizonytalan vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban, mert természetesen felfrissíti a bőröm, amint ráfújom - a csapvíz is képes erre a csodára -, önmagában nem látom az eredményét sajnos. De a többi termékkel együtt viszont egyértelmű az eredményesség!! - Ugyanakkor nem tudok rábökni, hogy “nnna, enélkül sehol sem lennék”.
És igen, hatnak rám az itt elolvasottak: ha a jelentős többség jónak tartja a terméket, annak jónak is kell lennie, mert ennyi embert (előttem 126 véleményező) nem téveszthet meg a szimpatikus összetevőivel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

elike

2019. május 31.

Tökéletes toner a hámlasztós napokon. A BHA emulzióval együtt használom és nagyon szépen tisztítja a bőrömet - semmi miteszer, a pórusok tisztábbak és kisebbek.
Elég esélyes, hogy újra veszem.

Arctisztítás után használom, tenyeremmel oszlatom el az arcon, utána rögtön jön a BHA emulzió. Utána legalább 15 percet várok, hogy a savak kifejtsék a hatásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Elég esélyes, hogy újra veszem.

Lizz07

2019. május 29.

Évek óta az arcápolási rutinom része. Nem irritál, sokáig elég és az ára is rendben van. A márkának több termékét használom egyszerre, így nyilván azt nem lehet mondani, hogy ettől szép a bőröm, viszont szerepe van benne, na. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.